Харків, харківщина живе, тримається!

Дата: 04.04.2022 10:16

«Добрий день шановні колеги,

погода сьогодні сонячна, дуже тепло. Настрій добрий  завдяки нашим людям, завдяки тим хто допомагає,  завдяки тим, хто не байдужий до нашої сьогоднішньої проблеми. Наприклад, сьогодні я хотів би звернутися з подякою до наших друзів - голови Щирецької територіальної громади Василишина Олега Пахомовича та мого доброго друга, тренера жіночої збірної України з вільної боротьби Ткача Олександра Леонідовича. Щиро дякую Вам! Дякую за всесторонню допомогу, за небайдужість до нашого Харкова, за небайдужість до Харківської області. У цей складний час ви уособлюєте собою наш український народ. Ви відчуваєте наші проблеми, ви переживаєте разом з нами. Дуже вам дякую! Кожна одиниця гуманітарної допомоги -  це неоціненна поміч людям харківщини. Ми тримаємось міцно за вашу руку підтримки. З нами Бог, з нами український народ та світова спільнота. Кожен регіон нашої Вітчизни, кожен клаптик нашої землі населений людьми, які допомагають один одному. Сьогодні немає кордонів, немає розбіжностей. Наші люди тримають відчиненими двері своїх домівок, серця. Ми розуміємо один одного. І це передається від серця до серця кожного українця. З кожним днем ми все більше об’єднуємось. Це завдяки нашій культурі, нашим багатовіковим традиціям. Нам небайдуже за кожного із нас, нам небайдуже за нашу землю. Український народ несе вогонь незалежності, стає прикладом для світу. Завдяки вам сьогодні ми закладаємо фундамент нашої незалежної держави. А вже завтра ми будемо будувати, будемо відбудовувати і робити ще краще. Я гордий за наш народ та приклоняюся перед людьми, які сьогодні не жаліють себе задля високої цілі свободи і процвітання нашої держави.

Україна сильна, Україна незалежна, Україна згуртована!

Щиро дякую вам за все, що ви робите!» - Скіпенко Кирил Володимирович заступник директора з навчальної роботи комунального закладу ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕДЖ ХОР, волонтер