Управління СБ України у Львівській області

Дата: 19.04.2022 12:29

СБУ повідомила про підозру у державній зраді чиновниці одного з «міністерств АР Крим»: зловмисницю взято під варту

На Львівщині спецслужба затримала посадовицю одного з так званих «міністерств Автономної Республіки Крим», яка здійснювала підривну діяльність на шкоду Україні. За що неодноразово нагороджувалась злочинною «владою» Криму.

За даними слідства відомо, що протягом 2014-2021 рр зрадниця обіймала керівну посаду в одному з «міністерств»  тимчасово окупованого Криму.

Також встановлено, що жінка відкрито підтримувала злочини російських військових та агресію рф проти України.

За оперативною інформацією встановлено, що в січні 2022 року жінка прибула на територію України, з її слів: «приехала по семейным обстоятельствам».  Проте втекти назад їй вже не вдалось, адже росія розпочала так звану «військову спецоперацію». Тому план втечі зрадниця проклала через кордон з ЄС на Львівщині далі через білорусь та росію.

Наразі зловмисниці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України та обрано запобіжний захід - тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 4 млн грн.

Триває слідство.

Заходи із припинення протиправної діяльності проводили оперативники та слідчі СБУ у Львівській області спільно з Львівським прикордонним загоном за процесуального керівництва Львівської обласної  прокуратури.