27 Березня, 2019 р., 10:15
18 березня 2019 року відбувся відкритий академконцерт учнів Щирецької дитячої музичної школи (клас саксофон) Викладачі Василь Пташник  та  Аліна Данилюк.
27 Березня, 2019 р., 10:10
21 березня 2019 року відбувся відкритий академконцерт учнів Щирецької дитячої музичної школи відділу народних інструментів по класу бандури, викладач Руслана Ляхович.
26 Березня, 2019 р., 12:27
В неділю, 24 березня 2019 року, відбулося відкриття народного дому в с. Дмитре після капітального ремонту. Не лише жителі села, а й цілої громади дуже раділи радісній події, на яку так довго чекали. Цей народний дім мусить мати життя, щоб ми своїми піснями, віршами славили нашу Україну. Тепер в цьому народному домі лунатиме українська пісня, звучатиме рідне слово. Це буде місце зустрічей дітей, молоді та людей літнього віку дмитрівчан та гостей села.
25 Березня, 2019 р., 10:48
Сьогодні, 23 березня, в Щирці відбувся концерт вокального інструментального ансамблю "ВАТРА".
19 Березня, 2019 р., 11:57
14 березня 2019 року відбувся відкритий академконцерт учнів Щирецької дитячої музичної школи відділу народних інструментів (гітара, домра), викладач Наталія Мікуліч.
19 Березня, 2019 р., 11:53
16 березня 2019 року  відбувся відкритий академконцерт учнів Щирецької дитячої музичної школи з класу фортепіано.(Викладачі: Віра Бернад, Любов Соловей, Лариса Мацяк)
18 Березня, 2019 р., 09:40
14 березня 2019 р. відбувся відкритий академконцерт учнів Щирецької дитячої музичної школи відділу народних інструментів (гітара, домра), викладач Наталія Мікуліч.
18 Березня, 2019 р., 09:31
До 205-тої річниці з дня народження Тараса Шевченка в Народному домі с. Лани відбувся святковий концерт. У концерті взяли участь: вокальний ансамбль с. Лани, вокальний ансамбль с. Гуменець, а також діти із Ланівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
14 Березня, 2019 р., 09:47
09 березня 2019 року, до 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, у Львові встановили національний рекорд. Виконання пісень на слова Кобзаря здійснювалося під супровід 407 бандуристів.
12 Березня, 2019 р., 10:13
Дякуємо чоловічому вокальному октету "ОРФЕЙ" за надзвичайно гарний концерт, море позитивних емоцій та гарний настрій. Потужний вокал, що покорив Україну та Європу, цікавий репертуар від народних пісень до класики, шалена енергетика нікого не залишили байдужим в залі. Глядачі довго не хотіли відпускати співаків зі сцени.