Спортивні ігри Львівщини

Дата: 18.06.2021 09:53

Тривають Спортивні ігри Львівщини - наймасштабніший фізкультурно-оздоровчий проєкт серед збірних команд громад області. У боротьбі за титул найспортивнішої територіальної громади команди змагаються у 16 видах програми.

12-13 червня 2021 р. у м. Стрий проходив турнір з пляжного волейболу. Впродовж двох днів за медалі боролись 23 чоловічі та 20 жіночих команд громад - наразі це наймасовіші змагання у межах цьогорічних ігор.

Серед команд-учасниць, була і команда Щирецької ТГ, за яку виступали Вадим Бокало та Павло Герус, обидва зі Щирця.

На світлині: учасники чоловічої команди під час проведення змагань та саме відкриття змагань.