23 Жовтня, 2018 р., 10:32
У неділю, 28 жовтня 2018 року, о 14:00 у приміщенні Народного дому смт Щирець відбудеться звіт голови Щирецької селищної ради об’єднаної територіальної громади Олега Василишина про підсумки проведеної роботи за рік та перспективи розвитку.
22 Жовтня, 2018 р., 12:49
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.04.2018 №240-р «Про затвердження складу госпітального округу Львівської області», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2017 №165 «Про затвердження примірного положення про госпітальний округ» Щирецька селищна рада пропонує кандидатури делегатів до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу:
16 Жовтня, 2018 р., 21:12
28 жовтня о 16 годині в Щирецькому НД відбудеться презентація книжки «Княже місто Щирець». В праці відображена тисячолітня історія славного древнього міста Щирець. Всі бажаючі, які прийдуть в НД зможуть придбати цю книжку, вартість якої 120 грн. Книжка в твердій обкладинці, 190 сторінок. Запрошуємо прийти і придбати книжку, бо історію рідного міста необхідно знати всім щирчанам, а таку книжку мати в кожній сім’ї, щоб історію знали ми, наші внуки і правнуки.
11 Жовтня, 2018 р., 21:04
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня  2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу  на зайняття посади керівника державного, комунального  закладу  охорони здоров’я», на підставі  рішення Щирецької селищної ради від 4 вересня 2018 року №615 «Про затвердження передавального акта  Комунальної установи «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Щирецької селищної ради та Статуту Комунального некомерційного  підприємства «Амбулаторія загальної практики -сімейної медицини» Щирецької селищної ради  Пустомитівського району Львівської області», оголошуємо про початок формування конкурсної комісії з  проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія  загальної практики - сімейної медицини » Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
10 Жовтня, 2018 р., 09:10
На 55 році пішов із життя, мешканець  смт Щирець,  Ладус Богдан  Іванович -  учасник бойових дій.
18 Вересня, 2018 р., 15:23
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ