Оголошення про конкурс

Дата: 09.07.2021 22:10

Щирецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера (керівника) комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів освіти» Щирецької селищної ради.

Найменування закладу: «Комунальна установа «Централізована бухгалтерія закладів освіти  Щирецької селищної ради»

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади головного бухгалтера (керівника) комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів освіти» Щирецької селищної ради :

• Громадянство України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  • довід управління підприємствами, установами або організаціями незалежно від форми власності( у тому числі у господарських товариствах) або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування більше  двох  років;
  • вільне володіння державною мовою;
  • має високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість за вчинення злочину або притягалась протягом останнього року до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Для участі у конкурсу необхідно подати такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія;

- копія паспорта громадянина України;

- копія документу про освіту;

- дві фотокартки  розміром 4х6 см;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи ;

- довідка про відсутність судимості;

-медичну довідку про стан здоров’я;

- мотиваційний лист довільної форми;

- перспективний план розвитку комунальної установи на посаду керівника якого оголошено конкурс;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- посилання на декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  (декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру), за рік, який передує року, в якому було оприлюднене оголошення про конкурс, за формою, встановленою Національним агентством з питань запобігання корупції.

Особа, яка виявила бажання  взяти участь у конкурсі може надати інші документи, що можуть підтвердити її професійні та/або моральні якості.

Розмір та умови оплати праці:

Умови оплати праці  визначаються відповідно до вимог чинного законодавства.

Документи  приймаються упродовж 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:  81160 Львівська область, Пустомитівський район, смт.Щирець пл.Ринок,8. Додаткову інформація  стосовно основних функціональних обов’язків,  можна отримати за телефоном  0977803614, Ел.пошта: shchyrecrada@gmail.com.

Селищний голова                                         О. Василишин