Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Звіт роботи відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради за 2018 рік

27.06.2018

  На площі біля пам'ятника Т.Шевченку  в Щирці відбувся молебень за Україну, присвячений Дню Конституції України.

         29.06.2018

  З нагоди Дня Конституції України в НД с.  Гуменець староста Тарас Ільків привітав жителів села зі святом. Також з нагоди цього свята  відбувся тематичний вечір «Конституція України - Основний Закон України».

17.06.2018

  У  НД с. Лани пройшов концерт для татусів "Коханий мій татусю".

 6.07.2018

  Зустріч з книгою "Читайте з нами українською!"

Читачам пропонували ознайомитися з сучасною українською книгою.
Зустріч була проведена з метою популяризації української книги, розвитку цікавості до читання, до творчості сучасних авторів. Варто зазначити, що користувачі знають літераторів, котрі пишуть для них. А це: і Марія Матіос, і Василь Шкляр, і Любко Дереш, і Галина Вдовиченко, і Ліна Костенко, і Марія Чумарна,...

7.07.2018

   Івана Купала. Народний дім с. Піски.

  Директор народного дому організувала свято Івана Купала. Кожна дівчина виплела собі вінок, який потім поклала на воду з хорошими побажаннями. Співали пісні, коломийки, стрибали через вогнище, а найбільшою забавою були веселі танці довкола вогнища. Додому повернулися далеко за опівніч: втомлені, але з хорошими враженнями.

7.07.2018

 Благодійний концерт для важкохворих дітей за участі Надії Якторович та Василя Пташника.

       8.07.2018

  Авторський концерт поета, композитора, співака, заслуженого діяча естрадного мистецтва України о. Ярослава Малого.

8.07.2018

  Народний дім смт Щирець продемонстрував фільм просто неба «Сторожова застава»

22.07.2018

  У с. Лани директор НД Оксана Парило прочитала повчальну лекцію для дітей на тему: "Руйнівний вплив людини на навколишнє середовище та його наслідки".

06.08.2018

  Відбувся виїздний концерт Народних колективів «Гомін»  та «Сузір’я» в с.  Семенівка з нагоди Дня села.

23.08.2018

  Уся громада смт Щирця  взяла участь в урочистому піднятті Державного Прапора України.

23.08.2018

   Народний дім та  бібліотека с. Горбачі. Поетична хвилинка"Живу тобою, Україно мила!" (до Дня Державного прапора України)   

24.08.2018

 Святковий концерт, присвячений 27-й річниці Незалежності України та демонстрація фільму «Нескорений»

. 13.08.2018

  Народний дім та бібліотека с. Горбачі. Інтелектуальна вікторина "Чи знаєте ви свою державу?"

 НД с. Лани. Свято на тему: «Державні символи України».

22.08.2018

  Народний дім та бібліотека с. Дмитре провели патріотичну годину «Державні символи України».

24.08.2018

  Народний дім та бібліотека с. Дмитре провели літературно-патріотичну годину «Україна – наша радість, надія єдина».

25.08.2018

  Вокальний ансамбль «Гомін» прийняв участь у фестивалі « ГорбоГори».

26.08.2018

  Святковий концерт до Дня Незалежності України "Ми діти твої - Україно".

НД с. Лани.

26.08.2018

  Народний дім та бібліотека с. Горбачі

Святковий концерт до Дня Незалежності України "Ми - діти твої, Україно!"

28.08 2018

  Відбувся святковий концерт в Народному домі с. Яструбків  до 27-ї річниці Незалежності України.

22.09.2018

  22 вересня Щирець святкував свій  905-й день народження. За традицією урочистості проходили на території  Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів.  Ні дощ, ні прохолодна погода не стали на заваді його проведення.  Музика, співи, танці, веселий настрій панували до пізньої ночі.                                                                                     Також  на свято приїхали гості з-за кордону, наші друзі з партнерських міст Ґуденсберґа (Німеччина), Єльч-Лясковіце та Камєнна-Ґура (Польща). День народження містечка розпочав вокальний ансамбль “Світло Надії”,  виконавши гімн  міста Щирця. Всі присутні із захопленням підтримали їх.   Ансамбль запалив у серцях мешканців Щирця гордість за своє місто. В цей чудовий день відбулося нагородження грамотами видатних спортсменів та тренерів нашої громади:

Чопика Тараса, майстра спорту зі стрільби з лука, призера чемпіонату Європи та світу, члена збірної Параолімпійської команди України, учасника Параолімпійських ігор в Пекіні 2008 року та в Англії 2012 року;

Данилка Богдана, неодноразового чемпіона України, майстра спорту України міжнародного класу, срібного призера чемпіонату світу з кікбоксингу 2018 року в Італії;

Ткачишина Степана, кандидата в майстри спорту України з вільної боротьби, тренера – викладача СДЮШОР «Спартаківець» вищої категорії з вільної боротьби, старшого тренера  Львівської області СДЮШОР «Спартаківець» з вільної боротьби, який тренує дітей Щирецької громади на базі Опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа;

Фединяка Ігоря, тренера – викладача  ДЮСШ «Надія», кандидата в майстри спорту України з рукопашного бою, тренера - викладача першої категорії з кікбоксингу та рукопашного бою, першого тренера срібного призера чемпіонату світу з кікбоксингу щирчанина Данилка Богдана.

  Велику аудиторію глядачів зібрали біля себе показові виступи юних спортсменів з вільної боротьби під керівництвом їхнього тренера Степана Ткачишина. Навички володіння бойового гопаку продемонстрували юні спортсмени школи «Шаблезуб». Дівчата з молодіжно-оздоровчого клубу «Омія» виконали ритмічну гімнастику з елементами акробатики, а учні Опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів, якими керувала їхній вчитель Федунь Оксана –  спортивні танці.

  Зі сцени лунали творчі подарунки від колективів Щирця та старостинських округів громади.

Святкування тривало до пізньої ночі, гостей свята забавляв гурт “Злата”.

        23.09.2018

  23 вересня в Щирці відбулося відкриття  дитячого майданчика, що знаходиться на вул. Сонячна та вул. Шевченка. Усіх присутніх привітали селищний голова Олег Василишин, депутат селищної ради Олег Стасюк. Майданчики освятив настоятель храму Пресвятої Трійці о. Тарас Фітьо. Ігри, розваги, веселий настрій панували до пізнього вечора на радість як дітворі, так і дорослим.

26.09.2018

  Традиційно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотекаря. Напередодні, 26 вересня, з цієї нагоди, у приміщенні народного дому смт Щирець відбулася святкова нарада бібліотечних працівників відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Щирецької селищної ради.

  Учасників наради вітали: селищний голова Олег Василишин, заступник селищного голови з гуманітарних питань Андрій Нагірний, начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Марія Ванькович. З їхніх вуст звучали слова привітання, подяки та підтримки бібліотекарям за їхню невтомну працю, збереження українства та формування національної свідомості. Найдостойніші  нагороджені грамотами.

 А завершилася  нарада невеличким святковим концертом.

30.09. 2018

  Музика - це те, що житиме вічно...У наших серцях, в нашій душі. Музика - це дзюрчання струмка, спів пташок, шелест осіннього листя, мамина колискова...З Днем музики! Святкове привітання  для працівників Щирецької дитячої музичної школи з нагоди професійного свята «Дня музики».

7.09.2018.

    У Щирецькій бібліотеці відбулася зустріч з краєзнавцем Василем Лабою. Проведена  презентація його книги "Літопис Парафії Щирець від давніх часів до 1939 року».

20.08.2018

   У Щирецькій бібліотеці відбулася мистецька година "Чотири пори року", з життя Осипа Куриласа. Стефанія Деревацька ознайомила всіх присутніх з життям та творчістю нашого земляка, митця Осипа Куриласа.

7.10.2018

  Народний дім с Піски. Виставка «Дари осені».

14.10.2018

  14 жовтня у НД с. Лани пройшов святковий концерт,  присвячений Покрові Пресвятої Богородиці,  Дню  створення  УПА,  Дню козацтва і Дню Захисника Вітчизни.  У концерті прийняв  участь сімейний дует Володимира та Ігоря Зайців із НД с. Яструбків. Після концерту провели вечір молоді.

13.10.2018

   Бібліотека с. Соколівка.  «Нам Україна вище понад усе!" Історична година до дня створення УПА.

20.10.2018

Зустріч з істориком, автором книги про село Горбачі, Василем Лабою.

24.10.2018

 До Тижня української книги у бібліотеці с. Соколівка відбувся урок-мандрівка «Світ починається з книги».

27.10.2018

Бібліотека с. Попеляни. Літературна година «Історія сучасної української книги».

2.11.2018

  Бібліотека с. Попеляни. Історична година «Вони воювали, щоб ми перемагали».

2.11.2018

 Народний дім та бібліотека с. Горбачі. До 100-річчя утворення ЗУНР: історична година на тему: «ЗУНР - втілення самостійностіта соборності».

14.10.2018

  Народний дім с. Піски. Свято "Твої вірні сини, Україно!"

11.10.2018

  Інформаційна година у бібліотеці смт Щирець «Майстри слова. Степан Руданський»
  Творчість Степана Руданського залишилася історією української поезії ХIХ ст. своєрідним явищем. Вона не вмерла в забутті. Посмертній славі поета можуть позаздрити найвідоміші літератори, бо вона зростає рік у рік у хатинах мільйонів трударів, які не знали навіть імені творця цих пісень і гуморесок, що полонили їхній розум та серце.

12.10.2018

  У народному домі смт Щирець відбулася демонстрація українського історичного фільму «Червоний». Фільм показує незламну силу духу українських політв’язнів в радянських таборах.

4.10.2018

   Народний хор «Черемшина» та вокальний ансамбль «Гомін» прийняли участь у  молебні до Покрови Пресвятої Богородиці та відзначенні  Дня  створення УПА на території музею «Жертв сталінських репресій». На молебні були присутні  народний депутат України Богдан Дубневич, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь,  учасники УПА.

   В цей день вшанували пам'ять та запалили лампадки на могилі загиблого воїна АТО Олега Клима та померлого демобілізованого учасника АТО Богдана Ладуса.

14.10.2018

  Народний дім та бібліотека с. Сердиця. Літературно-музичне свято до Дня Покрови, Дня захисника Вітчизни, Дня УПА, Дня українського козацтва.

18.10.2018

  Народний дім та бібліотека с. Дмитре.  «Під святим твоїм Покровом».

Свято організоване для людей похилого віку, що мешкають поруч. Звучали козацькі, повстанські, народні пісні біля каплички в с. Дмитре.

  12.10.2018

  Народний дім і бібліотека с. Дмитре провели історичну годину «Шляхами козацької слави».

21.10.2018.

У НД смт Щирець відбувся фестиваль-конкурс пам'яті українського композитора Ігоря Білозора.

Організатор фестивалю Щирецька дитяча музична школа, директор Іван Рибак. Учасники концерту – це вчителі та учні музичної школи, хор "Світло надії", співачка Надія Якторович, вчителі Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, народного ансамбль танцю"Щирчанка". У їхньому виконанні прозвучали такі популярні пісні композитора, як "Пшеничне перевесло", "Світлиця", "Весільний марш", "Не сип, мила, скла", "Коханий" та інші.

Ігор Білозір - один з найвідоміших та найталановитіших українських композиторів, народний артист України, виконавець та лідер ВІА"Ватра". Його творчий спадок, і сьогодні, знаходить відгук в українських душах. Музичні твори Ігоря Білозіра давно стали народними, а його композиції і надалі залишаються актуальними.

2.11.2018

  До 100-річчя утворення Західно-Української Народної Республіки в народному домі с. Лани відбувся тематичний вечір "Свято, якого не було".

02.11.2018

  Народний дім та бібліотека с. Дмитре.

  До 100 - річчя ЗУНР проведено просвітницько-патріотичний захід «На горі, на Маківці».

04.11.2018

  До 100-річчя утворення ЗУНР в народному домі смт Щирець відбувся просвітницько-патріотичний захід "Ой, у лузі червона калина".  Організатор - Стефанія Деревацька. Також була представлена виставка картин місцевої хужожниці Богдани Деревацької.

4.11.2019

  Народний дім с. Яструбків. Історичний екскурс до 100-річчя ЗУНР.

07.11.2018  

З нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в народному домі смт Щирець відбулася святкова нарада працівників відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Щирецької селищної ради.

Це свято є визнанням заслуг людей творчих, які допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне та моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв.

Найтепліші слова привітання на адресу працівників відділу висловили селищний голова Олег Василишин, начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Марія Ванькович. Кращі працівники були нагороджені грамотами за активну професійну діяльність та розвиток галузі задля розквіту рідного краю. Завершились урочистості святковим концертом.

11.11.2018

   В народному домі смт Щирець відбувся благодійний концерт на підтримку лікування важкохворого Дениса Маголи.

В концертній програмі взяли участь Василь Пташник, Надія Якторович та скрипаль-віртуоз Павло Карліц. Ведучою концерту була Анна Голуб. Чудовим виступом бальних танців порадували зал юні танцюристи Мілана Павлюк та Максим Яремко, виконували прекрасні пісні Богдана Бараняк і Владислав Бернат. На концерті були присутні засновники благодійного фонду "Малесенькі долоньки" Оксана та Юрій Биць.

На концерті розігрувалися кілька лотів, серед яких 5-ти денний курс масажу від Анни Кравець, романтична вечеря на двох у ресторані "Чумацький шлях", 30-ти хвилинна фотосесія від Ірини Шаравари, картина від Лідії Кучми. Кошти, виручені за продаж даних лотів, долучили до загальної суми.
  Перед концертом провели ярмарок кондитерських виробів.
  Загальна сума зібраних коштів становить 28 907 грн., 100 $, 50 €, які були передані батькові Дениска безпосередньо на концерті.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь