Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 8 липня 2020 року

 1. Про  внесення змін  до селищного бюджету 2020 року.
 2. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів   загального фонду.
 3. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 4. Про надання дозволу селищному голові на внесення змін до  ПКД «Капітальний ремонт фасадів Щирецької дитячої музичної школи в смт Щирець  пл.Ринок,12 Пустомитівського району Львівської області.
 5. Про затвердження ПКД «Будівництво каналізаційного колектору по вулицях Вишнева, провулку Грушевського- Вишнева, Шашкевича, провулку Острівська-Вишнева, Острівська, провулку Гайдамацька-Острівська, Гайдамацька, Богуна, Данила Галицького, Вокзальна в смт Щирець, Пустомитівського р-ну, Львівської обл.(за проектом Nakopa-T-UKR.5-18)»
 6. Про інформування в.о.старостою Гуменецького старостинського округу Ільківим Т.Я.  про виконання протокольного доручення  щотижневої наради голови селищної ради з керівниками відділів та в.о.старостами старостинських округів від 30.02020 ( щодо проведеної роботи в.о.старостою Ільківим Т.Я. по наданню земельних ділянок жит.с.Лани  взамін вилучених та відшкодування  завданих збитків) .
 7. Доповідь в/о старости Гуменецького старостинського округу Т.Ільківа  щодо проведення  інвентаризації земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в с.Гуменець орієнтовною площею 25,0000 га   на виконання рішення Щирецької селищної ради від 10 лютого 2020 року №1825.
 8. Про розгляд рішення  виконавчого комітету Щирецької селищної ради від 30 червня  2020  року №7
 9. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік.
 10. Про  внесення змін та доповнень до Рішення ХХVІІ позачергової  сесії VІІ демократичного скликання Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області від «15» жовтня 2019 року №1450 « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.»
 11. Про  внесення змін та доповнень до Рішення ХХVІІ позачергової  сесії VІІ демократичного скликання Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області від «15» жовтня 2019 року №1454 « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.»
 12. Про надання дозволу на розроблення технічної документаціїї щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки площею 7,2946 га кад. номер 463655500:07:000:0007 на 7 окремих ділянок.
 13. Про затвердження детального плану території кварталу малоповерхової забудови К-1в с. Лани Пустомитівського району Львівської області.
 14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки площею 18,6436 га кад. номер 4623655500:07:000:0007 Бобиляку Василю Михайловичу, Бобиляк Стефанії Василівні, Бобиляк Оксані Ігорівні.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,1547 га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою: вул. Острівська,32 «К» смт Щирець Пустомитівського району Львівської області Вітюку Юрію Васильовичу.
 16. Про розгляд заяви жительки села Дмитре вул. Без назви , 212 Онишко Ірини Томівни щодо затвердження Акту встановлення узгодження зовнішніх меж землекористування без  підпису суміжного користувача.
 17. Про розгляд заяви жительки села Дмитре вул. Без назви, Бутіль Ганни Климентіївни  щодо затвердження Акту встановлення узгодження зовнішніх меж землекористування без  підпису суміжного користувача.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1126 га в смт Щирець вул. С. Бандери ,44  Максимович Ользі Андріївні.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0716 га в смт Щирець вул. Сагайдачного,26  Вихрій Юлії Богданівні.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул. Золотогірська,39  Феджорі Назару Михайловичу..
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1275 га в смт Щирець вул. Кобилянської,3 Трохименко Любові Володимирівні.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1085 га в смт Щирець вул. Стрілецька,19 Мисаковичу Івану Михайловичу.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул. Острівська,131 Глуховецькому Степану Васильовичу..
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця вул. С.Бандери,64 Жеребецькій Галині Михайлівні.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця вул. Шуфраченко,8 Хомину Богдану Андрійовичу.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Черкаси вул. Без назви,54 а Синенькому Андрію Ярославовичу..
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2368га в с.Сороки вул.Івана Франка,3 Панчишин Ганні Михайлівні.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500га в с.Никонковичі вул.Козацька,77 Івашкевич Любові Стефанівні.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с. Горбачі вул. Без назви,60 Щудлу Роману Івановичу.
 30. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Садова,7 Шпигульському Роману Миколайовичу.
 31. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 0,1964га в с.Сороки Соловей Марії Стефанівні.
 32. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 0,1718га в с.Яструбків Гладяк Галині Михайлівні.
 33. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 0,0887га в с.Сороки  вул.Івана Франка Кардаш Михайлу Михайловичу.
 34. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 0,7000га в с.Піски Міхну Роману Михайловичу.
 35. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 0,0622га в смт Щирець вул. О.Клима Ступинець Любові  Богданівні.
 36. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,0364 га в смт Щирець  Паролі  Оксані Василівні.
 37. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,0300 га в смт Щирець  Паньків Наталії Олександрівні.
 38. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,0170 га в смт Щирець  Ключ   Оксані Володимирівні.
 39. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,0460 га в смт Щирець  Івасечко Галині Богданівні
 40. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,0456 га в смт Щирець  Іленьків Оксані Володимирівні..
 41. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 0,0958га в с.Сердиця вул.С.Бандери,44 Дучак Богдані Григорівні.
 42. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 1.0000га в с.Лани за межами населеного пункту  Ховалко Ользі Богданівні.
 43. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 1.0000га в с.Лани за межами населеного пункту  Демківу Михайлу Ярославовичу.
 44. Про розгляд заяви Голови громадської організації «Об’єднання  індивідуальних забудовників К-4 Щирець» Мандзик Тетяни Володимирівни.
 45. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  22.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,09 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця ,6 Гейник Лесі Михайлівни.
 46. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  22.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0750 га в смт Щирець вул.Чайковського,29 Королю Василю Юрійовичу.
 47. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  22.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0750 га в смт Щирець вул.Чайковського,27  Ільків Галині Ігорівні
 48. .Про розгляд заяви Голови громадської організації «Об’єднання  індивідуальних забудовників «Вишневий квартал» Бублика Петра Івановича..
 49. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  28.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.О.Клима,7 Ващишин Ірині Ярославівні.
 50. Про розгляд заяви Голови громадської організації «Об’єднання  індивідуальних забудовників «Оберіг» Іващишин Іванни Іванівни.
 51. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  26.09..2016 року площею 0,0837  га в смт Щирець вул.Мацейка,4  Іванчук Ганні Єфремфівні..
 52. Про розірвання договору суборенди земельної ділянки від  10.02.2017 року  та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0837  га в смт Щирець вул.Мацейка,4  Яремку Юрію Ігоровичу.
 53. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,14  га  в с. Черкаси Явному Роману Зеновійовичу.
 54. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,13  га  в с. Лани Ільківу Олегу Зіновійовичу.
 55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,35 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Гуменецького старостинського округу  Щирецької селищної ради  Сербан Ірині Євгеніївні.
 56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,35 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Коваленко Любові Євгеніївні.
 57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,78 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Щирецької селищної ради Пристайко Ользі Степанівні.
 58. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,84 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Мицько Ганні Михайлівні.
 59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею 0,2000га в кварталі забудови №1 в селі  Черкаси Яремку Олегу Івановичу.
 60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею 0,1500га в селі Сердиця вул. С.Бандери  Луцишин Надії Нестерівні.
 61. Про затвердження детального плану території в межах між будинками 11-13в с. Черкаси Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
 62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею 0,002га в селі Черкаси  Пташнику Івану Теодоровичу..
 63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею 0,0200 га в селі Черкаси  Пташник Ользі Теодорівні.
 64. Про розгляд листа голови ФГ «Пургін» Пургіна В.О. щодо внесення змін до договору оренди невитребуваних часток(паїв).
 65. Про розгляд листа голови ФГ «Яремко»  Пургіна О.В. щодо розірвання договорів  оренди  у зв’язку з реєстрацією права власності на земельні частки (паї).
 66. Про розгляд заяви  Кравця Ігоря Томовича жителя смт Щирець вул. Чорновола,48 Пустомитівського району Львівської області.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання )земельної ділянки площею 19,0964 в с.Лани за межами населеного пункту . Кад.номер 4623682200:05:000:0010 на дві ділянки.
 68. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,0000 га  в с.Лани за межами населеного пункту  Козлову Віталію Анатолійовичу.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь