Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 5 червня 2020 року

 1. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів   загального фонду.
 2. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів   спеціального фонду.
 3. Про внесення змін до селищного бюджету 2020 року.
 4. Про  спрямування субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної , сучасної та доступної загальної середньої  освіти «Нова українська школа».
 5. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 6. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької селищної ради ОТГ.
 7. Про затвердження Положення про тендерний комітет Щирецької селищної ради та затвердження складу тендерного комітету.
 8. Про затвердження Положення про уповноважену особу в Щирецькій селищній раді та призначення уповноваженої особи з питань організації та проведення спрощених/допорогових закупівель.
 9. Про утворення відділених робочих місць відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Щирецької селищної  ради та внесення змін до рішень селищної ради з питань організації надання адміністративних послуг.
 10. Про звільнення орендарів від орендної плати за користування майном комунальної власності на період дії карантину.
 11. Про розгляд листа директора СЖКП "Ранкове"Іванишин О.М. щодо Актів списання з балансу підприємства багатоквартирних житлових будинків.
 12. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Реконструкція Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради по вул.Адермаха,22 в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області» (коригування).
 13. Про надання дозволу на затвердження   ПКД «Капітальний ремонт вулиці без Назви від буд.№70 до буд.№54 в с.Гуменець Пустомитівського району Львівської області.»
 14. Про надання дозволу на затвердження Робочого проекту Закладу дошкільної освіти №1 в смт Щирець вул.Острівська,2 Улаштування блискавкозахисту.
 15. Про надання дозволу на затвердження Робочого проекту Закладу дошкільної освіти №1 в смт Щирець вул.Острівська,2 система пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу.
 16. Про надання дозволу на  розроблення ПКД "Капітальний ремонт даху вартової будівлі смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 17. Про надання дозволу на  розроблення ПКД «Реконструкція  народного дому с.Піски  Пустомитівського району Львівської області.»
 18. Про надання дозволу Релігійній організації «Парафія Пресвятої  Трійці Української Греко-Католицької Церкви у смт Щирець Пустомитівського району Львівської області» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною 0,1600 га в постійне користування для обслуговування нежитлового приміщення  за адресою: вул.Острівська,2 смт Щирець Пустомитівський район Львівська область.
 19. Про надання дозволу на затвердження детального плану території  для обслуговування опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа в  межах вулиці Сагайдачного  в смт Щирець
 20. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки постійне користування  для будівництва та обслуговування опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа орієнтовною площею 2,78 га .
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування  площею 0,014 га  для будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції,народного дому с.Дмитре.
 22. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 11,5353 га, кадастровий номер: 4623685400:06:000:0004, що розташована: Львівська область, Пустомитівський район, с. Піски (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, КВЦПЗ 16.00 за рахунок земель запасу селищної ради.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул. Кобилянської,22 Попович Параскеві Іванівні.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1000 га в смт Щирець вул. Вишнева,17 Світому Богдану Григоровичу
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця Гойдик Юлії Стефанівні
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1004 га в с.Гуменець вул. Без назви,60 Панчій Софії Андріївні.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Гуменець вул. Без назви,36 Тибінці Мирону  Михайловичу.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2481 га в с.Лани вул. Шевченка,366 Стельмах Любові Ільківні.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1801 га в с.Лани вул. Шевченка,383 Попович Любові Федорівні.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Лани вул. Шевченка,76 Явному Івану Михайловичу.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Лани вул. Гарапина,4 Лисому Володимиру Івановичу
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Лани вул. Мельники,10 Глуховецькому Роману Дмитровичу.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул. Грушевського,153 Стецько Оксані Володимирівні.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1123 га в смт Щирець вул. Коновальця,11 Одноріг Яніні Пилипівні.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Никонковичі вул. Соняшна,63 Кулик Марії Степанівні.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сороки вул. Ів.Франка,16 Кардашу Михайлу Михайловичу.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0654 га в смт Щирець вул. Шашкевича,5 Гавришу Степану Васильовичу.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1862 га в с.Лани вул. Шевченка,32 Беці Лесі Федорівні.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул. Грушевського,149 Яремку Петру Івановичу та Світі Наталії Іванівні.
 40. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,04  га  в смт Щирець  вул.900-річчя Щирця Мисакович Людмилі Андріївні.
 41. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею  0,56 га  в с.Сердиця  Хомину Богдану Андрійовичу.
 42. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Садова,6  Коцану Олегу Богдановичу.
 43. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0000 га в с.Лани  Чичкевичу  Зіновію Євгенійовичу.
 44. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,20 га в с.Черкаси  Штойко Ігорю Володимировичу.
 45. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,1699 га в с.Черкаси  Гураль Ганні Романівні.
 46. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0 га в с.Лани Козлову Андрію Володимировичу.
 47. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0 га в с.Лани  Ільківу Ігорю Мироновичу.
 48. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0000га в с.Лани  Галкіну Максиму Олександровичу.
 49. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,2411га в с.Сороки Гнатів Вікторії Андріївні.
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 2,1591 га та сіножатті площею 0,2433 га Колесніковій Марії Михайлівні.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,3028 га Мозіль Дарії Степанівні.
 52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,595 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Гойдик Юлії Стефанівні.
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,435 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Гойдик Юлії Стефанівні.
 54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,435 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Салосі Зиновію Степановичу.
 55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,595 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Салосі Зиновію Степановичу.
 56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,595 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Солосі Михайлу Степановичу.
 57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,435 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Солосі Михайлу Степановичу.
 58. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,595 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Нагірняк Ганні Сефанівні.
 59. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,435 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Нагірняк Ганні Сефанівні.
 60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець Ткачу Олександру Леонідовичу.
 61. Про надання  дозволу на поділ земельних ділянок для ведення товарного сільського господарського виробництва площею 0,9924 га  та 0,3004 га на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Шевчуку Тарасу Ярославовичу та Юрас Іванні Ярославівні.
 62. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с.Сердиця  в межах вул.Любінська,4-6 Коцану Роману Володимировичу.
 63. Про розгляд заяви Голови громадської організації «Об’єднання  індивідуальних забудовників К-4 Щирець» Мандзик Тетяни Володимирівни.
 64. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  07.05.2019 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,09 га в смт Щирець вул.Л.Українки,82 Смолинській Ользі Миронівни.
 65. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  22.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0738 га в смт Щирець вул.О.Клима,1 Босому Петру Богдановичу.
 66. Про затвердження актів комісії від 14.05.2020 року та від 25.05.2020 року  щодо розгляду заяв  Лазурка Б.Ф. с.Лани
 67. Про затвердження акту комісії від 22.05.2020 року щодо розгляду заяви Микиташ С.І. с.Лани
 68. Про затвердження акту комісії від 22.05.2020 року щодо розгляду заяви Голодівської М.В. с.Лани
 69. Про затвердження акту комісії від 29.05.2020 року щодо розгляду заяви Магльованого О.А. с.Лани
 70. Про затвердження  акту  комісії від 29.05.2020 року щодо розгляду заяви Бабунич Ю.І. с.Дмитре
 71. Про затвердження акту комісії від 01.06.2020 року щодо розгляду звернення жителів с.Соколівка та с.Сороки
 72. Про затвердження акту комісії від 29.04.2020 року щодо розгляду звернення жительки смт Щирець вул.Коновальця,5 Гальків Галини Іванівни.
 73. Про розгляд заяви Гураля Юрія Богдановича.
 74. Про розгляд заяви жительки смт Щирець вул.Набережна,1 Смолинської Ольги Миронівни.
 75. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви Сеника Андрія Миколайовича, Вусика Юрія Степановича.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь