Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 31 січня 2020 року

 1. Про розгляд депутатського звернення Говди О.Р.
 2. Про розгляд листа заступника начальника управління Львівської обласної філії АТ «Ощадбанк » Я.І. Євстахевича.
 3. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів.
 4. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької селищної ради ОТГ.
 5. Про затвердження Фінансового плану  Комунального Некомерційного Підприємства  «Амбулаторія загальної практики сімейної  медицини» Щирецької селищної ради на 2020 рік.
 6. Про розгляд листа начальника відділу освіти А.Терещука щодо ведення в штатний розпис Щирецької ЗОШ№2 І-ІІІ ступенів  додатково 2 ставки асистента вчителя з 01.02.2020 року.
 7. Про розгляд листа начальника відділу освіти А.Терещука щодо затвердження «Положення про Логопедичний пункт при Опорному закладі Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів ім.Героя України Б.Ільківа.»
 8. Про  затвердження Програми поводження з ТПВ на території Щирецької селищної ради на 2020 – 2024 роки.
 9. Про надання дозволу селищному голові О.Василишину на коригування  ПКД  «Капітальний ремонт фасадів Щирецької дитячої музичної школи в смт Щирець  пл.Ринок,12 Пустомитівського району Львівської області.»
 10. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості  будівництва об’єктів на 2020 рік .
 11. Про співфінансування обласного Конкурсу проєктів місцевих ініціатив у 2020 році.
 12. Про надання дозволу селищному голові О.Василишину на виготовлення ПКД «Капітальний ремонт котельні Соколівського НВК «ЗНЗ І-ІІ – ДНЗ» Щирецької селищної ради в с. Соколівка Пустомитівського району Львівської області»
 13. Про надання дозволу селищному голові О.Василишину на виготовлення ПКД «Капітальний ремонт харчоблоку ЗДО №1 в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області».
 14. Про надання дозволу селищному голові О.Василишину на виготовлення ПКД .«Капітальний ремонт даху Народного дому в с. Черкаси Пустомитівського району Львівської області».
 15. Про виділення приміщення під розміщення  Центру надання адміністративних послуг Щирецької селищної ради.
 16. Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області на 2020 рік;
 17. Про утворення Центру надання адміністративних  послуг у Щирецькій селищній раді та затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг
 18. Про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Щирецької селищної ради та затвердження Положення.
 19. Про  затвердження  структурних підрозділів виконавчого органу Щирецької селищної ради на 2020 рік.
 20. Про затвердження штатного розпису апарату та виконавчих органів Щирецької селищної ради.
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території  історичного  ареалу смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 22. Про надання дозволу на розроблення у землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Дороті Андрію Петровичу.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Яструбків вул. Шевченка,23 Рибак Мирославі Михайлівні.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Яструбків вул. Львівська,92 Бардин Марії Михайлівні.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул. Грушевського,15 Сускому Степану Миколайовичу.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул. Золотогірська,32 Вітер Ірині Павлівні.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0916 га в смт Щирець вул. Стрілецька,35 Бугрину Назару Степановичу.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця вул. Ст.Бандери,33 Комару Зіновію Васильовичу.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1619 га в с.Піски вул. Без назви,56 Романіву Роману Михайловичу.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0739 га в смт Щирець вул. Сагайдачного,38 Лоцко Лесі Григорівні.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2368 га в с.Лани вул. Мельники,34 Фітьо Ярославі Василівні.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2112 га в с.Лани вул. Шевченка,226 Верхоляку Ігорю Івановичу.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Яструбків вул. Шевченка,38 Кінашу Михайлу Михайловичу.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2425га в с.Лани вул. Шевченка,198 Тицькому Мар’яну Григоровичу.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500га в с.Яструбків вул. Шевченка,26 Гусар Галині Михайлівні
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1994га в с.Никонковичі вул. Шевченка,10 Мищишин Любові Володимирівні
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0810 га в смт Щирець вул. Крушельницької,18 Кос Олені Михайлівні.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 1,1058га в с.Сердиця .
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) в с.Горбачі за межами населеного пункту площею 40,0207га  землі запасу.
 40. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,1700га в с.Лани  Петрик Наталії Миколаївні.
 41. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,1224га в с.Лани  Бобиляку Миколі Федоровичу.
 42. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0757 га в с.Гуменець Турковиду Тарасу Богдановичу.
 43. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Івасюка,34 Воху Ігорю Івановичу.
 44. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Загородки,8  Плечистій Ірині Мар’янівні.
 45. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність  площею 0,2500га в с. Сердиця вул.. Шуфраченко  Дулібі Ігорю Богдановичу.
 46. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Л.Українки,88  Банасю Михайлу Михайловичу.
 47. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1000га в смт Щирець вул.Вербицького,24  Левицькій Ірині Іванівні.
 48. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельну ділянку площею 0,5000 га в с.Дмитре  Тибінці Тетяні Степанівні.
 49. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельну ділянку площею 0,3848 га в с.Сердиця Харабарі Лідії Ярославівні.
 50. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі та передачу в оренду земельну ділянку площею 0,0631 га в с.Сердиця  вул.Ст.Бандери,28 Ховалко Ірині Олексіївні.
 51. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,08 га  в с.Горбачі  Андрієнку Андрію Сергійовичу.
 52. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,08 га  в с.Горбачі  Кисельову Артуру  Олександровичу.
 53. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,08 га  в с.Горбачі  Проценку Назарію Сергійовичу.
 54. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,08 га  в с.Горбачі  Бучмі Євгену Йосифовичу.
 55. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,2000 га  в с.Лани  Кунику Ярославу Васильовичу.
 56. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,2714 га  в с.Яструбків   Бардин Марії Михайлівні.
 57. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,2500 га  в с.Горбачі   Яцику Івану Михайловичу.
 58. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,2200 га  в с.Яструбків  Гусар Галині Михайлівні.
 59. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,88 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кузь Лесі Миколаївні.
 60. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,38 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Стець Наталії Левківні.
 61. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,40 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Бартошевській Ірині Олексіївні.
 62. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,40 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Старовецькій Іванні Олексіївні.
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,7443 га та сіножатті площею 0,3722 га Банасю Михайлу Петровичу.
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,5498 га та сіножатті площею 0,3329 га Карвацькій Галині Василівні.
 65. Про розгляд листа голови  ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників" Вишневий Квартал " Бублика П.І.
 66. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  29.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.Героя України Богдана Ільківа,25 Панцер Наталії Романівні.
 67. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  20.07.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.Героя України Богдана Ільківа,29 Якобше Вірі Ярославівні.
 68. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  30.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.О.Клима,5 Курилець Тетяні Іванівні.
 69. Про розгляд листа директора ПП «Фірма СОМГІЗ» О.М.Федус про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  зі зміною цільового призначення, для ведення  товарного сільського господарського призначення, площею 18,0003 га та включення до переліку земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
 70. Про розгляд заяви ФОП Іванець С.Є. щодо продовження договору оренди на земельну ділянку площею 0,0029 га для обслуговування тимчасового торгового павільйону в смт Щирець вул.Адермаха. 
 71. Про розгляд листа технічного директора ПрАТ «Львівобленерго» Р.Б.Іванців про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0819 га  в оренду для розміщення будівництва,експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в смт Щирець вул.Вишнева,31.
 72. Про розгляд заяви жителя смт Щирець вул.Острівська,163 Кваснікевича А.М.  щодо виділення земельної ділянки площею до 2 га  для ведення ОСГ.
 73. Про розгляд заяви жительки смт Щирець вул.Острівська,163 Кваснікевич М.Г.
 74. Про розгляд листа директора ТзОВ Карпати АРХ-ПРОЕКТ Я.Фітя щодо розроблення генерального плану с.Гуменець.
 75. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви Дуфанця І.М. жителя с.Дмитре
 76. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви Онишко Г.Г.жительки с.Дмитре.
 77. Про розроблення схеми санітарної очистки населених пунктів Щирецької селищної ради.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь