Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 31 серпня 2020 року

 1. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів    загального фонду.
 2. Про внесення змін до селищного бюджету 2020 року.
 3. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів субвенції з ДБ МБ на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
 4. Про спрямування не фінансових внесків,благодійних внесків,грантів,дарунків.
 5. Про внесення змін до рішення сесії №1839 від 13 березня 2020 року «Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів субвенції з ДМ МБ на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»
 6. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 7. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької селищної ради ОТГ.
 8. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності.
 9. Про передачу в оренду приміщень для потреб селищної  територіальної  виборчої комісії та дільничних виборчих комісій.
 10. Про розгляд листа директора КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» В.А.Чаплинського щодо  затвердження Звіту про виконання Фінансового плану  за ІІ-квартал 2020 року.
 11. Про розгляд листа начальника відділу освіти Терещука А.В. щодо виведення зі штатного  розпису Опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ст. імені Героя України Богдана Ільківа 1 посадову одиницю асистента вчителя з 01.09.2020 року.
 12. Про розгляд листа начальника відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради А.В. Терещука щодо внесення змін до Положення та  затвердження складу конкурсної комісії відбору та висунення кандидатів на нагородження іменною премією «Герої не вмирають» учнівської молоді Щирецької селищної ради.
 13. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надають через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Щирецької селищної ради.
 14. Про надання дозволу на виготовлення ПКД «Капітальний ремонт сходового маршу Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів»  Пустомитівського району Львівської області.
 15. Про надання дозволу на виготовлення ПКД «Капітальний ремонт підвального приміщення  з облаштування гардеробу Опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів  імені Героя України Богдана Ільківа» Пустомитівського  району Львівської області.
 16. Про надання дозволу на Поточний ремонт проїзджої частини дороги по вул.Загородки в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 17. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Капітальний ремонт фасадів Щирецької дитячої музичної школи в смт Щирець пл.Ринок,12 Пустомитівського району Львівської області.»       
 18. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Капітальний ремонт даху вартової будівлі смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.»
 19. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Нове будівництво трансформаторної підстанції Народного дому с.Дмитре     Пустомитівського району Львівської області.»
 20. Про розгляд листа директора ПП «Фірма СОМГІЗ» О.М.Федус про затвердження проекту землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки  для ведення  фермерського господарства , площею 31,6812 га за межами населеного пункту в с.Сердиця та включення до переліку земельної ділянки для продажу права  оренди на земельних торгах у формі аукціону.
 21. Про розгляд листа в/о директора ПП «Фірма СОМГІЗ» Л.Б.ЛісовичаО. про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі  зміною  цільового призначення земельної ділянки  для ведення  товарного сільського господарського виробництва, площею 12,4421 га 
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Никонковичі вул.Козацька,1Даниліву Володимиру Михайловичу.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1621 га в с.Дмитре,10 Данилко Пелагії Григорівні.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Черкаси, вул.Без назви 54 Коцур Катерині Іванівні.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2431 га в с.Дмитре, вул.Без назви 212 Онишко Ірині Томівні.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0923 га в с.Гуменець вул.Без назви 192 Мельниченко Любомирі Володимирівні.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0062 га в с.Лани вул.Шевченка,38 Грушовцю Ігорю Івановичу.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул.Золотогірська,39 Скочилясу Оресту Остаповичу.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1736 га в с.Горбачі вул.Без назви,163 Хавалку Ігорю Васильовичу.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1815 га в с.Лани вул.Шевченка,117 Бенцу Михайлу Михайловичу.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2461 га в с.Сердиця вул.Ст.Бандери,21 Койляк Марії Михайлівні.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1087 га в смт Щирець  вул.Загородки,64 Мицьку Володимиру Михайловичу.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Попеляни  вул.Без назви,24 а Мицько Іванні Михайлівні.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Гуменець  вул.Без назви,53 Шак Дарії Василівні.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0781 га в смт Щирець  вул.Космонавтів,17 Джумалу Роману Григоровичу.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1037 га в смт Щирець  вул.Острівська,54 Тхорів Надії Романівні.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0514 га в смт Щирець вул.Золотогірська,3  Меркулову Леоніду Володимировичу.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сороки вул.Л.Українки,34  Харатону Ігорю Степановичу, Мойсеїві Мирославі Степанівні та Мойсеїву Оресту Степановичу.
 39. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Л.Українки,64  Костю Олександру Миколайовичу.
 40. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0780га в смт Щирець вул.Львівська,1  Боднару Олегу Зеновійовичу.
 41. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Садова,16  Гаврилюку Івану Петровичу.
 42. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0900га в смт Щирець вул.Садова,20  Бондар Лідії Степанівні.
 43. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0900га в смт Щирець вул.Садова,26  Хомину Оресту Івановичу.
 44. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0900га в смт Щирець вул.Садова,30  Зробок Любові Степанівні.
 45. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Садова,18  Книшу Богдану Ярославовичу.
 46. Про надання  дозвіл на затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3100 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, для розміщення та експлуатації основних,підсобних допоміжних будівель і споруд будівельних організацій та підприємств в смт Щирець.
 47. Про надання  дозвіл на затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0340 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  в смт Щирець вул.Ст.Бандери.
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ОСГ та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2106 га в с.Дмитре, Онишко Ірині Томівні.
 49. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,1200 га в с.Лани Лазурку Богдану Федоровичу.
 50. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0000 га в с.Лани Мамоновій Ганні Іванівні.
 51. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0000 га в с.Лани Тицькій Оксані Богданівні.
 52. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,2587 га в с.Черкаси Піх Оксані Іванівні.
 53. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,2104 га в с.Черкаси Мицько Ганні Петрівні.
 54. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0757 га в с.Гуменець Турковид Наталії Богданівні.
 55. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0757 га в с.Гуменець Салку Андрію Ярославовичу.
 56. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,2293 га в с.Яструбків Кінашу Михайлу Михайловичу.
 57. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  1,0000 га  в с.Дмитре  Бучмі Євгену Йосифовичу.
 58. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  1,0000 га  в с.Дмитре  Самотосу Остапу Андрійовичу.
 59. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,39 га  в с.Сердиця вул.Шуфраченко  Скробко Олегу Степановичу.
 60. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  1,0000 га  в с.Дмитре  Гуралю Юрію Богдановичу.
 61. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  1,0000 га  в с.Дмитре  Москалю Оресту Михайловичу.
 62. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,33 га  в с.Черкаси  Яремку Олегу Івановичу.
 63. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,05 га  в смт Щирець  Ващишин Ірині Ярославівні.
 64. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,50 га  в с.Черкаси  Цуперяк Лесі Богданівні.
 65. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,42 га  в с.Горбачі  Павуку Олегу Богдановичу.
 66. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,1093 га  в с.Горбачі  Павук  Марії Євгенівні.
 67. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,23 га  в с.Сороки Феджорі Надії Степанівні.
 68. Про розгляд заяви жительки с.Піски,101 Дмитрах Марії Володимирівни щодо вилучення земельної ділянки орієнтовною площею 0,20 га в с.Піски для ведення ОСГ.
 69. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяв Дмитрах Оксани Володимирівни та Максимович Віри Михайлівни.
 70. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,30 га  в с.Піски  Дмитрах Оксані Володимирівні.
 71. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,60 га  в с.Піски  Максимович Вірі Михайлівні.
 72. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,15 га  в с.Сороки вул. І.Франка Хомі Михайлу Степановичу.
 73. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,12 га  в с.Сороки вул.Л.Українки,34 Харатону Ігорю Степановичу.
 74. Про розгляд заяви жителя м.Львів вул.Коломийська,9/107Мойсеїва Ореста Степановича.
 75. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,12 га  в с.Сороки вул.Л.Українки  Мойсеїв Мирославі Степанівні.
 76. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вул.Дуб”янка,3 с.Сердиця  для будівництва та обслуговування житлового будинку та для ведення ОСГ Кнап Олені Михайлівні.
 77. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вул.Острівська,67 смт Щирець з метою зміни цільового призначення з  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на для будівництва та обслуговування кафе Гораку Юрію Генриковичу.
 78. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в межах вулиці Острівська,124 в смт Щирець  Бражнюку Михайлу Васильовичу.
 79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісно-побутових та виробничих приміщень площею 0,20 га в смт Щирець  вул.Острівська,124 Бражнюку Михайлу Васильовичу.
 80. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,04 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Базиліву Йосипу Михайловичу.
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,1533 га та сіножатті площею 0,1977 га Пристайко Ользі Степанівні.
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,7879 га та сіножатті площею 0,3596 га Врублевському Івану Михайловичу.
 83. Про розгляд заяви Голови громадської організації «Об’єднання  індивідуальних забудовників «Вишневий квартал» Бублика Петра Івановича.
 84. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  28.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.О.Клима,15 Панчишин Ірині Іванівні.
 85. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  12.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0784 га в смт Щирець вул.Б.Ільківа,39 Паучку Андрію Омеляновичу.
 86. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  09.10.2017 року площею 0,0750  га в смт Щирець вул.О.Клима,51  Федорик Марії Андріївні.
 87. Про розірвання договору суборенди земельної ділянки від  01.03.2018 року  та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0750  га в смт Щирець вул. О.Клима,51  Федорику Віктору Володимировичу.
 88. Про розгляд заяви жителя м.Львів вул.Любінська,94/53 Кучерявого Сергія Валерійовича.
 89. Про розгляд заяви жителя м.Львів вул.Устіяновича,10/15  Лозинського Романа Степановича.
 90. Про розгляд заяви жительки смт Щирець вул.Набережна,1 Смолинської Ольги Миронівни щодо надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу .
 91. Про розгляд заяви жительки с.Никонковичі вул.Шевченка,54 Боднар Галини Євгенівни щодо внесення змін в рішення  від 22.11.2019 року №1620 сесії Щирецької селищної ради.
 92. Про затвердження акту комісії Щирецької селищної ради с.Гуменець від 15.07.2020 року
 93. Про затвердження акту комісії Щирецької селищної ради с.Лани  від 04.08.2020 року.
 94. Про розгляд заяви жителя смт Щирець вул.Сагайдачного,23 Куриласа Володимира Ярославовича.
 95. Про розгляд листа голови ФГ «Яремко» Пургін О.В.
 96. Про розгляд листа голови ФГ «Пургін»  Пургін В.О.
 97. Про розгляд листа  директора ТзОВ «Пургін» Пургіна В.О.
 98. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 2,00 га  в с.Лани Савці Лесі Андріївні.
 99. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 2,00 га  в с.Лани Жуку Зіновію Степановичу.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь