Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 28 квітня 2020 року

 

 1. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів загального фонду.
 2. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів спеціального фонду.
 3. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Щирецької селищної ради (ОТГ) за І-квартал 2020 рік.
 4. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької селищної ради ОТГ.
 5. Про розгляд заяви селищного голови О.Василишина.
 6. Про затвердження Положення про відділ фінансів, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Щирецької селищної ради.
 7. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Щирецької селищної ради.
 8. Про затвердження Звіту про  виконання фінансового плану за І-квартал 2020 року КНП «АЗПСМ» Щирецької селищної ради.
 9. Про розгляд листа начальника відділу освіти  Щирецької селищної ради А.Терещука щодо внесення змін до  «Положення  про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.»
 10. Про затвердження Графіку роботи  відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Щирецької селищної ради.
 11. Про затвердження переліку  адміністративних послуг, які надаються  через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Щирецької селищної ради.
 12. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 31,6812 га, кадастровий номер: 4623655500:04:000:0003, що розташована: Львівська область, Пустомитівський район, с. Сердиця (за межами населеного пункту) для ведення  фермерського господарства , КВЦПЗ 16.00 за рахунок земель запасу селищної ради.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання)  земельних ділянок) площею 14,9997 га в с.Яструбків Пустомитівського району Львівської області.
 14. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  площею  12,4421 га  в с.Яструбків за межами населеного пункту (Соколівський старостинський округ) та включення в перелік земельних ділянок,що підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону.
 15. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  площею  2,3716 га  в с.Яструбків за межами населеного пункту (Соколівський старостинський округ) та включення в перелік земельних ділянок,що підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону.
 16. Про розгляд заяви Сеника Андрія Миколайовича, Вусика Юрія Степановича щодо погодження передачі в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0,5 га для обслуговування приміщення деревообробного цеху та приміщення сушки деревини за адресою:вул.Грушевського,22 с.Соколівка Пустомитівський район Львівська область.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1387 га в смт Щирець вул. Лепкого,27 Подібці Марії Гнатівні.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1129 га в смт Щирець вул. Коновальця,2 Бернаду Владиславу Івановичу.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0385 га в смт Щирець вул. Острівська,29  Ремешилу Анатолію Володимировичу.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1178 га в с.Попеляни вул. Без назви,2  Єліяшевській Катерині Василівні.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця вул. М.Кураха,1  Курах Богданні Степанівні.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Соколівка вул. І.Франка,12  Кунець Наталії Миколаївні.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Соколівка вул. Грушевського,12  Базарнику Михайлу Михайловичу.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2137 га в с.Соколівка вул. І.Франка,22  Жмур Ользі Іванівні.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сороки вул. Л.Українки,31  Соловею Володимиру Володимировичу.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0752 га в смт Щирець вул.Грушевського,53  Паньків Ользі Михайлівні.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1949 га в с.Лани вул.Шевченка,166  Буць Ірині Василівні.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0899 га в смт Щирець вул. Набережна,10  Катрун Надії Павлівні.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0635 га в смт Щирець вул. О.Кобилянської,14   Подібці Андріяні Орестівні.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0882 га в смт Щирець вул. Б.Хмельницького,10   Голиш Любові Степанівні.
 31. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1957га в с.Сердиця вул.Любінська,2  Дідик Іванні Михайлівні.
 32. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Садова,4  Заяць Уляні Ярославівні.
 33. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Л.Українки,31  Чурку Юрію Андрійовичу.
 34. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1000 га  в смт Щирець вул.Фізкультурна,  Коцану Василю Івановичу.
 35. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800 га  в смт Щирець  вул.Л.Українки,29  Віблому Олегу Романовичу.
 36. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800 га  в смт Щирець  вул.Садова,10  Кузьо Надії Михайлівні.
 37. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність земельну ділянку площею  0,1581га  в с.Попеляни Кузю Дмитру Володимировичу.
 38. Про розгляд заяви жительки смт Щирець вул..Б.Лепкого,4/4  Курах Марії Іванівни.
 39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Л.Українки,62, Тиміцькій Оксані Степанівні.
 40. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 19,0964 га в с.Лани Козлову Віталію Анатолійовичу.
 41. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,2363 га в с.Піски Шендюх Ярославі Михайлівні.
 42. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,1000 га в смт Щирець  Кардащук Оксані Михайлівні.
 43. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,0444 га в смт Щирець  Кисельову Олександру Олексійовичу.
 44. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,1976 га в с.Сердиця  Пеленьо Стефана Івановича.
 45. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,2563 га в с.Яструбків Гусар Галині Михайлівні.
 46. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,1429 га в с.Яструбків Бугрину Миколі-Остапу Миколайовичу
 47. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,1414 га в с.Сороки Соловею Володимиру Володимировичу.
 48. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,1000 га в с.Сороки Кулику Ігорю Ярославовичу.
 49. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,7950 га  в с.Сердиця Барану Роману Андрійовичу.
 50. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,5800 га  в с.Сороки Яремчук Ярославі Василівні.
 51. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,06 га  в смт Щирець  вул.О.Клима Ступинець Любові Богданівні.
 52. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,04 га  в смт Щирець  вул.О.Клима Попик Галині Богданівні.
 53. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,04 га  в смт Щирець  вул..900-річчя Щирця Паролі Оксані Василівні.
 54. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,03 га  в смт Щирець  вул..900-річчя Щирця Паньків Наталії Олександрівні.
 55. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,03 га  в смт Щирець  вул..900-річчя Щирця Мандзик Тетяні Володимирівні.
 56. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  2,00 га  в с.Горбачі Жеховичу Василю Тимофійовичу.
 57. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,03 га  в смт Щирець вул.900-річчя Щирця Закорчменній Ользі Андріївні.
 58. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною  площею  0,06 га  в смт Щирець вул.900-річчя Щирця Піпці Ігорю Володимировичу.
 59. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною  площею  0,05 га  в смт Щирець вул.900-річчя Щирця Сех Галині Дмитрівні.
 60. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною  площею  0,05 га  в смт Щирець вул.900-річчя Щирця Іленьків Оксані Володимирівні.
 61. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною  площею  0,05 га  в смт Щирець вул.900-річчя Щирця Івасечко Галині Богданівні.
 62. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,02 га  в смт Щирець вул..Крушельницької Ключ Оксані Володимирівні.
 63. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,35 га  в с.Яструбки Мочурад Ользі Теодорівні.
 64. Про надання дозволу на виділення земельної ділянки для ведення садівництва орієнтовною площею 0,12 га в с.Горбачі Жеховичу Василю Тимофійовичу.
 65. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі та передачу в оренду земельну ділянку площею 0,0577 га в с.Сердиця  вул.М.Кураха,23 Ховалко Ірині Олексіївні.
 66. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в оренду земельну ділянку площею 0,1263 га в смт Щирець вул..Гайдамацька,19 а Кузич Ярославі Богданівні.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,6156 га та сіножатті площею 0,3156 га Кутнів Ганні Степанівні.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,5632 га Романів Ярославі Мирославівні.
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,8628 га , сіножатті площею 0,6838 га та сіножатті площею 0,0521 га Старовецькій Іванні Олексіївні.
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,8628 га , сіножатті площею 0,6838 га та сіножатті площею 0,0521 га Бартошевській Ірині Олексіївні.
 71. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в смт Щирець вул.Острівська,124  Бражнюку Михайлу Васильовичу.
 72. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в межах вулиці Ст.Бандери,11 в с.Сердиця  Кіт Галині Василівні.
 73. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,2500 га  в с.Сердиця  вул.Ст.Бандери   Кіт Галині Василівні.
 74. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Релігійній організації «Парафія Пресвятої трійці УГКЦ  в смт Щирець»  площею 0,1244 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій(для обслуговування житлового будинку та господарської будівлі (плебанії)) в смт Щирець вул.Адермаха,4  .
 75. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жителя с.Яструбків Крука Ананія Івановича.
 76. Про розгляд заяви Голови громадської організації «Об’єднання  індивідуальних забудовників К-4 Щирець» Мандзик Тетяни Володимирівни.
 77. Про розгляд листа Народного депутата України Галини Васильченко.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь