Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 26 березня 2019 року

26 березня   2019  року

 1. Спрямування вільного залишку бюджетних коштів.
 2. Спрямування Субвенції на капітальний ремонт вул.Адермаха.Загородки.
 3. Спрямування залишку медичної субвенції.
 4. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 5. Про надання дозволу селищному голові О.Василишину на поточний ремонт вулиці Зелена (від вул.Ст.Бандери до кладовища )в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 6. Про внесення змін в склад тендерного комітету Щирецької селищної ради.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації  «Капітальний ремонт даху Народного дому с.Сердиця».
 8. Коригування. ПКД «Капітальний ремонт дороги до церкви Різдва Пресвятої Богородиці на ділянці від ПК-7+80 до будинку №2 с.Піски    Пустомитівського району Львівської області.»
 9. Про розгляд листа начальника відділу освіти А.Терещука щодо затвердження «Плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Щирецької селищної ради на 2019 рік.
 10. Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору та висунення кандидатів на нагородження іменною премією «Герої не вмирають» учнівської молоді Щирецької селищної ради.
 11. Про продовження Договору оренди приміщення  ПАТ  «Державний Ощадбанк».
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок: Кадастровий номер 4623685400:04:000:0006 площа 7,7113 га
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки Кад.ном. 4623655500:10:000:0062 площа 6,3194га.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки Кад.ном. 4623684600:12:000:0875 площа 27,8692 га.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки Кад.ном. 4623684600:12:000:0871 площа 38,0000 га.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки Кад.ном. 4623682200:12:000:0005 площа 53,5430 га.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки Кад.ном. 4623682600:10:000:0186 площа 31,8446 га.
 18. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку вартості земельної ділянки  площею 0,0238 га ,яка підлягає продажу у власність (шляхом викупу) для обслуговування торгового закладу Корнилюку Юрію Сергійовичу, Джімаджіму Аджіму.
 19. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку вартості земельної ділянки  площею 0,0069 га ,яка підлягає продажу у власність (шляхом викупу) для обслуговування торгового центру  Однорогу Ярославу Степановичу.
 20. Про розгляд листа директора  ТзОВ «СОЛАР ЕНЕРГІЯ» Кравця М.М. щодо виготовлення детального плану території с.Горбачі (Хутір Гаї) орієнтовною площею 40 га для будівництва та обслуговування сонячної енергогенеруючої станції.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,25  га  в селі Дмитре  вул. Без Назви,2   Тимчаку Роману Івановичу.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1350  га  в селі Гуменець  вул. Без Назви,199   Герасимчуку Сергію Миколайовичу.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0543  га  в смт Щирець  вул.Гайдамацька, 23А  Костецькій Лідії Іванівні .
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с.Черкаси  вул.Без назви, 48 Онишку Дмитру Петровичу.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0840  га  в смт Щирець  вул.Молодіжна,16 Мандзій Мирославі Михайлівні.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с.Дмитре вул. Без Назви,242 Маруняк Ганні Дмитрівні.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га  в смт Щирець  вул. Гайдамацька,38 Гнаткевичу Петру Івановичу.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с. Соколівка   вул. Грушевського,2 Клачинській Марії Степанівні.
 29. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,3881 га  в с.Попеляни  Лису Мар’яну Михайловичу.
 30. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,1976 га  в с.Сердиця   Пеленю Петру Романовичу..
 1. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,1976 га  в с.Сердиця   Лаптуті Марії Романівні.
 1. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею: 0,0812 га  в смт Щирець вул. Озерна,19,Голубку Тарасу Андрійовичу.
 2. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею 0,1500 га  в смт Щирець вул. Стрілецька,57 Дороті Оресту Васильовичу.
 1. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею 0,0800 га  в смт Щирець вул. Лесі Українки,98   Ковалику Степану Мироновичу.
 2. Про затвердження проекту  із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0822  га  в смт Щирець  вул.Озерна,13  Леху Володимиру Богдановичу.
 3. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу  земельної ділянки в оренду площею: 0,0834 га  в смт Щирець вул. Садова,19   Івасюку Олегу Михайловичу.
 1. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу  земельної ділянки в оренду площею: 0,0800 га  в смт Щирець вул. Лесі Українки,72 Курильцю Ярославу Мироновичу. 
 2. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу  земельної ділянки в оренду площею: 0,0800 га  в смт Щирець вул. 900-річчя Щирця,28 П”ятночці Наталії Адамівні.   
 3. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці  Ст.Бандери,11  в с.Сердиця Пустомитівського району Львівської області Кіт Галині  Василівні.
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування приміщення господарської будівлі-сараю складу в оренду орієнтовною площею 0,320 га в смт Щирець вул.Острівська,205 в  Боліновському Олександру Ігоровичу.
 5. Про розгляд заяви Ільківа Олега Богдановича щодо погодження передачі в оренду земельну ділянку орієнтовною площею 3,5 га для обслуговування тваринницького приміщення в с.Яструбків вул.Шевченка,2 Пустомитівського району Львівської області.
 6. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0832  га  в с.Горбачі  Князю Володимиру Ігоровичу.
 7. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0800  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Пастухову Віктору Вікторовичу.
 8. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0832  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Литвину Віталію Богдановичу.
 9. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0832  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Празднікову Дмитру Володимировичу.
 10. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0832  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Панкевичу Роману Богдановичу.
 11. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0832  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Горбачевському Івану Олександровичу.
 12. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0832  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Юрчишину Ігорю Омеляновичу.
 13. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0832  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Данилишину Віталію Володимировичу.
 14. Про  розгляд листа голови ГО «Об’єднання індивідуальних забудовників « Вишневий квартал» Бублика П.І. та заяви Бартошевського В.Й. ,який діє на підставі доручення щодо розірвання договору оренди земельної ділянки від 09.11.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.О.Клима,8 Ленів Оксані Володимирівні.
 15. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників " К-4 Щирець " Мандзик Тетяни Володимирівни щодо передачі у власність земельних ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого списку.
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  у власність орієнтовною площею  0,08 га  в смт Щирець Німаку Михайлу Мирославовичу.
 17. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.07.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0774 га в смт Щирець вул.Козацька,5  Папайлу Юрію Богдановичу.
 18. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.12.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,19  Тиміцькому Богдану Михайловичу.
 19. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 29.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,48  Швидкому Роману Вікторовичу.
 20. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.07.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,33  Кулику Юрію Романовичу.
 21. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 02.04.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,7  Перервіній Олені Миколаївні.
 22. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 01.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,15 га Собко Лідії Леонтіївні.
 23. Про надання дозволу Іваночко Оксані Миколаївні на передачу в суборенду земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в смт. Щирець по вул.Мацейка,6 Галабурді Анатолію Дем’яновичу .
 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,3010 га в с.Яструбків Ференс Ользі Василівні.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Гарасим Марії Володимирівні.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Галкіній Надії Василівні.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради Мильчук Галині Іванівні.
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,20 га  на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Ігнатьєву Володимиру Анатолійовичу.
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0757 га  в с. Гуменець Геву Миколі Володимировичу.
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0757 га  в с. Гуменець Гельмасу Володимиру Михайловичу.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0757 га  в с. Гуменець Салко Андрію Ярославовичу.
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0757 га  в с. Гуменець Турковид Наталії Богданівні.
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0757 га  в с. Гуменець Турковиду Тарасу Богдановичу.
 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0757 га  в с. Гуменець Моштук Тетяні Володимирівні.
 35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0757 га  в с. Гуменець Малярик Руслані Володимирівні.
 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0757 га  в с. Гуменець Стасіву Ярославу Васильовичу.
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0757 га  на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Мацюку Ігорю Івановичу.
 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0757 га  на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Романині Руслану Романовичу.
 39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,20 га  в с.Сердиця Врублевському Івану Михайловичу.
 40. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (місцевості) орієнтовною площею  1,04 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу  Круку Роману Володимировичу.
 41. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (місцевості) орієнтовною площею  1,04 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу  Круку Володимиру Володимировичу.
 42. Про розгляд заяви жителя в/м Липники Анклевича Івана Васильовича щодо виділення земельної ділянки для ведення ОСГ.
 43. Про затвердження акту  від 07.03.2019 року щодо заяви жительки с.Попеляни Сороки Ярослави-Ірини Михайлівни.
 44. Про затвердження акту  від 22.03.2019 року щодо заяви жительки смт Щирець вул.Загородки, Зайшлої Д.М.
 45. Про надання дозволу на затвердження детального плану території земельної ділянки  для обслуговування підприємства по обробці харчових продуктів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону площею 0,44 га в с.Лани по вул.Шевченка.
 46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування підприємства по обробці харчових продуктів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону площею 0,44 га в с.Лани по вул.Шевченка селищному голові О.Василишину.
 47. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вул.Адермаха,Княжа,Гайдамацька,Острівська в смт Щирець.
 48. Про розгляд листа директора ТзДВ Янківа Б.Д. щодо прийняття на баланс Щирецької селищної ради 7-квартирний будинок по вул.Острівська,106 в смт Щирець.
 49. Різне.(Про розгляд заяви Ільків Ольги Володимирівни та Клим Мирослави Володимирівни.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь