Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 22 жовтня 2020 року

 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Щирецької селищної ради (ОТГ) за 9 місяців 2020 року.
 2. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів  загального .
 3. Про внесення змін до селищного бюджету 2020 року.
 4. Про спрямування нефінансових внесків, благодійних внесків,   грантів, дарунків.
 5. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 6. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької селищної ради ОТГ.
 7. Про утворення фінансового відділу Щирецької селищної ради.
 8. Внесення змін і доповнень в штатний розпис та структуру Щирецької селищної ради.
 9. Про розгляд листа директора КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини»   В.А.Чаплинського щодо  затвердження Звіту про виконання Фінансового плану  за  ІІІ-квартал 2020 року.
 10. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Горбачі вул. Без назви, 212 Павук Марії Євгенівні .
 11. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0813га в смт Щирець вул.Стуса,27 Гев Оксані Михайлівні.
 12. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2183 га в с.Лани  вул. Шевченка,282 Хмільовському Назару Михайловичу.
 13. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Лани  вул. Шевченка,90 Павленко Наталії Михайлівні.
 14. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця   вул. Ст.Бандери,3 Віпшовській Оксані  Миронівні.
 15. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця   вул. Ст.Бандери,51В Олексину Богдану Михайловичу.
 16. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця   вул. С.Бандери,51Б Грабовському Зеновію Степановичу.
 17. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця   вул. С.Бандери,51А Терещук Олександрі Юріївні.
 18. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0855 га в смт Щирець вул.Лугова,15 Цьок  Оксані Петрівні.
 19. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0750 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,70  Мартиненку Леоніду Петровичу.
 20. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,3089 га в с. Черкаси  вул.Грушевського Кордюк Галині Михайлівні.
 21. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,0000 га в с.Лани  за межами населеного пункту Ховалку Роману Ігоровичу.
 22. Про надання дозволу  на затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу(об'єднання) земельної ділянки площею 30,2696 га  за межами населеного пункту с.Піски Пустомитівського району Львівської області. Кадастровий номер 4623685400:03:000: 0013.
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,5000 га за межами населеного пункту с.Піски Пустомитівського району Львівської області Онищаку Ярославу Володимировичу.
 24. Про надання дозволу Бобиляку Івану Михайловичу. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,62 га в с. Дмитре Пустомитівського району Львівської області.
 25. Про надання дозволу Бобиляку Михайлу Івановичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,36 га в с. Дмитре Пустомитівського району Львівської області.
 26. Про надання дозволу Бобиляк Галині Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,55 га в с. Дмитре Пустомитівського району Львівської області
 27. Про надання дозволу Жидик  Ірині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,20 га вс. Дмитре Пустомитівського району Львівської області.
 28. Про надання дозволу Жидику Богдану Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,20 га в с. Дмитре Пустомитівського району Львівської області.
 29. Про надання дозволу Кузю Дмитру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,05 га в с. Попеляни Пустомитівського району Львівської області.
 30. Про надання дозволу Гнідишину Оресту Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1, 5 га в на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради  Пустомитівського району Львівської області.
 31. Про надання дозволу Босому Петру Богдановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,05 га в смт Щирець вул.О.Клима  Пустомитівського району Львівської області.
 32. Про розгляд заяви Ліхоніна Владислава Миколайовича щодо виділення земельної ділянки для ведення садівництва площею 0,12 га в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 33. Про розгляд заяви Ліхоніна Владислава Миколайовича щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,00 га в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 34. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для обслуговування нежитлового приміщення по вул.Острівська,2А та прилеглих територій в межах вул.Острівська-Гайдамацька.
 35. Про розгляд заяви жительки с.Піски вул.Л.Українки,91 Огоновської Марії Григорівни.
 36. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  22.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.О.Клима,13 Лев Наталії Іванівні.
 37. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  25.04.2019 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0848 га в смт Щирець вул.Садова,11 Білій Тетяні Олександрівні .
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського  округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: площею 1,4716 га та площею 0,3157 га Шевчук Ганні Миколаївні.
 39. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Щирець Карнаку Богдану Васильовичу та Панцеру Михайлу Івановичу.
 40. Різне.Про розгляд листа відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради від  21 жовтня 2020 року №226 Про внесення змін до штатного розпису ЗДО №1 смт Щирець.
 41. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жительки с.Піски,206 Кунець Лесі Ільківни.
 42. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жителя с.Попеляни Фітя Богдана Андрійовича.
 43. Про виконання  обов'язкових  умов продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону відповідно до рішення Щирецької селищної ради від 31 серпня 2020 року № 2217.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь