Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 22 листопада 2019 року

 1. Про виконання селищного бюджету Щирецької селищної ради (ОТГ) за 9 місяців 2019 року.
 2. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів    спеціального фонду.
 3. Про внесення змін до селищного бюджету 2019 року.
 4. Про внесення змін та спрямування субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду.
 5. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів субвенції з ДБ МБ на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
 6. Про спрямування іншої субвенції з місцевого бюджету.
 7. Про внесення змін до рішення сесії від 15.11.2019р. №1434.
 8. Про внесення змін до рішення сесії від 11.07.2019р. №1287.
 9. Про внесення змін до рішення сесії від 11.07.2019р. №1285.
 10. Про затвердження розпоряджень.
 11. Про спрямування аільного залишку бюджетних коштів.
 12. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької селищної ради ОТГ.
 13. Про участь в обласному конкурсі  проектів  місцевого розвитку на 2020 рік.
 14. Про створення Органу приватизації житлового фонду,який перебуває у комунальній власності  Щирецької селищної ради.
 15. Про звернення депутатів Щирецької селищної ради щодо передачі приміщень та земель військового містечка №400 Міністерства оборони України у комунальну власність територіальної громади.
 16. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Реконструкція вуличного освітлення Щирецької селищної ради в селі Дмитре (КТП-21)  Пустомитівського району Львівської області.
 17. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Капітальний ремонт Народного дому с.Дмитре Пустомитівського району Львівської області (благоустрій та зовнішнє опорядження народного дому)».
 18. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Реконструкція вуличного освітлення Щирецької селищної ради в селі Горбачі (ЗТП-226) Пустомитівського району Львівської області.
 19. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Реконструкція адміністративної будівлі Щирецької селищної ради».
 20. Про надання дозволу на затвердження ПКД  «Капітальний ремонт пішохідних доріжок на площі Ринок у смт Щирець Пустомитівського району Львівської області». 
 21. Про надання дозволу на затвердження ПКД   «Капітальний ремонт пішохідної частини провулку Грушевського-Вишнева в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області. Коригування».
 22. Про надання дозволу на затвердження ПКД   «Капітальний ремонт вул.Коцюбинського в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 23. Доповідь в/о старости Гуменецького старостинського округу Ільківа Т.Я. щодо виконання рішення Щирецької селищної ради від 20 серпня 2019 року №1429.
 24. Про внесення змін до рішення Щирецької селищної ради від 11 липня 2019 року №1295 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік».
 25. Про затвердження детального плану території для обслуговування ЗОШ №2  І-ІІІ ступенів Пустомитівського району Львівської області.
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування ЗОШ №2  І-ІІІ ступенів Пустомитівського району Львівської області площею 0,98 га в смт Щирець вул.Адермаха,22.
 27. Про затвердження детального плану території в межах вулиць Острівська, П.Адермаха, Княжа, Гайдамацька в смт Щирець Пустомитівського району.
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Релігійній громаді УГКЦ смт Щирець для обслуговування житлового будинку та господарської будівлі (плебанії) орієнтовною площею  0,12 га в смт Щирець вул.Адермаха,4.
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування відділу культури Щирецької селищної ради для обслуговування Народного дому площею 0,08 га в смт Щирець вул.Адермаха,6.
 30. Про затвердження детального плану території в межах вулиці Чорновола,34 в смт Щирець
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0930 га в смт Щирець вул.Чорновола, Книшу Роману Романовичу.
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,11  га  в смт Щирець Книшу Роману Григоровичу.
 33. Про затвердження детального плану території в межах вулиці Лугова,21 в смт Щирець .
 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею  0,0800 га в смт Щирець вул.Лугова, Ільківу Ярославу Михайловичу.
 35. Про затвердження детального плану території в межах вулиці Шуфраченко в с.Сердиця
 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею  0,25 га в с.Сердиця вул.Шуфраченко, Дулібі Ігорю Богдановичу.
 37. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці Зелена,3А в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 38. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці Острівська,205-209 в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 39. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці Грушевського,2 ж в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області Карнаку Богдану Васильовичу.
 40. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу(об'єднання) земельної ділянки площею 14,9997 га земель запасу Щирецької селищної ради за межами населеного пункту с. Яструбків Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області за межами населеного пункту. Кадастровий номер 4623684600:10:000: 0817
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,80 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Банасю Михайлу Петровичу.
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,39 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області та передачі у власність Кутнів Ганні Степанівні.
 43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,77 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області та передачі у власність Якимець Ярославі Федорівні.
 44. Про передачу земельної ділянки площею 1,4405 га для ведення ОСГ в с. Сердиця Пустомитівського району Львівської області до земель запасу Щирецької селищної ради.
 45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,26 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області та передачі у власність Карвацькій Галині Василівні.
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,44 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області та передачі у власність Мозіль Дарії Степанівні.
 47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,31 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області та передачі у власність Шишак Марії Миколаївні.
 48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,31 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області та передачі у власність Мудрому Юрію Михайловичу.
 49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,48 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області та передачі у власність Якимів Марії Миколаївні.
 50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,48 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного пункту Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області та передачі у власність Якимів Марії Миколаївні.
 51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,13  га  в с.Лани Лазурку Богдану Федоровичу.
 52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,25  га  в с.Піски Шендюх Ярославі Михайлівні.
 53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,04  га  в смт Щирець Швидкому Роману Вікторовичу.
 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,09  га  в смт Щирець Кардащук Оксані Михайлівні.
 55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  2  га  в с.Піски Притулі Надії Володимирівні.
 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  2  га  в с.Піски Гандзюку Олександру Павловичу.
 57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,16  га  в с.Яструбків Тимошечкіній Лесі Богданівні.
 58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,15  га  в с.Никонковичі  Панасу Ігорю Мар’яновичу.
 59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,5  га  в с.Піски Онишківу Ігорю Михайловичу.
 60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,30  га  в с.Черкаси Штойка Галині Кузьмівні.
 61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,35  га  в с.Черкаси Кордюк Галині Михайлівні.
 62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,20  га  в с.Черкаси (за цвинтаром) Штойку Ігорю Володимировичу.
 63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,18  га  в с.Черкаси (за цвинтаром) Гураль Ганні Романівні.
 64. Про розгляд заяви  Петрички І.Б.щодо виділення земельної ділянки  для ОСГ.
 65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею  0,10 га в смт Щирець вул.Фізкультурна, Коцану Василю Івановичу.
 66. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею  0,0739 га в смт Щирець вул.Сагайдачного,38 Лоцко Лесі Григорівні.
 67. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці Шуфраченко в с.Сердиця для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Гринів Марії Петрівні.
 68. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці Польова в с.Никонковичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Рибаку Василю Івановичу.
 69. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Л.Українки,44 Німаку Михайлу Мирославовичу.
 70. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Л.Українки,33 Кавальцю Оресту Олеговичу.
 71. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Л.Українки,74 Чопику Тарасу Михайловичу.
 72. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,0757 га в Гуменецькому старостинському окрузі Щирецької селищної ради за межами населеного пункту Стасіву Ярославу Васильовичу.
 73. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,1751 га на території Щирецької селищної ради Врублевському Івану Михайловичу.
 74. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,0757 га в Гуменецькому старостинському округу Щирецької селищної ради за межами населеного пункту Геву Миколі Володимировичу.
 75. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,2795 га в с.Черкаси Дмитрівського старостинському округу Щирецької селищної ради за межами населеного пункту Сосі Василині Степанівні.
 76. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для обслуговування виробничо-складських приміщень в оренду площею 0,9100 га в в смт Щирець вул.Вишнева,25 ПП «ТІ-РІС».
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2002 га  в с.Лани  вул. Мельники,42 Данилко Ірині Зенонівні.
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0651 га  в смт Щирець  вул. Зелена,14 Кравцю Василю Стефановичу.
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Гуменець  вул. Без назви,110 Скляровій Галині Іванівні.
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Черкаси  вул. Без назви,4 Бутіль Галині Василівні.
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Гуменець,66 Кеді Олені Василівні.
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1235 га  в с.Попеляни,52 Леськів Ользі Михайлівні.
 83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1643 га в с.Лани вул.Шевченка,360 Яремко Галині Зеновіївні.
 84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Яструбків вул.Шевченка,24  Мочурад Ользі Теодорівні.
 85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0986 га  в смт Щирець вул.Весела,6 Мілян Ірині Степанівні.
 86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Піски вул.Без назви,111 Волошин Ользі Михайлівні та Міхно Роману Михайловичу.
 87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,7606 га та сіножатті площею 0,3613 га Комар Дарії Антонівні.
 88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,9238 га та сіножатті площею 0,9258 га Фарисей Ганні Михайлівні.
 89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,7084 га та сіножатті площею 1,9343 га Бернату Йосифу Михайловичу.
 90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,9422 га та сіножатті площею 1,0080 га Лазуркевичу Богдану Михайловичу.
 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,0330 га та сіножатті площею 0,4001 га Ельяшевській Дарії Іванівні.
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,7364 га та сіножатті площею 0,3507 га Гуменецькій Галині Іванівні.
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,0404 га та сіножатті площею 0,3507 га Сінькевич Галині Іванівні.
 94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,3760 га та сіножатті площею 0,4710 га Дьорці Марії Іванівні.
 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 2,6614 га та сіножатті площею 0,3226 га Боднар Галині Євгенівні.
 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,5237 га та сіножатті площею 0,2552 га Боднар Галині Євгенівні.
 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,4892 га та сіножатті площею 0,2552 га Боднар Галині Євгенівні.
 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 2,2376 га та сіножатті площею 0,2808 га Боднар Галині Євгенівні.
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельної ділянки площею 2,6924 га за межами населеного пункту с. Піски Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельної ділянки площею 7,7113 га за межами населеного пункту с. Піски Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області
 101. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельної ділянки площею 31,8446 га за межами населеного пункту с. Дмитре Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельної ділянки площею 108,1757 га за межами населеного пункту смт Щирець Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельної ділянки площею 6,3194 га за межами населеного пункту смт Щирець Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
 104. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,3654 га в с.Яструбків на території Щирецької селищної ради Клецко-Борис Оксані Володимирівні.
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0929 га  в смт Щирець  вул. С.Бандери,8 Морозову Руслану Миколайовичу.
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с. Сердиця  вул. С.Бандери,44 Дучак Богданні Григорівні.
 107. Про надання дозволу в оренду земельну ділянку орієнтовною площею 4,5 га для обслуговування телятника (тваринницьке приміщення) в с.Сороки вул.Шевченка,44 Вовку Ігорю Євстахійовичу.
 108. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  30.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.О.Клима,28 Панцер Оксані Василівні.
 109. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання  «Вишневий Квартал» " Бублика Петра Івановича щодо передачі у власність  земельних ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого списку.
 110. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  29.12017 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0798 га в смт Щирець вул.О.Клима,44 Панцеру Івану Івановичу.
 111. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 31.08.2019 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0750 га в смт Щирець вул.О.Клима,39 Кінаш Марії Миколаївні.
 112. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 31.08.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0760 га в смт Щирець вул.О.Клима,21 Фединяку Степану Івановичу.
 113. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 22.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.О.Клима,17 Ташаку Василю Романовичу.
 114. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30.08.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0770 га в смт Щирець вул.Героя України Богдана Ільківа,33 Ільків Мирославі Степанівні.
 115. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 010.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.Героя України Богдана Ільківа,23 Стосику Богдану Романовичу.
 116. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 19.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.О.Клима,24 Зільнику Віталію Михайловичу.
 117. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 02.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0760 га в смт Щирець вул.О.Клима,34 Шокало Олегу Вікторовичу.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь