Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 21 липня 2020 року

 1. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів загального фонду.
 2. Про спрямування субвенцій з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду.
 3. Про затвердження Звіту про виконання селищного бюджету Щирецької селищної ради  за І-ше півріччя 2020 року.
 4. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької селищної ради ОТГ.
 5. Про розгляд листа начальника відділу освіти виконавчого комітету А.Терещука щодо введення в штатний розпис опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа додатково 1 ставку водія шкільного автобуса  з 1.09.2020 року.
 6. Про надання дозволу  начальнику відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування  площею 0,014 га для будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції Народного дому с. Дмитре Пустомитівського району Львівської області.
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення ХХІХ сесії VII демократичного скликання Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області від 22 листопада 2019 року №1566 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці Острівська 205-209 в смт Щирець Пустомитівськогго району Львівської області.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1000 га в с.Яструбків вул.Львівська,15 Бугрину Роману Володимировичу.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Попеляни вул.Без Назви,80 Збирко Олександрі Іванівні.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул.Острівська,175  Гонтар Ніні Володимирівні.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Попеляни,108 Одрахівському Мирону Михайловичу.
 12. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Никонковичі вул.Соняшна,22 Шевчуку Юрію Романовичу.
 13. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,3879 га в с.Дмитре  Рибаку Роману Федоровичу.
 14. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,1578 га в с.Сердиця вул.М.Кураха Курилас Пелагії Теодорівні.
 15. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,2884 га в с.Черкаси Штойці Галині Кузьмівні.
 16. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,2714 га в с.Яструбків  Бардин Марії Михайлівні.
 17. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,3000  га  в с.Яструбків Мочурад Ользі Теодорівні.
 18. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,1000  га  в смт Щирець  Поповичу Івану Михайловичу.
 19. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,06  га  в смт Щирець вул. О.Клима  Курилець Тетяні Іванівні.
 20. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,0000  га  Гіряку Роману Степановичу.
 21. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею 0,0832  га  в с.Горбачі  Мартиненку Леоніду Петровичу.
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Л.Українки Убогому Андрію Мирославовичу.
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,85 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Врублевському Івану Михайловичу.
 24. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  15.12.2017 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,09 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця  Кулієву Юрію Курбановичу.
 25. Про розгляд листа  Голови ФГ «Пургін» Пургіна В.О.
 26. Про розгляд заяви жителя  с.Сердиця вул.Дуб’янка,3 Кнапа Володимира Михайловича.
 27. Про розгляд заяви жителя м.Львів вул.Червоної  Калини,93/54 Пальчикова О.В.
 28. Про розгляд заяви жителя м.Львів вул.род.Крушельницької,5/56 Бондарець І.М.
 29. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяв жительки смт Щирець вул.Ст.Бандери,24 Віблої В.Г. та  жительки смт Щирець вул.Ст.Бандери,22 Панчишин Н.Є.
 30. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жителя смт Щирець вул.Шашкевича,5 Гавриша А.С.
 31. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жительки с.Горбачі Федак Марії Вікторівни.
 32. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жительки с.Горбачі Гіль Ганни Степанівни.
 33. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жительки с.Горбачі Ратушної Ганни Олексіївни.
 34. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жителів с.Соколівка вул.Грушевського Тибінка М.І. та ще 12 осіб.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь