Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 20 серпня 2019 року

1. Про виконання селищного бюджету Щирецької селищної ради (ОТГ) за   І-ше півріччя 2019 року.

2. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів  загального фонду.   

3. Про спрямування вільного залишку  бюджетних коштів субвенції     з ДБ МБ на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку  окремих територій.    

4. Про спрямування іншої субвенції з місцевого бюджету

5.  Про спрямування субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду.

6. Про спрямування субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів,спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

7. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької селищної ради на 2019 рік.           

8. Про спрямування  благодійних внесків.

9. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

10. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької селищної ради (ОТГ) на 2019 рік стосовно проектів місцевого розвитку.

11. Про розгляд листа начальника відділу освіти А.Терещука щодо змін в штатний розпис Опорний заклад Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ст. імені Героя України Богдана Ільківа.

12. Про розгляд листа в.о. начальника відділу освіти Н.Когут щодо змін в штатний розпис Соколівського НВК І-ІІ ступенів та Щирецької ЗОШ №2 І-ІІ ступенів.

13. Про розгляд листа інженера –будівельника ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл» Ілхамі Туфана Ібаса розірвання договору капітального ремонту дороги вул.Д.Галицького в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.

14. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва капітальний ремонт Народного дому с.Соколівка пустомитівського району Львівської області (благоустрій території та зовнішнє опорядження народного дому).

15. Про затвердження ПКД «Капітальний ремонт дороги до церкви Різдва Пресвятої Богородиці на ділянці від ПК-7+80 до будинку №2 с.Піски Пустомитівського району Львівської області.»Коригування.

16. Про затвердження ПКД «Капітальний ремонт дороги по вул. Д.Галицького в смт.Щирець Пустомитівського району Львівської області. Коригування.»

17. Про розгляд листа заступника начальника управління АТ «Державний ощадний банк України» Є.Савчука щодо продовження дії Договору оренди  нежитлового приміщення  від  19.08.2017 (Ощадбанк).

18. Про надання дозволу  на виготовлення  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі на місцевості історичного ареалу в смт Щирець  Пустомитівського району Львівської області .

19. Звіт співробітника поліції щодо проведеної перевірки про несанкціонований  продаж алкогольних напоїв на території Щирецької селищної ради.

20. Про утворення Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей  на території Щирецької  об’єднаної територіальної громади.

21. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької ОТГ.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею  0,10 га в смт Щирець вул.Вербицького,7 Грабовенському Івану Богдановичу.

23. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,18 га  в с.Лани  Петрик Наталії Миколаївні.

24. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,20 га  в с.Піски  Ільницькій Марії Степанівні.

25. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,08 га  в с.Горбачі  Кавальцю Оресту Олеговичу.

26.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Фарисей Ганні Михайлівні.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,79 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Бернату Йосифу Михайловичу.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,26 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Гнаткевичу Михайлу Петровичу.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,84 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Боднар Галині Євгенівні.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,84 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Боднар Галині Євгенівні.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,17 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Боднар Галині Євгенівні.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,13 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Боднар Галині Євгенівні.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,09 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Костецькому Михайлу Васильовичу.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,43 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Мицько Ярославі Миколаївні.

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,38 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Дучак Богданні Григорівні.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,06 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Лазуркевичу Богдану Михайловичу.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,18 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Бартошевській Людмилі Володимирівні.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,34 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Ельяшевській Дарії Іванівні.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,07 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Дьорці Марії Іванівні.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,13 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Цісару Роману Івановичу.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 5,77 в умовних кадастрових гектарах для ведення фермерського господарства та передачі у власність Данилко Ользі Іванівні.

42. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,24 га  в с.Горбачі  Драчу Володимиру Євстаховичу.

43. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,9991 га в с.Дмитре Недомірко Наталії Богданівні.

44. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  1,0903 га  в с. Попеляни  Плахтію Роману Романовичу.

45. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,9800 га в с.Дмитре Вовк Стефанії Іванівні.

46. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,9618 га в с.Дмитре Ільків Ярославі Іванівні.

47. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,9600 га в с.Дмитре Гладкої Ганни Миколаївні.

48. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,9600 га в с.Дмитре Паранчук Ганні Богданівні.

49. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500га в с.Дмитре вул.Без назви,146 Уліганець Марії Григорівні.

50. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0800га в смт Щирець вул.Садова,35 Дейнеці Оксані Володимирівні.

51. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500га в с.Горбачі вул.Без назви,172 Кутнів Терезі Ярославівні.

52. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500га в с.Лани вул.Шевченка,448 Петрик Наталії Миколаївні

53. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1700 га в с.Піски Варваричу Михайлу Васильовичу.

54. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0846га в смт Щирець вул.П.Мирного,21 Горват Оксані Володимирівні.

55. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500га в с.Попеляни вул.Без Назви,6 Федак Любові Василівні.

56. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0868 га в смт Щирець вул.Лугова,23 Феджорі Ірині Михайлівні.

57. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність земельної ділянки Мозілю Богдану Ярославовичу.

58. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність земельної ділянки  Шикулі Галині Іванівні.

59. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність земельної ділянки  Шикулі Галині Іванівні.

60. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність земельної ділянки Баран Марії Степанівні.

61. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність земельної ділянки Мочурад Ользі Теодорівні.

62. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення фермерського господарства площею 29,1827 га кадастровий номер 4623682200:02:000:0043 в с.Лани за межами населеного пункту.

63.  Про надання дозволу на затвердження звіту про експертну грошову оцінку щодо  продажі земельної ділянки  площею 0,0059 га кадастровий номер 4623655500:01:003:0428 для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в смт Щирець пл.Ринок,26 Молдавану Олегу Костянтиновичу та Молдаван Галині Володимирівні.

64. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в межах вул.Ст.Бандери в с.Сердиця Віблій Любові Андріївні.

65. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га в с.Сердиця вул.Ст.Бандери Віблій Любові Андріївні.

66. Про надання дозволу на затвердження акту комісії щодо розгляду заяви Федак Любові Василівни жительки с.Попеляни.

67. Про надання дозволу на затвердження акту комісії щодо розгляду заяви Дяков Марії Василівни  жительки с.Дмитре.

68. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання  «Вишневий Квартал» " Бублика Петра Івановича щодо передачі у власність  земельних ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого списку.

69. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  01.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0777 га в смт Щирець вул.Героя України Б.Ільківа,37 Єліяшевському Миколі Михайловичу.

70. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників  " К-4 Щирець " Мандзик Тетяни Володимирівни щодо передачі у власність  земельних ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого списку.

71. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  02.01.2019 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,9 Марціву Миколі Ярославівні.

72. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  16.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,27 Меньок Юрію Богдановичу.

73. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  22.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,22 Чабан Ярославі Семенівні.

74. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  02.01.2019 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,9 Кравців Зоряні Ігорівні.

75. Про  розгляд листа директора ПАФ «Україна» Б.М.Онищака.

76. Про  розгляд листа голови ФГ «Пургін» Пургіна В.О.

77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 40 га в с.Горбачі в межах населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .

78. Про розгляд заяви Вовка Ігоря Євстахійовича щодо передачі в оренду земельну ділянку орієнтовною площею 2.4 га для обслуговування телятника (тваринницького приміщення) в с.Сороки вул.Шевченка,44.

79. Про надання дозволу розроблення детального плану території в межах населеного пункту с.Сердиця по вул.Шуфраченко Дулібі Ігорю Богдановичу.

80. Про надання дозволу розроблення детального плану території в межах вул.Проектована  с.Горбачі Шевчуку Богдану Романовичу.

81. Про затвердження Протоколу комісії на виконання рішення Щирецької селищної ради від 11 липня 2019 року №1345.

82. Про розгляд листа директора СЖКП «Ранкове» О.Іванишин.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь