Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

30 травня    2019  року

1. Про затвердження місцевих програм.

2. Про розгляд листа начальника відділу освіти виконавчого комітету  Щирецької селищної ради А.Терещука щодо нагородження іменною премією «Герої не вмирають» та  розгляд листа начальника відділу культури, молоді,спорту та інформаційної політики М.Ванькович щодо нагородження іменною премією «Герої не вмирають».

3. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької ОТГ .

4. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів загального фонду.

5.  Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів спеціального фонду.

6. Про спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

7. Про виконання селищного бюджету Щирецької селищної ради (ОТГ) за І-квартал 2019 року.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,0360 га для обслуговування адміністративної будівлі Щирецької селищної ради в смт Щирець пл.Ринок,8.

9. Про затвердження розпоряджень селищного голови від 03.04.2019 №28, від 05 квітня 2019 року №29,від 15.04.2019 року №33,від 23 квітня 2019 року №35 ,від 14.05.2019  №37 » .

10. Про надання дозволу на затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки для продажу права оренди на неї на земельних торгах в с.Сороки (за межами населеного пункту) площа 27,8692 га.

11. Про надання дозволу на затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки для продажу права оренди на неї на земельних торгах в с.Сороки (за межами населеного пункту) площа 38,0000 га.

12. Про надання дозволу на затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки для продажу права оренди на неї на земельних торгах в с.Гуменець (за межами населеного пункту) площею 53,5430 га .

13. Про  надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки комунальної власності площею 2,6924 га . Кадастровий номер 4623685400:04:000:0005 в с.Піски за межами населеного пункту.

14. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га  в смт Щирець вул. Ст.Бандери,36 Віблій Вірі Григорівні.

15. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0845 га  в смт Щирець вул. Набережна,9  Кагуй Ганні Григорівні.

16. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Яструбки вул. Шевченка,31  Ференс Ользі Василівні.

17. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Попеляни,41 а Кутянській Наталії Петрівні.

18. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1342 га  в с.Горбачі, вул.Без назви,103  Яремко Лідії Іванівні.

19. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Сердиця  вул.Дуб’янка,3 Кнап Олені Михайлівні.

20. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0646 га  в смт Щирець  вул.Стуса,18 Костікову Юрію Вікторовичу.

21. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0876 га  в смт Щирець  вул.Гайдамацька,55 Пижик Стефанії Романівні.

22. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Сердиця   вул.Вербова,20 Тимечку Петру Ярославовичу.

23. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0808 га  в с.Горбачі  Лісному Богдану Володимировичу.

24. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0800 га  в с.Горбачі  Крупачу Юрію Романовичу.

25. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,1200 га  в смт Щирець вул.Грушевського,94  Тарас Наталії Мирославівні.

26. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,08 га  в  с.Гуменець Гуменецькому старостинському окрузі   Мацяку Василю Івановичу.

27. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,3500 га  в с.Сердиця вул.Дуб’янка  Кнап Олені Михайлівні.

28. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  0,90 га  в с.Сороки Соколівському старостинському окрузі   Яремчук Ярославі Василівні.

29. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  1,1 га  с.Сороки Соколівському старостинському окрузі   Кулику Ігорю Ярославовичу.

30. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею  1,95 га  Дмитрівському старостинському окрузі   Куцику Андрію Романовичу.

31. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва  у власність площею 0,0832 га  в Дмитрівському старостинському окрузі   Фацинцю Василю Івановичу.

32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення фермерського господарства площею 29,1827 га кадастровий номер 4623682200:02:000:0043 в с.Лани за межами населеного пункту.

33. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради  Вовк Зіновії Михайлівні.

34. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Мудрому Роману Миколайовичу.

35. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради  за межами населеного пункту Гуменецькій Галині Іванівні.

36. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею: 0,09 га  в смт Щирець вул. Л.Українки,80  Пасіцькій Марії Степанівні.

37. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею: 0,1000 га  в смт Щирець вул. Г.Мацейка,80 Убогому Зіновію Зіновійовича.

38. Про надання дозволу на виділення земельної ділянки для ведення  ОСГ на території Щирецької селищної ради ОТГ Леху Володимиру Богдановичу.

39. Про розгляд заяви Герасимчука М.В.

40. Про передачу земельної ділянки з державної власності у комунальну за адресою : в смт Щирець вул.Коновальця,19.

41. Про укладання трьохсторонньої угоди невитребуваних  земельних часток (паїв).

42. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників  " Оберіг " Іващишин Іванни Іванівни щодо передачі у власність земельних  ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого  списку.

43. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  29.01.2019 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0814 га в смт Щирець вул.Г.Мацейка,16 Сех-Дзиговській Марти Олегівни.

44. Про розгляд листа голови ОСББ «Острівське-106» Бориса М.Ст.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь