Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 18 грудня 2019 року

 1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.
 2. Про селищний бюджет Щирецької селищної ради (ОТГ) на 2020 рік
 3. Про затвердження місцевих програм.
 4. Про  затвердження штатного  розпису апарату управління  Щирецької селищної ради на 2020 рік;
 5. Про затвердження  структурних підрозділів виконавчого органу Щирецької селищної ради на 2020 рік;
 6. Про затвердження Положення про  преміювання працівників Щирецької селищної ради;
 7. Про встановлення надбавок та преміювання Щирецькому селищному голові О.П.Василишину.
 8. Про затвердження Плану роботи Щирецької селищної ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
 9. Звіт директора територіального центру соціального обслуговування Пустомитівської РДА  Томчишина В. Я. про роботу на території Щирецької селищної ради ОТГ за 2018-2019 рр.
 10. Про внесення змін до рішення  Щирецької селищної ради від 24.11.2017 року №11.
 11. Інформація ПАТ АТБ «Ощадбанк» щодо функціонування філії «Ощадбанк» на території Щирецької селищної ради.
 12. Про затвердження Положення про оренду нерухомого майна комунальної власності Щирецької селищної ради (відділу культури,молоді,спорту та інформаційної політики) ОТГ.
 13. Про затвердження штатного розпису відділу культури,молоді,спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради.
 14. Про затвердження форми бланку КНП «АЗПСМ» Щирецької селищної ради.
 15. Про встановлення у 2020 році плати та надання пільг за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
 16. Про надання у 2020 році орендарям приміщень,які перебувають на балансі Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області,пільг з орендної плати.
 17. Про забезпечення норм харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
 18. Про затвердження Програми забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Щирецької селищної ради на 2020-2024 роки.
 19. Про розгляд заяви директора Комбікормового заводу Глушко Г.Б. щодо  надання дозволу на виготовлення містобудівної документації та внесення змін детального плану території в межах вулиці Острівська,  Залізнична – Проектована – 1 в смт Щирець.

 20. Про затвердження детального плану території в межах вулиці Садова та кварталу забудови К-5.
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Вовку Михайлу Богдановичу.
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Парус Іванні Іванівні.
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Кузьо Надії Михайлівні.
 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Шпигульському Роману Миколайовичу.
 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Коцану Олегу Богдановичу.
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Заяць Уляні Ярославівні.
 27. Про розгляд заяви жительки смт Щирець вул..Стрілецька,42 Боднар Лілії Ярославівни.
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,0780 га в смт Щирець вул.Львівська,1, Боднару Олегу Зеновійовичу.
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,22 га в с.Дмитре, Бутіль Ганні Климентіївні.
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,20 га в с.Піски, Царю Назару Зіновійовичу.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,20 га в с.Піски, Малишу Олегу Григоровичу.
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,20 га в с.Сердиця вул.Ст.Бандери,68, Кравченко Любові Володимирівні.
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,60 га в с.Піски, Максимович Вірі Михайлівні .
 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,25 га в с.Сороки, Гнатів Вікторії Андріївні.
 35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,50 га в с.Дмитре, Куцик Марії Владиславівні.
 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,1718 га в с.Яструбків, Гладяк Галині Михайлівні.
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною  площею 2,0 га в с.Попеляни, Тибінці Ігоря Васильовича.
 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною  площею 0,39га в с.Дмитре, Рибаку Роману Федоровичу.
 39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною  площею 0,2140га в с.Дмитре, Лазурко Галині Романівні.
 40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною  площею 1,1597 га в смт Щирець за межами населеного пункту , Бродичу Михайлу Михайловичу.
 41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною  площею 1,1597 га в смт Щирець за межами населеного пункту , Кульгавеня Василю Івановичу.
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною  площею 0,1100 га в с.Яструбків Круку Ананію Івановичу.
 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 2,0 га в смт Щирець за межами населеного пункту , Христині Оресту Павловичу.
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 2,0 га в смт Щирець за межами населеного пункту , Довгану Роману Михайловичу.
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення в оренду орієнтовною площею 0,6 га в смт Щирець вул.Вишнева,32 б Пургіну Валерію Олексійовичу.
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,77 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Якимець Ярославі Федорівні.
 47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,90 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Юрас Іванні Ярославівні.
 48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,90 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Шевчуку Тарасу Ярославовичу.
 49. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800га в смт Щирець вул.Л.Українки,27 Тимцьо Миколі Дмитровичу.
 50. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ  передачу у власність земельну ділянку площею 0,1902га в с.Черкаси Бутіль Галині Василівні.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1941 га в с.Яструбків вул. Шевченка,27 Гладяк Галині Михайлівні.
 52. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ  передачу у власність земельну ділянку площею 0,1370га в с.Дмитре Жидику Степану Васильовичу.
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2432 га в с.Никонковичі вул. Шевченка,47 Мищишин Ярославі Григорівні.
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1244 га в с.Гуменець вул. Без назви ,39 а Мицько Ярославі Миколаївні.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1090 га в смт Щирець вул. Коновальця,4 Андрущак Надії Федорівні.
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця вул. Шуфраченко,7 Кіндрат Ірині Петрівні.
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1749 га в с.Никонковичі вул.Зелена,15 Заяць Оксані Андріївні.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,1425 га та сіножатті площею 0,7097 га Гнаткевичу Михайлу Петровичу.
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,4112 га та сіножатті площею 1,6584 га 0,4756 Козак Марії Онуфріївні.
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,6129 га та сіножатті площею 0,5543 га 0,2608 Ільків Мирославі Михайлівні.
 61. Про затвердження звіту щодо  проведення інвентаризації земельних ділянок в кварталах забудови К-4,К-5,К-6.
 62. Про розгляд заяви жительки смт Щирець Перервіної  Галини Федорівни.
 63. Про розгляд заяви жительки с.Сердиця Дучак Богданни Григорівни.
 64. Про розгляд заяви жителя смт Щирець Кропфа Ігоря Петровича.
 65. Про розгляд заяви жителя с.Піски,72 Рибака Ігоря Петровича.
 66. Про розгляд заяви жителя м.Львів Філя В.Ф.
 67. Про розгляд листа начальника КЕВ м.Львова В.Гуменюка.
 68. Про розгляд листа директора ПАФ «Україна» Б.Онищака щодо розірвання договорів оренди на не успадковані земельні частки (паї) від 12.02.2019 року на території Соколівського старостинського округу.
 69. Про розгляд листа директора ПАФ «Україна» Б.Онищака.
 70. Розгляд листа голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників "Оберіг" Іващишин Іванни Іванівни щодо передачі у власність земельних ділянок під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого  списку.
 71. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  01.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0900 га в смт Щирець вул.Озерна,2 Гуштик Ользі Ярославівні.
 72. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників  " К-4 Щирець " Мандзик Тетяни Володимирівни щодо передачі у власність земельних ділянок під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого списку.
 73. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  29.05.2019 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,28 Пятночці Наталії Адамівні.
 74. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання  «Вишневий Квартал» " Бублика Петра Івановича щодо передачі у власність земельних ділянок під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого списку.
 75. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  31.08.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.О.Клима, Кузику Івану Михайловичу.
 76. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  17.01.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.О.Клима,36 Подобі Мирославі Володимирівні.
 77. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  23.01.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.О.Клима,38 Тимуху Володимиру Ігоровичу.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь