Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.      Про виконання  бюджету Щирецької селищної ради  за 2018 рік.

2.      Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів.

3.      Про призначення на посаду директора  Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Щирецької селищної ради  Чаплинського Володимира Анатолійовича.

4.      Про участь в конкурсі  мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки.

5.      Про розгляд листа голови громадської організації «Партнерська організація Гуденсберг –Єльч-Лясковіце- Щирець» Бродича Михайла Михайловича щодо передачі на баланс Щирецької селищної ради дитячих майданчиків в смт Щирець та селі Яструбків.

6.      Про розгляд листа начальника управління соціального захисту населення Пустомитівської РДА Степованого М.В.від 13.12.2018 року щодо компенсації витрат автотранспортним підприємствам.

7.      Про внесення змін в рішення Щирецької селищної ради від 14.06.2018 року№400 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік по Щирецькій селищній раді».

8.      Про внесення змін в детальний план території в межах вулиці Вокзальна-Д.Галицького в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.

9.      Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників

" К-4 Щирець " Мандзик Тетяни Володимирівни щодо внесення змін в детальний план території «К-4 в смт Щирець».

10.    Про затвердження генерального плану села Горбачі Пустомитівського району Львівської області.

11.    Про затвердження генерального плану села Попеляни Пустомитівського району Львівської області.

12.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у спільну сумісну  власність земельної ділянки площею 0,0824  га  в смт Щирець  вул.Б.Хмельницького,23   Кононович Любомирі Осипівні, Цимбалі Світлані Петрівні.

13.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0701  га  в смт Щирець  вул.Зелена,32  Давид Ганні Іванівні .

14.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2300  га  в с. Піски вул.без назви, 101 Дмитрах Марії Володимирівні.

15.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1705  га  в с. Піски вул.без назви, 135А Сенишину Ігорю Михайловичу.

16.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2118  га  в с.Лани вул.Мельники,38  Луців Ірині Іванівні.

17.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с.Лани вул.Шевченка,308  Яремко Михайлу Івановичу.

18.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1149 га  в с.Горбачі  вул.. Без назви,139 Феджорі Марії Василівні.

19.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0836  га  в смт Щирець  вул.Стуса,3Кунті Олені Аннівні.

20.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0364  га  в смт Щирець вул..Княжа,1 «М»  Фітьо Ірині Богданівні.

21.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1261  га  в смт Щирець вул.Острівська,115   Бублику Володимиру Петровичу.

22.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1140  га  в смт Щирець вул.Зелена ,19   Шиличу Богдану Степановичу .

23.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га  в смт Щирець вул.Острівська,60  Курилас Любові Іванівні.

24.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в селі Черкаси вул. без назви,99 Держило Степанії Теодорівні.

25.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в селі Соколівка вул. І.Франка,7 Клачинській Ганні Ільківні.

26.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1802 га  в селі Лани вул. Шевченка,440 Танячкевич Ганні Іванівні.

27.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0974 га  в смт Щирець вул.Весела,10,Сех Марії Михайлівні.

28.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0829 га  в смт Щирець вул.Черемшини,9 Андрушко Ярославі Петрівні.

29.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в селі Сердиця по вул..Вербова,2 Сінькевич Галині Іванівні.

30.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0816 га  в смт Щирець вул.Б. Хмельницького,11Романишину Ярославу Адамовичу

31.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1952 га  в селі Лани вул.. Мельники,44 Билень Катерині Іванівні.

32.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в селі Черкаси  вул.. Без назви,107 Сосі Василині Степанівні.

33.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1778 га  в селі Лани вул. Шевченка,412 Паролі Пелагії Дмитрівні.

34.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у спільну часткову власність земельної  ділянки площею 0,1518 га  в селі Піски  вул. Без назви ,118 А Романів Марії Федорівні,Романіву Івану Степановичу.

35.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в селі Яструбків вул. Шевченка,5 А Запотічній Надії Михайлівні

36.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в селі Яструбків вул.Львівська,52 Кардаш Олесі Богданівні.

37.    Про затвердження проекту  із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки приватної власності цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» та передачу у власність земельної ділянки площею 0,12521 га  в смт Щирець вул.Сагайдачного Ільківу Василю Степановичу.

38.    Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,1115  га  в с. Никонковичі вул. Л.Українки ,18 Пушкар Руслані Ярославівні.

39.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею: 0,08 га  в смт Щирець вул. 900-річчя Щирця ,74 Кравцю Ігорю Томовичу.

40.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею: 0,08 га  в смт Щирець вул. 900-річчя Щирця ,61 Барану Івану Михайловичу.

41.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею: 0,1500 га  в смт Щирець вул. Стрілецька,61   Бей Ользі Зенонівні.

42.    Про затвердження проекту  із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0545  га  в смт Щирець  вул.Острівська,147  Пенцаку Ігорю Володимировичу.

43.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки площею: 1,3881 га  в с.Попеляни  Мандзію Дмитру Володимировичу.

44.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,3575 га  в с.Черкаси Федак Мар’яні Михайлівні.

45.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки  орієнтовною площею  0,31 га  в с.Сердиця вул.Кураха  Петрів Олександрі Ярославівні.

46.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки  орієнтовною площею  0,13 га  в с.Лани Федак Любові Михайлівні.

47.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки  орієнтовною площею  1,40  га  в с.Попеляни Кардашу Олегу Мирославовичу.

48.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,1700 га  в с.Піски в кварталі забудови К-2 Варваричу Михайлові Васильовичу.

49.    Про затвердження технічної документації щодо поділу (об’єднання)  земельної ділянки та розірвання договору оренди земельної ділянки площею 0,5700 га  в смт Щирець по вул. Грушевського,2 Шереметі Ігорю Михайловичу.

50.    Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,0715 га для обслуговування складських приміщень в смт Щирець по вул. Грушевського,2 Шереметі Ігорю Михайловичу

51.    Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1737 га для обслуговування складських приміщень в смт Щирець по вул. Грушевського,2  Шереметі Ігорю Михайловичу.

52.    Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,0382 га для обслуговування складських приміщень в смт Щирець по вул. Грушевського,2 Шереметі Ігорю Михайловичу.

53.    Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1205 га для обслуговування складських приміщень в смт Щирець по вул. Грушевського,2 Дубик Марті Зеновіївні.

54.    Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1111 га  для обслуговування складських приміщень в смт Щирець по вул. Грушевського,2  Карнаку Богдану Васильовичу, Панцеру Михайлу Івановичу.

55.    Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,0550 га для обслуговування складських приміщень в смт.Щирець по вул. Грушевського,2 у спільне користування Шереметі Ігорю Михайловичу, Дубик Марті Зеновіївні, Карнаку Богдану Васильовичу, Панцеру Михайлу Івановичу.

56.    Про надання дозволу на затвердження детального плану території  в межах вулиці Вербова,2а в с. Сердиця Сінькевичу Федору Івановичу.

57.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,2487 га  в с. Сердиця  вул. Вербова,2А Сінькевичу Федору Івановичу.

58.    Про надання дозволу на затвердження детального плану території  в межах вулиці Загородки,8 в смт Щирець Плечистій Ірині Мар’янівні.

59.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0765  га по  вулиці Загородки,8 в смт Щирець Плечистій Ірині Мар’янівні

60.    Про надання дозволу на затвердження детального плану території  в межах вулиці Шашкевича 23-27 в смт Щирець Микитюк Ользі  Романівні.

61.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,1500 га по  вулиці Шашкевича в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області  Микитюк Ользі Романівні.

62.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність земельної ділянки орієнтовною площею: 0,08 га  в за межами населеного пункту села Горбачі Пустомитівського району Львівської області  Горбачевському  Івану Олександровичу.

63.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га  за межами населеного пункту села Горбачі   Пустомитівського району Львівської області  Панкевичу  Роману Богдановичу.

64.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність земельної ділянки орієнтовною площею: 0,08 га  за межами населеного пункту села Горбачі  Пустомитівського району Львівської області    Князю Володимиру Ігоровичу.

65.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність земельної ділянки орієнтовною площею: 0,08 га  за межами населеного пункту села Горбачі Пустомитівського району Львівської області    Юрчишину Ігорю Омеляновичу.

66.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність земельної ділянки орієнтовною площею: 0,08 за межами населеного пункту села Горбачі   Пустомитівського району Львівської області  Празднікову Дмитру Володимировичу.

67.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність земельної ділянки орієнтовною площею: 0,08 га  за межами населеного пункту села Горбачі  Пустомитівського району Львівської області  Литвину Віталію Богдановичу.

68.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність земельної ділянки орієнтовною площею: 0,08 га  за межами населеного пункту села Горбачі  Пустомитівського району Львівської області  Данилишину Віталію Володимировичу.

69.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність земельної ділянки орієнтовною площею: 0,08 га  за межами населеного пункту села Горбачі Пустомитівського району Львівської області  Далику Юрію Ігоровичу .

70.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність земельної ділянки орієнтовною площею: 0,08 за межами населеного пункту села Горбачі Пустомитівського району Львівської області     Гельмасу Володимиру Михайловичу.

71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність земельної ділянки орієнтовною площею: 0,08 га  за межами населеного пункту села Горбачі Пустомитівського району Львівської області    Андрушку Олегові Михайловичу.

72.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,0800 га за межами населеного пункту села Горбачі  Пустомитівського району Львівської області  Сенчишин Олені Теодорівні.

73.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,0800 га  за межами населеного пункту села Горбачі  Пустомитівського району Львівської області  Обуху Юрію Васильовичу.(АТО)

74.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,0808 га  за межами населеного пункту села Горбачі Пустомитівського району Львівської області    Серівці Василю Ярославовичу.(АТО).

75.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,0808 за межами населеного пункту села Горбачі  Пустомитівського району Львівської області  Гумену Тарасу  Богдановичу.(АТО).

76.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,0800 за межами населеного пункту села Горбачі Пустомитівського району Львівської області    Гурському Роману Валерійовичу.

77.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення с індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,0800 за межами населеного пункту села Горбачі Пустомитівського району Львівської області     Римар Ірині Валеріївні.

78.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,0808 га  за межами населеного пункту села Горбачі  Пустомитівського району Львівської області  Дробенку Володимиру Володимировичу.

79.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,0800 га  за межами населеного пункту села Горбачі Пустомитівського району Львівської області    Цибульському Михайлу Романовичу

80.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу  земельної ділянки в оренду площею: 0,0800 га  в смт Щирець вул. Садова,31   Короляк  Марії  Тарасівні..

81.    Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу  земельної ділянки в оренду площею: 0,0814 га  в смт Щирець вул. Г.Мацейка,16   Сех-Дзиговській Марті Олегівні..

82.    Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників

" К-4 Щирець " Мандзик Тетяни Володимирівни щодо передачі у власність

земельних ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого

списку.

83.    Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.07.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець

вул.900-річчя Щирця ,30 Пелюх Оксані Романівні.

84.    Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець

вул.Львівська,4 Зубрицькому Юрію Володимировичу..

85.    Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.07.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець

вул.900-річчя Щирця ,30 Бею Дмитрові Миколайовичу.

86.    Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.07.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець

вул.900-річчя Щирця ,30 Джімаджіму Аджіму .

87.    Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників

" Оберіг " Іващишин Іванни Іванівни щодо передачі у власність земельних

 ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого  списку.

88.    Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 13.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0818 га в смт Щирець

вул.Г.Мацейка,22  Кузьмів Оксані Володимирівні.

89.    Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 01.02.2017 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець

вул.Озерна,12 Іскрі Галині Ігорівні..

90.    Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.07.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0950 га в смт Щирець

вул.Г.Мацейка,32  Ракович Соломії Михайлівні.

91.    Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 06.10.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0813 га в смт Щирець

вул.Г.Мацейка,20  Ільків Тетяні Романівні.

92.    Про розгляд заяви жительки смт Щирець вул.Грушевського,17 Ільків Ганни Іванівни щодо розірвання договору оренди  земельної ділянки площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд від 26.12.2016 року  за взаємною згодою сторін.

93.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею  0,20 га в оренду для обслуговування будинку-складу   в с.Піски,218  Михальчишину Миколі Ярославовичу.

94.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею  0,03 га в оренду для обслуговування нежитлового приміщення (прохідна заводу)   в смт Щирець вул..Острівська,96 «О» директору ТзОВ «Комбікормовий завод» Г.Б.Глушко.

95.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею  0,13 га в оренду для обслуговування нежитлового приміщення (зерносклад)   в смт Щирець вул..Острівська,96 «Н» директору ТзОВ «Комбікормовий завод» Г.Б.Глушко.

96.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею  0,04 га в оренду для обслуговування нежитлового приміщення (трансформаторна підстанція)   в смт Щирець вул..Острівська,96 «Г» директору ТзОВ «Комбікормовий завод» Г.Б.Глушко.

97.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею  0,03 га в оренду для обслуговування нежитлового приміщення (прохідна гаражів)   в смт Щирець вул..Острівська,205 «Е» директору ТзОВ «Комбікормовий завод» Г.Б.Глушко.

98.    Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с.Черкаси орієнтовною площею 8 га для будівництва та обслуговування сонячної енергогенеруючої станції  директору ТзОВ «СОЛАР ЕНЕРГІЯ» Кравцю М.М.

99.    Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці Золотогірська,2  Тарнавському Роману Євгеновичу..

100.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю)на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Березовському Володимиру Михайловичу.

101.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю)на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Когут Галині Ярославівні.

102.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю)на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Мочураду Степану Михайловичу.

103.  Про затвердження акту комісії від 29 листопада 2018 року щодо розгляду заяви жителя села Дмитре Онишка Ігоря Ярославовича.

104.  Про затвердження акту комісії від 29 листопада 2018 року щодо розгляду заяви жителя села Горбачі  Бутіля Ярослава Васильовича.

105.  Про затвердження акту комісії від 29 листопада 2018 року щодо розгляду заяв жителів села Попеляни  Думича Михайла Івановича та Варениці Наталії Іванівни.

106.  Про затвердження акту комісії від 29 листопада 2018 року щодо розгляду заяви жительки села Дмитре Маруняк Ганни Дмитрівни.

107.  Про затвердження акту комісії від 29 листопада 208 року щодо розгляду заяви жительки села Черкаси Микулинець Ганни Михайлівни.

108.  Про затвердження акту комісії від 10 січня 2019 року на виконання адвокатського запиту щодо земельної ділянки в с.Никонковичі вул. Шевченка Дячишина Богдана Євгеновича.

109.  Про затвердження акту комісії від 10січня 2019  року щодо розгляду заяви жителя села Сердиця вул. Кураха, Врублевського Івана .

110_1.  Про розгляд клопотання директора ПАФ «Україна» Богдана Михайловича Онищака щодо передачі в оренду неуспадкованих земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (паїв)  на території Соколівського старостинського округу.

110_2.  Про розгляд клопотання директора ПАФ «Україна» Богдана Михайловича Онищака щодо передачі в оренду неуспадкованих земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (паїв)  на території Соколівського старостинського округу.

111.  Про розгляд заяви директора ПП «Західне поле» Чабана Сергія Івановича.

112.  Різне.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь