Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 15 жовтня 2019 року

 1. Про внесення змін до рішення сесії від  20.08.2019 р.№1353.
 2. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів субвенції з ДБ МБ на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
 3. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів.
 4. Про спрямування субвенцій з МБ на фінансове забезпечення будівництва,реконструкції,ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення,вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
 5. Про внесення змін до субвенцій з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів.
 6. Про внесення змін до селищного бюджету 2019 року.
 7. Про спрямування іншої субвенції з місцевого бюджету.
 8. Про надання дозволу на попередню оплату за придбання періодичних видань на 2020 рік.
 9. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької селищної ради ОТГ.
 10. Про розгляд заяви члена виконавчого комітету Прачкевич Ольги Михайлівни щодо внесення змін в рішення Щирецької селищної ради від 24.11.2017 року №11.
 11. Про надання дозволу селищному голові на виготовлення ПКД «Капітальний ремонт Народного дому селі Піски Пустомитівського району Львівської області.»
 12. Про надання селищному голові О.Василишину дозвіл на коригування ПКД « Реконструкція спортивного залу Щирецької загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.»
 13. Про надання селищному голові О.Василишину дозвіл на коригування ПКД «Капітальний ремонт пішохідної частини провулку Грушевського- Вишнева в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.»
 14. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування торгово-виробничого об’єкта ,що розташована в с. Лани вул. Шевченка (в межах населеного пункту) та  продаж права   оренди  вищезазначеної земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону.
 15. Про надання дозволу на розробку Детального плану території для обслуговування Опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа Пустомитівського району Львівської області».
 16. Про надання дозволу на розробку Детального плану території для обслуговування ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Пустомитівського району Львівської області».
 17. Про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки комунальної власності  в с. Горбачі площею 40,0207 га з кадастровим номером 4623682600:07:000:0068.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 32 га в с.Гуменець в межах населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Піски орієнтовною площею 0,20 га Ільницькій Марії Степанівні.
 20. Про розгляд заяви жителя м Винники вул. Ломоносова,21 Онищака Я.В.
 21. Про затвердження акту «про затвердження акту комісії від 10.10.2019 року щодо розгляду заяви Дучак Богданни Григорівни.»
 22. Про розгляд заяви жителя м Пустомити вул. Фабрична ,38 Потюка Р.Б.
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 16,0 га в с.Попеляни в межах населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 24. Про затвердження детального плану території в  с. Дмитре для будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції Пустомитівського району.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування  площею 0,014 га  для будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1653 га  в с.Лани  вул. Шевченка,354 Яремчук Марії Михайлівні.
 27. Про надання дозволу на затвердження детального плану території  в межах с. Попеляни  Кузю Дмитру Володимировичу.
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,1800  га  в с. Попеляни  Кузю Дмитру Володимировичу.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1961 га  в с.Сердиця  вул. М. Кураха,47 Олексину Степану Михайловичу.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Сердиця  вул.Шуфраченка,6 Борису Михайлу Івановичу.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500га  в с.Никонковичі  вул. Шевченка,3 Панчишин Теклі Володимирівні.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с.Лани вул. Шевченка, 298 Дорошу Ярославу Івановичу.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с.Лани вул. Шевченка, 452 Бобиляку Миколі Федоровичу.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1466  га  в с.Лани вул. Мельники ,16 Збудівській Любові Володимирівні.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1870  га  в с.Лани вул. Мельники,46 Мочурад Марії Михайлівні.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0801 га  в смт Щирець  вул.Стефаника,14 Піпці Аллі Миколаївні.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1165 га  в смт Щирець  вул.Сагайдачного,22 Шереметі Володимиру Івановичу.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1269  га  в смт Щирець  вул.Грушевського,161 Либі Тетяні Володимирівні .
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0978  га  в смт Щирець  вул.Чайковського,8 Якимишин Марії Омелянівні.
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0979  га  в смт Щирець  вул.Чайковського,6 Панас Теклі Михайлівні.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0976 га  в смт Щирець  вул.Весела,5 Мацяк Олександрі Михайлівні.
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0694  га  в смт Щирець  вул.Стуса,23 Регушу Мирославу Михайловичу .
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0979  га  в смт Щирець  вул.П. Мирного,4 Шендюх  Ярославі Михайлівні.
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0979  га  в смт Щирець  вул. вул. П.Мирного,13 Вовк Марії Іванівні.
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0977  га  в смт Щирець  вул.Чайковського,11 Вовку Володимиру Ярославовичу.
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0723  га  в смт Щирець  вул.Коновальця,26  Ярішу Мирославу Теодоровичу.
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у  спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1942  га  в смт Щирець  вул.Гайдамацька,28  Стасишин Галині Михайлівні ,Вовк Олександрі Михайлівні.
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у  спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0610  га  в смт Щирець  вул.О.Куриласа,11 Каськів Галині Юріївні,Михальській Марії Станіславівні.
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1534  га  в с.Піски вул. Без назви,158 Рябовол Оксані Михайлівні.
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2202  га  в с.Гуменець вул. Без назви,16 «а» Панчишину Василю Антоновичу.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с.Гуменець вул. Без назви,178 Мицьку Івану Васильовичу.
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с.Горбачі вул. Без назви,78 «а» Завидівській Наталії Іванівні.
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с.Дмитре вул. Без назви,137 «а» Мицько Стефанії Олексіївні.
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у  спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с. Яструбків  вул. Львівська,125  Бугрину Ігорю Ананійовичу,  Жидик Любові Михайлівні.
 55. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею  0,0750  га  в смт Щирець вул. 900-річчя Щирця,72 Вовку Андрію Петровичу.
 56. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в оренду площею  0,0700 га  в смт Щирець вул. Козацька,2 Кристафоровій Пелагії Іванівні.
 57. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею  0,0565 га  в смт Щирець вул.Шашкевича Сакалюк Марії Юріївні.
 58. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею  0,2487  га  в с. Сердиця вул. Вербова,2 «а» Сінькевичу Федору Івановичу.
 59. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0800  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Кісілю Ігорю Ярославовичу.
 60. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,3868  га  в с.Попеляни  Орлевичу Ігорю Ярославовичу.
 61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,13  га  в с.Лани Бобиляку Миколі Федоровичу.
 62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,04  га  в с.Лани Дорошу Ярославу Івановичу.
 63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,10  га  в с.Сердиця Дучак Богдані Григорівні.
 64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,40  га  в с.Горбачі Заганячу Василю Івановичу.
 65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,90  га  в с.Піски Міхно Роману Михайловичу .
 66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,60  га  в с.Сороки Боренько Ігорю Васильовичу.
 67. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю) площею 2,14 в умовних кадастрових гектарах на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Козак Марії Онуфріївні.
 68. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю) площею 2,73 в умовних кадастрових гектарах на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Ільків Мирославі Михайлівні.
 69. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю) площею 1,60 в умовних кадастрових гектарах на території Щирецької селищної ради Сінькевич Галині Іванівні.
 70. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю) площею 1,265 в умовних кадастрових гектарах на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Дзендзелюк Ганні Йосипівні.
 71. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю) площею 1,265 в умовних кадастрових гектарах на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Супрун Пелагії Йосифівні.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,9725 га та сіножатті площею 0,3891 га Мицько Ярославі Миколаївні.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,5964 га та сіножатті площею 0,1674 га Мочураду Михайлу Володимировичу.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,5964 га та сіножатті площею 0,1674 га Терендій Ярославі Володимирівні
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,8371 га та сіножатті площею 0,4001 га Мудрому Роману Миколайовичу.
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,9232 га та сіножатті площею 0,9255 га Конюшко Олександрі Василівні.
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 2,3161 га та сіножатті площею 0,3405 га Вовк Зіновії Михайлівні.
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,8891 га та сіножатті площею 0,3420 га Дучак Богданні Григорівні.
 79. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,3000 га  в с.Яструбки  Ференс Ользі Василівні.
 80. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки площею: 0,2137 га  в с.Попеляни  Кузь Марії Іванівні.
 81. Про затвердження акту комісії від 10.10.2019 року щодо розгляду заяви Врублевського Івана Михайловича.
 82. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки площею: 1,0757 га  за межами населеного пункту Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради  Мацюку Ігорю Івановичу.
 83. Про розгляд листа голови ФГ «Пургін» Пургіна В.О.щодо розірвання договорів оренди земельних ділянок (не успадкованих земельних часток (паїв) на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради.
 84. Про розгляд листа голови ФГ «Яремко» Пургіна О.В. щодо передачі в оренду не успадкованих земельних часток (паїв) на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради.
 85. Про розгляд листа голови ФГ «Яремко» Пургіна О.В. щодо передачі в оренду не успадкованих земельних часток (паїв) на території Щирецької селищної ради.
 86. Про розгляд листа голови директора ТОВ «Західні Аграрні Традиції»  Н.І.Гарасима щодо передачі в оренду неуспадкованих та витребуваних  земельних часток (паїв) на території Щирецької селищної ради.
 87. Про розгляд листа начальника відділу  освіти Щирецької селищної ради А.Терещука. щодо реорганізації Ланівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області та щодо реорганізації Сердицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад» Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
 88. Про визначення переліку земельних ділянок водного фонду для підготовки лотів до проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди на них разом з водними об’єктами ,що на них розташовані та надання дозволу на виготовлення відповідної документації в смт Щирець вул.Золотогірська».
 89. Про надання дозволу селищному голові на виготовлення ПКД «Капітальний ремонт пішохідних доріжок на площі Ринок у смт Щирець Пустомитівського району львівської області.
 90. Про надання дозволу на розроблення детального плану території  в с.Горбачі Заганячу Василю Івановичу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь