Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 13 березня 2020 року

1. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів загального фонду.

2. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів спеціального фонду

3. Про спрямування вільного залишку коштів медичної субвенції.

4. Про внесення змін до селищного бюджету 2020 року.

5. Про спрямування освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

6. Про спрямування субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

7. Про спрямування благодійних внесків.

8. Про спрямування коштів обласного бюджету на проекти місцевих ініціатив.

9. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Щирецької селищної ради (ОТГ) за 2019 рік.

10. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

11. Про внесення змін до рішення від 18 грудня 2019 року №1649 «Про затвердження Положення про преміювання працівників Щирецької селищної ради».

12. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів субвенції з ДБ МБ на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

13. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької селищної

 ради ОТГ.

14. Звіт щодо моніторингу надання соціальних послуг Пустомитівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на території Щирецької селищної ради на виконання рішення Щирецької селищної ради від 18 грудня 2019 року №1652.

15. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Щирецькій селищній раді Пустомитівського району Львівської області.

16. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Капітальний ремонт котельні Соколівського НВК «ЗНЗ І-ІІ – ДНЗ» Щирецької селищної ради в с. Соколівка Пустомитівського району Львівської області».

17. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Капітальний ремонт даху народного дому села Черкаси, Пустомитівського району Львівської області.»

18. Про надання дозволу на виготовлення ПКД «Капітальний ремонт вулиці без Назви від буд.№70 до буд.№54 в с.Гуменець Пустомитівського району Львівської області.»

19. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Капітальний ремонт харчоблоку ЗДО №1 в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області».

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Черкаси,82 Кутнів Галині Федорівні

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Лани вул. Шевченка,450 Кунику Ярославу Васильовичу.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Дмитре,197а Дяков Марії Василівні.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул. Сагайдачного,7 Процику Ігорю Володимировичу.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця вул. Ст.Бандери,68 Кравченко Любові Володимирівні.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0450 га в с.Гуменець вул. Без назви,72 Завидівській Оксані Володимирівні.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1405 га в с.Никонковичі вул. Шевченка,52 Біласу Степану Михайловичу.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул. Спортивна,12 Лазурак Надії Василівні.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул. Ст.Бандери,23 Лазураку Роману Ігоровичу.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1602 га в с.Сердиця вул. Вербова,3 Панцер Наталії Іванівні.

30. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Релігійній організації «Парафія Пресвятої Трійці УГКЦ в смт Щирець» для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в смт Щирець  площею 0,2000 га.

31. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею 0,0800 га за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Піпці Олегу Миколайовичу.

32. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність площею 0,0800 га в смт Щирець вул.Л.Українки,25 Катруну Павлу Степановичу.

33. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність площею 0,0800 га в смт Щирець вул.Л.Українки,35 Піпці Олегу Миколайовичу.

34. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність площею 0,1000 га в смт Щирець вул.Вербицького,7 Грабовенському Івану Богдановичу.

35. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність площею 0,0905 га в смт Щирець вул.Лугова,21 Ільківу Ярославу Михайловичу.

36. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова,12 Парус Іванні Іванівні.

37. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова,14 Вовку Михайлові Богдановичу.

38. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність площею 0,21 га в с.Сердиця вул.Любінська,53 Гамкало Олені Богданівні.

39. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність площею 0,0800 га в смт Щирець вул.Л.Українки,45 Пилипцю Богдану Богдановичу.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 2,0 га в с. Дмитре Самотосу Остапу Андрійовичу.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,15 га в с. Сороки Соловею Володимиру Володимировичу.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,20 га в с. Сороки Соловей Марії Стефанівні.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,16 га в с.Сердиця Курилас Пелагії Теодорівні.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,10 га в смт Щирець вул.Л.Українки Божко Неонілі Степанівні.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,18 га в с.Піски Іванець Марії Ільківні.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,18 га в с.Піски Король Галині Петрівні.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 2,0 га в с.Дмитре Дмитруку Ігорю Мироновичу.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 2,0 га в с.Попеляни Федаку Остапу Володимировичу.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 2,0 га на території Щирецької селищної ради Ільківу Володимиру Романовичу.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,25 га с.Черкаси Піх Оксані Іванівні.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,20 га с.Черкаси Мицько Ганні Петрівні.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,23 га с.Яструбки Кінашу Михайлу Михайловичу.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Тибінці Андрію Ігоровичу.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Мамоновій Ганні Іванівні.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Царю Ігорю Михайловичу.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Пухачу Дмитру Олександровичу.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Чичкевичу Зіновію Євгеновичу.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Ільківу Ігорю Мироновичу.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Козлову Андрію Володимировичу.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Ховалку Роману Ігоровичу.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Ховалко Ользі Богданівні.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Тицькій Оксані Богданівні.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Віблому Мирославу Івановичу.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Демківу Михайлу Ярославовичу.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 1,00 га в с.Лани за межами населеного пункту Галкіну Максиму Олександровичу.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 2,00 га в с.Дмитре  Бучмі Євгену Йосифовичу.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,09 га в с.Сороки  Кардашу Михайлу Михайловичу.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 2,00 га в Соколівському старостинському округу Бешлею Степану Володимировичу.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Гаврилюку Івану Петровичу.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Хмурі Ользі Володимирівні.

71. Про розгляд заяви жительки смт Щирець вул.Набережна,32 Фок Лесі Тадеївни.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Л.Українки,64, Костю Олександру Миколайовичу.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Книшу Богдану Ярославовичу.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Зробок Любові Степанівні.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Хомину Оресту Івановичу.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Бондар Лідії Степанівні.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,08 га в смт Щирець вул.Садова, Ільків Ользі Богданівні.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,20 га в с.Попеляни Буденкевичу Василю Степановичу.

79. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в межах вулиці М.Кураха,42 А в с.Сердиця Коваліско Ганні Михайлівні.

80. Про розгляд заяви жительки с.Сердиця вул.М.Кураха,42 а Коваліско Ганни Михайлівни.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,25 га в с.Сердиця квартал-К-3 Комар Любові Степанівні.

82. Про надання дозволу на розроблення у землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд у власність площею 0,25 га в с.Сердиця вул.М.Кураха,42 а Коваліско Ганні Михайлівні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність орієнтовною площею 0,61 га в с.Сердиця вул.М.Кураха Коваліско Ганні Михайлівні.

84. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,5500 га в с.Сороки Бореньку Ігорю Васильовичу.

85. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,1977 га в с.Піски Малишу Олегу Григоровичу.

86. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,1977 га в с.Піски Царю Назару Зіновійовичу.

87. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,1597 га в смт Щирець за межами населеного пункту Бродичу Михайлу Михайловичу.

88. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,1869 га в с.Сердиця Кравченко Любові Володимирівні.

89. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 2,0000 га в смт Щирець за межами населеного пункту Довгану Роману Михайловичу.

90. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,0380 га в с.Лани Дорош Ярославу Івановичу.

91. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,0905 га в с.Попеляни Ігнатьєву Володимиру Анатолійовичу.

92. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 2,0000 га в смт Щирець за межами населеного пункту Христині Оресту Павловичу.

93. Про розгляд листа директора ПП «Фірма СОМГІЗ» О.М.Федус про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, для ведення товарного сільського господарського призначення, площею 15,6846 га та включення до переліку земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею 0,08 га в с.Горбачі Тибінці Андрію Ігоровичу.

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею 0,08 га в с.Горбачі Царю Ігорю Михайловичу.

96. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в межах вулиці Грушевського,2 в смт Щирець Карнаку Богдану Васильовичу.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в оренду площею 0,1111 га в смт Щирець вул.Грушевського Карнаку Богдану Васильовичу та Панцеру Михайлу Івановичу.

98. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с.Никонковичі вул.Проектована 6-Проектована,7 Гельмас Любові Петрівні.

99. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) у власність для ведення ОСГ с.Дмитре Онишко Ірині Томівні.

100. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю) площею 2,44 в умовних кадастрових гектарах на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Гнаткевич Яніні Михайлівні.

101. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю) площею 2,11 в умовних кадастрових гектарах на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Гладяк Галині Михайлівні..

102. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю) площею 2,54 в умовних кадастрових гектарах на території Щирецької селищної ради Колесниковій Марії Михайлівні.

103. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 30,2696 га в с.Піски Онищаку Ярославу-Володимиру Ігоровичу.

104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,9746 га та сіножатті площею 0,3494 га , сіножатті площею 0,1245 га Стець Наталії Левківні.

105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,2369 га та сіножатті площею 0,3157 га Михайліву Василю Івановичу.

106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,5372 га та сіножатті площею 0,3336 га Шевчук Ганні Миколаївні.

107. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,9428 га та сіножатті площею 0,3015 га Медику Григорію Олексійовичу.

108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,8197 га та сіножатті площею 0,3181 га Якимець Ярославі Федорівні.

109. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,2017 га та сіножатті площею 0,4725 га Кузь Лесі Миколаївні.

110. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 10,9274 га в Соколівському старостинського округу Щирецької селищної ради Віблій Ганні Михайлівні, Книшу Юрію Романовичу, Мочурад М.

111. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах кварталу забудови в с.Піски щодо відведення земельної ділянки в приватну власність орієнтовною площею 0,12 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Полянській Ользі Володимирівні.

112. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в оренду площею 0,0184 га в смт Щирець вул.Острівська,96 Е ТзОВ «Комбікормовий завод».

113. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування трансформаторної підстанції в оренду площею 0,0315 га в смт Щирець вул.Острівська,96 Г ТзОВ «Комбікормовий завод».

114. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в оренду площею 0,0530 га в смт Щирець вул.Острівська,96 М ТзОВ «Комбікормовий завод».

115. Про затвердження Програми створення місцевої автоматизованого оповіщення Щирецької селищної ради ОТГ на 2020-2024 роки.

116. Різне.

1. (Про надання дозволу селищному голові на виготовлення ПКД «Встановлення систем блискавкозахисту будівлі за адресою: вул.Острівська,2,смт Щирець, Пустомитівського району, Львівської області,Заклад дошкільної освіти №1 та ПКД « Встановлення систем неадресної сигналізації та оповіщення про пожежу ІІ типу приміщень за адресою: вул.Острівська,2, смт Щирець, Пустомитівського району, Львівської області, Заклад дошкільної освіти №1).

2. Про розгляд усного звернення депутата Щирецької селищної ради А.С.Іленьківа.)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь