Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

19 квітня   2019  року

 1. Про  спрямування субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної.сучасної та доступної загальної середбної освіти«Нової української школи».
 2. Про  спрямування вільного залишку бюджетних  коштів.
 3. Проспрямування субвенцій з місцевого бюджету.
 4. Про спів фінансування обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.
 5. Про затвердження Програми соціально-економічного культурного розвитку Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області на 2019 рік.
 6. Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадянам Щирецької ради.
 7. Про розгляд листа інженера-будівельника ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл» Ілхамі Туфана Ібаса щодо внесення змін до договору або розірвання договору капітального ремонту дороги вул.Адермаха в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області .
 8. Про розгляд листа інженера-будівельника ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл» Ілхамі Туфана Ібаса щодо внесення змін до договору або розірвання договору капітального ремонту дороги вул.Загородки в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 9. Про надання дозволу селищному голові на коригування ПКД « Капітальний ремонт дороги по вулиці П.Адермаха в смт.Щирець Пустомитівського району Львівської області».
 10. Про надання дозволу селищному голові на коригування ПКД  «Капітальний ремонт дороги по вулиці Загородки в смт.Щирець Пустомитівського району Львівської області». 
 11. Про надання дозволу   селищному голові на виготовлення ПКД «Капітальний ремонт будівлі Народного дому с.Сердиця Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області».
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2402  га  в селі Лани  вул. Шевченка,79   Попович Галині Іванівні.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2098  га  в селі Лани  вул. Шевченка,428   Ільків Анні Йосифівні.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в селі Попеляни,123 «а»   Хомин Марії Іванівні.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1844  га  в селі Попеляни,54 Чабану Володимиру Григоровичу.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500  га  в смт Щирець вул.Загородки,34 Курильцю Володимиру Теодоровичу.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500  га  в смт Щирець вул.Гайдамацька,45 Лебеденко Наталії Іванівні.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,25 га  в селі Лани  вул. Шевченка,380   Федак Любові Михайлівні.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0872 га  в смт Щирець  вул. Грушевського,38   Фарасею Ігорю Романовичу.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,25 га  в селі Дмитре  вул. Без назви,193   Булці Стефанії Михайлівні.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1148 га  в смт Щирець  вул. Зелена,25   Лебеденко Марії Олексіївні.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в село Сердиця  вул. М.Кураха,60   Хмель Ользі Остапівні та Гавяк Ользі Іванівні.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0714 га  в смт Щирець  вул. Фізкультурна,13   Гвоздецькому Мирону Антоновичу.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га  в смт Щирець  вул. Сагайдачного,29   Левицькому Івану Степановичу.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Сердиця  вул. Шуфраченко,19   Харабарі Лідії Ярославівні.
 26. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0863 га  в смт Щирець вул. Набережна,29  Вусятинській Лідії Ярославівні.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Огиді Михайлу Володимировичу.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Скибі Роману Федоровичу.
 29. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу  у власність земельну ділянку площею 0,0800 га  в смт Щирець вул. 900-річчя Щирця,55   Фітаку Михайлу Олексійовичу.
 30. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800 га  в смт Щирець вул. 900-річчя Щирця,65   Денисенко Віктору Івановичу.
 31. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1050 га  в смт Щирець вул. Котляревського,  Андрушку Олегу Михайловичу.
 32. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1000 га  в смт Щирець вул. Квіткова,10  Мазію Ярославу Романовичу.
 33. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800 га  в смт Щирець вул. Лесі Українки,106  Григорашику Дмитру Володимировичу.
 34. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею: 0,0900 га  в смт Щирець вул. Лесі Українки,82, Смолинській Ользі Миронівні.
 35. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею: 0,0755 га  в смт Щирець вул. О.Клима,45 Мейській Надії Федорівні.
 36. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею: 0,0848 га  в смт Щирець вул. Садова,11 Білі Тетяні Олександрівні.
 37. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею: 0,0815 га  в смт Щирець вул. Озерна,3 Шпалову Миколі Володимировичу.
 38. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури та передачу в оренду земельну ділянку площею: 0,1518 га  в смт Щирець вул. Острівська,96  «д»  Курильцю Андрію Мироновичу.
 39. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,4640 га  в с.Сердиця  вул.Вербова,2   Сінькевичу Галині Іванівні.
 40. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,7000 га  в с.Піски  Валазі Володимиру Васильовичу.
 41. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,1890 га  в с.Черкаси  Тимчак Ірині Григорівні.
 42. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,2393 га  в с.Черкаси  Шевчук  Ірині Романівні.
 43. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,3017 га  в с.Сердиця вул.Кураха  Петрів Олександрі Ярославівні.
 44. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0832  га  в с.Горбачі  Вовку Володимиру Мирославовичу.
 45. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0808  га  в с.Горбачі  Гогоші Андрію Михайловичу.
 46. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Шикулі Галині Іванівні.
 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки  орієнтовною площею  0,3848 га  в с.Сердиця Харабарі Лідії Ярославівні.
 48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення магазину  та передачу в оренду земельної ділянки  орієнтовною площею  0,0160 га  в смт Щирець вул.Княжа,5 Б Макаровій Дарії Іллівні.
 49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки  орієнтовною площею  1,5 га  в с.Попеляни  Ігнатьєву Володимиру Анатолійовичу.
 50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки  орієнтовною площею  0,2137 га  в с.Попеляни  Кузь Марії Іванівні.
 51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва та передачу у власність земельної ділянки  орієнтовною площею  0,0832 га  в с.Горбачі Наводилу Андрію Ярославовичу.
 52. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Шикулі Галині Іванівні.
 53. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Гельмас Емілії Болеславівні.
 54. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Мицьку Івану Гарасимовичу.
 55. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиць Молодіжна-Фізкультурна смт Щирець для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Івасюк Галині Володимирівні.
 56. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах с.Попеляни Кузю Дмитру Володимировичу.
 57. Про розгляд листа ГО «Оберіг» щодо  надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території кварталу малоповерхової забудови  К-5 Щирець.»
 58. Про розгляд листа голови ГО «Вишневий квартал» Бублика П.І. щодо надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території кварталу малоповерхової забудови  К-6.
 59. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників  " Оберіг " Іващишин Іванни Іванівни щодо передачі у власність земельних  ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого  списку.
 60. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 09.09.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0851 га в смт Щирець вул.Садова,7 Конюшу Станіславу Євгеновичу.
 61. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 14.03.2019 року в Іваночко Оксані Миколаївні.
 62. Про розірвання договору суборенди земельної ділянки від 09.04.2019 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0826 га в смт Щирець вул.Мацейка,6 Галабурді Анатолію Дем’яновичу.
 63. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 15.02.2019 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.Садова,29 Веліці Степану Вікторовичу.
 64. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників  " К-4 Щирець " Мандзик Тетяни Володимирівни щодо передачі у власність  земельних ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого списку.
 65. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.12.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.Л.Українки,38 Квасниці Оксані Богданівні.
 66. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.07.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул.Л.Українки,50 Скибі Тарасу Ігоровичу.
 67. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 19.10.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0910 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,2 Кардащук Оксані Михайлівні.
 68. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 17.10.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул. Л.Українки,54 Антоненко Галині Володимирівні.
 69. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 20.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул. Л.Українки,52 Андрощуку Володимиру Петровичу.
 70. Про розгляд листа директора ФГ «Яремко» Пургіна О.В.
 71. Про затвердження акту щодо розгляду заяви жительки с.Гуменець Сліпецької Марії Василівни.
 72. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу (об’єднання )земельних ділянок площею 40,0207 га на території Дмитрівського старостинського округу за межами населеного пункту.Кадастровий номер 4623682600:07:000:0068.
 73. Про включення  в перелік земельних ділянок площею 29,1827 га на території Гуменецького старостинського округу за межами населеного пункту. Кадастровий номер 4623682200:02:000:0043.
 74. Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін  до детального плану території в межах вул. Д.Галицького -Вокзальна- в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області».
 75. Про затвердження детального плану території в межах вулиці Д.Галицького в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.
 76. Про надання дозволу селищному голові на виготовлення  проекту землеустрою з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельної ділянки по вул.Д.Галицького  площею 0,0180 га для обслуговування будівель торгівлі.
 77. Про надання дозволу селищному голові на виготовлення  проекту землеустрою з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельної ділянки по вул.Д.Галицького  площею 0,0070га для обслуговування будівель торгівлі.
 78. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території в межах вул.Садова кварталу малоповерхової забудови К-5 в смт Щирець.
 79. Про надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки орієнтовною площею 1,1 га в смт Щирець вул.Вишнева від 21 травня 2015 року Іленьківу Степану Михайловичу.
 80. Про розгляд заяви жительки смт Щирець вул.Сагайдачного,3 Тибінки Оксани Володимирівни щодо відміни рішення Щирецької селищної ради від 14 червня 2018 року №391.
 81. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,10 га для будівництва та ОЖБ в смт Щирець вул.Квіткова,1 Іленьківу Андрію Степановичу.
 82. Про розгляд заяви жителя м.Пустомити  Микитіва О.М.
 83. Різне.(Про проведення благоустрою кварталу забудови л-2 по вул..Проектованій а с.Піски).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь