Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 11 липня 2019 року

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

11 липня   2019  року

1. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів загального фонду.

2. Про внесення змін до розподілу субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

3. Про спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

4. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької селищної ради (ОТГ) на 2019рік.

5. Про внесення змін до рішення сесії Щирецької селищної ради від 26.03.2019 року №1026.

6. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

7. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

8. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької ОТГ.

9. Про надання дозволу на коригування ПКД «Капітальний ремонт дороги по вул. Д.Галицького в смт.Щирець Пустомитівського району Львівської області»

10. Про надання дозволу селищному голові на затвердження ПКД «Заміна вікон на енергозберігаючі в Опорному закладі Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа Пустомитівського району Львівської області» (капітальний ремонт).

11. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Реконструкція лінії 0,4кВ від КТП-548 10, КТП-548(монтаж лінії вуличного освітлення) в с.Сороки Пустомитівського району Львівської області.

12. Про надання дозволу на затвердження ПКД«Капітальний ремонт будівлі Народного дому села Сердиця Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області».

13. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік.

14. Про створення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Опорного закладу Щирецької загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою зміни конфігурації земельної ділянки площею 2,6924га. Кадастровий номер 4623685400:04:000:0005.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок. Кадастровий номер 4623685400:04:000:0005 площею 2,6924га.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок. Кадастровий номер 4623682200:05:000:0003 площею 32,7713га.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок. Кадастровий номер 4623655500:07:000:0009 площею 108,1757га.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,83га в смт Щирець вул.Вишнева. Кадастровий номер 4623655500:08:000:0076 та включення її для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,81га в смт Щирець вул. Вишнева. Кадастровий номер 4623655500:08:000:0075 та включення її для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,05га в смт Щирець вул.Вишнева. Кадастровий номер 4623655500:08:000:0077 та включення її для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для будівництва теплиць.

22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі у власність Кристафоровій Пелагії Іванівни.

23. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у спільну сумісну  власність земельної ділянки площею 0,0987 га в смт. Щирець, вул. Шевченка,16 Купер Василині Олегівні, Куперу Богдану Васильовичу.

24. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0693га в смт Щирець вул. Стрілецька,26 Ригель Любові Стахівні.

25. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0950га в смт Щирець вул. Острівська,125 Моцяк Ірині Михайлівні.

26. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1611га в с. Гуменець  вул. Без назви,26а Королю Василю Ігнатовичу.

27. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1317га в с. Гуменець вул. Без назви,26 Сліпецькій Марії Василівні.

28. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500га в с. Гуменець вул. Без назви,173 Питлюк Ганні Степанівні.

29. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500га в с. Гуменець  вул. Без назви,220 Феджорі Ользі Михайлівні.

30. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1427га в с. Лани вул. Шевченка,358 Сєдовій Тамарі Андріївні.

31. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2330га в с. Лани вул. Шевченка,238 Крошняку Богдану Володимировичу.

32. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2464га в с. Лани вул. Мельники,24 Васьків Надії Миколаївні.

33. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1975га в с. Лани вул. Мельники,46а Карпінській Вірі Ярославівні.

34. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1176га в смт Щирець вул.Загородки,32 Зайшлій Дарії Михайлівні.

35. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Мицько Ярославі Миколаївні.

36. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Шевчуку Василю Федоровичу.

37. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Конюшко Олександрі Василівні.

38. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Мочураду Михайлу Володимировичу.

39.  Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Терендій Ярославі Володимирівні.

40.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва на території  Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Мочурад Ользі Теодорівні.

41. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Комар Дарії Антонівні.

42. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,20 га в с.Дмитре Мандзію Назару Володимировичу.

43. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,33га в с.Дмитре Мандзій Іванні Стефанівні.

44. .Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,20га в смт Щирець вул.Грушевського Шкірко Галині Олександрівні.

45. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,0540га  в смт Щирець вул.Козацька Ваньковичу Володимиру Андрійовичу.

46. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,1342га  в с.Сердиця вул. Вербова Шаргуту Ярославу Михайловичу.

47. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,1216га  в с. Лани Федак Любові Михайлівні.

48. Про надання дозволу Пташник Ользі Теодорівні на розроблення детального плану території  для будівництва та обслуговування  житлового будинку ,господарських будівель та споруд в с.Черкаси в межах  вул. Без назви 11-13.

49. Про надання дозволу Лісному Богдану Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,7га в с.Піски Пустомитівського району Львівської області.

50.  Про надання дозволу Боренько Ігорю Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,60га в с. Сороки Пустомитівського району Львівської області.

51. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1137га в с.Сердиця, вул.Вербова Гринів Іванні Леонідівні.

52. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1006га в смт.Щирець, вул.Л.Українки,16 Віблій Марії Павлівні.

53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0890га в смт.Щирець, вул.Стрілецька,34 Балі Лесі Мирославівні

54. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1030га в смт.Щирець вул.Острівська,35 Гавришу Олегу Васильовичу»

55. Про розгляд листа директора ФГ «Пургін » Пургіна В.О.

56. Про затвердження акту земельної комісії від 04.07.2019 року щодо заяви Яремчук Марії Михайлівни від 25.06.2019 року.

57. Про внесення змін в рішення Щирецької селищної ради від 14 грудня 2018року №819.

58. Про внесення змін в рішення Щирецької селищної ради від 14 грудня 2018року №821.

59. Про внесення змін в рішення Щирецької селищної ради від 14 грудня 2018року №820.

60. Про внесення змін в рішення Щирецької селищної ради від 14 грудня 2018року №822.

61. Про внесення змін в рішення Щирецької селищної ради від 14 грудня 2018року №823.

62. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Щирецької селищної ради.

63. Про надання дозволу селищному голові на виготовлення  ПКД «Будівництво каналізаційного колектору довжиною 2,2 км з будинковими приєднаннями по вулицях Вишнева, Вишнева-Грушевського, Грушевського, Гайдамацька, Богуна, Данила Галицького, Вокзальна (за проектом Nakopa-T-UKR.5-18)».

64. Про усне звернення депутата Щирецької селищної ради Дуфанця І.Г.

65. Про звернення щодо несанкціонованого  продажу алкогольних напоїв.

66. Про визначення переліку земельних ділянок водного фонду для підготовки лотів до проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди на них разом з водними об’єктами, що на них розташовані та надання дозволу  на виготовлення відповідної документації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь