Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 24 червня 2019 року

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

24 червня    2019  року

 1. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької селищної ради (ОТГ) на 2019 рік.
 2. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів загального фонду.
 3. Про спрямування  вільного залишку бюджетних коштів спеціального фонду.
 4. Про спрямування субвенції з місцевого бюджету на проекти місцевого розвитку.
 5. Про спрямування субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів,спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.
 6. Про спрямування благодійних внесків.
 7. «Про надання дозволу селищному голові на затвердження ПКД «Капітальний  ремонт дороги по вулиці П.Адермаха смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.Коригування.»
 8. «Про надання дозволу селищному голові  на затвердження ПКД «Капітальний  ремонт дороги по вулиці Загородки в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області.Коригування.»
 9. Про надання дозволу селищному голові  на виготовлення ПКД « Заміна вікон на енергозберігаючі в Опорному закладі Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа  Пустомитівського району Львівської  області».
 10. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га  в смт Щирець вул. Грушевського,94 Тарас Наталії Мирославівні.
 11. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2280 га  в с.Лани вул. Шевченка,422 а Скринській Наталії Романівні.
 12. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Горбачі ,65 Карнак Галині Романівні.
 13. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Сердиця,вул.Лісова,17 Сидорович Галині Михайлівні.
 14. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1270 га в с.Піски вул.Без назви,59а Кріль Ганні Василівні.
 15. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у спільну сумісну  власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Дмитре вул..Без назви,2  Тимчаку Роману Івановичу,Тимчаку Ярославу Володимировичу.
 16. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0709 га  в смт Щирець вул.Стуса,16 Винярському Павлу Юрійовичу.
 17. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2185 га  в с.Яструбків вул.Львівська,12 Тимошечкіній Лесі Богданівні.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Зеленевич Євгенії Йосипівни.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Мицьку Івану Гарасимовичу.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Гельмас Емілії Болеславівні..
 21. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1500 га  в смт Щирець вул. Шашкевича,25 Микитюк Ользі Романівні.
 22. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800 га  в смт Щирець вул. Л.Українки,43 Горбачевському Івану Олександровичу.
 23. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800 га  в смт Щирець вул. Л.Українки,92 Шніцару Назару Ігоровичу.
 24. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0900 га  в смт Щирець вул. Спортивна,2  Герасимчуку Івану Олеговичу.
 25. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу в оренду земельну ділянку площею 0,1500 га  в с.Сердиця вул. Любінська,45  Міщуку Олександру Вікторовичу.
 26. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність земельну ділянку площею 0,0832 га  в с.Горбачі  Бугрину Ігорю Миколайовичу.
 27. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1180 га  в смт Щирець вул. Чайковського  Галабурді Юрію Анатолійовичу.
 28. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради  Баран Марії Степанівні.
 29. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради  Медику Григорію Олексійовичу.
 30. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради  Шевчук Ганні Миколаївні.
 31. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради  Михайліву Василю Івановичу.
 32. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Щирецької селищної ради  за межами населеного пункту Кристофоровій Пелагії Іванівні.
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки  орієнтовною площею  2,0 га  на території Щирецької селищної ради Галкіну Максиму Олександровичу.
 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки  орієнтовною площею  0,13 га  в с.Черкаси Пустомитівського району Львівської області Бутіль Галині Василівні.
 35. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці Лугова,21 смт Щирець для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ільківу Ярославу Михайловичу.
 36. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці М.Кураха,60 с.Сердиця  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Хмель Ользі Остапівні.
 37. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вулиці І.Франка,17 с.Соколівка  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Соболь Світлані Олександрівні.
 38. Про надання дозволу на розроблення детального плану в  с.Дмитре  для  будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції.
 39. Про надання дозволу на продаж земельної ділянки  площею 0,0059 га кадастровий номер 4623655500:01:003:0428 для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в смт Щирець пл.Ринок,26 Молдавану Олегу Костянтиновичу та Молдаван Галині Володимирівні.
 40. Про затвердження акту щодо розгляду заяви жителя с.Горбачі вул.Без назви,60 Щудла Романа Івановича.
 41. Про затвердження акту щодо розгляду заяви жительки с.Черкаси Пташник Ольги Теодорівни.
 42. Про розгляд заяви жителя м.Винники вул.Ломоносова,21 Онищака Ярослава-Володимира Ігоровича.
 43. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників  " Оберіг " Іващишин Іванни Іванівни щодо передачі у власність земельних  ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого  списку.
 44. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  19.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0812 га в смт Щирець вул.Г.Мацейка,18 Дейнеці Оксані Іванівні.
 45. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  20.07.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.Садова,33 Рою Івану Дмитровичу.
 46. Розгляд листа  голови ГО "Об'єднання індивідуальних забудовників  " К-4 Щирець " Мандзик Тетяни Володимирівни щодо передачі у власність  земельних ділянок  під індивідуальну забудову членам ГО згідно поданого списку.
 47. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  09.04.2019 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.Л.Українки,72 Курильцю Ярославу Мироновичу.
 48. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  20.04.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,17 Вайді Анні Іванівні.
 49. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  20.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0820 га в смт Щирець вул.Чайковського,21  Рисич Лесі Семенівні.
 50. Про розгляд листа Голови ФГ «Яремко» Пургіна О.В.
 51. Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Щирецької селищної ради
 52. Про внесення змін в рішення від 24.11.2017 року №11 сесії Щирецької селищної ради «Про утворення виконавчого комітету Щирецької селищної ради та затвердження заступника Щирецького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.»
 53. Про внесення змін в рішення від 22.11.2017 року  №5 сесії Щирецької селищної ради.
 54. Про розгляд листа директора СЖКП «Ранкове» О.Іванишин
 55. Різне.(Про внесення змін в рішення Щирецької селищної ради від 14 грудня 2018 року №821«Про встановлення надбавок та преміювання секретарю Щирецької селищної ради»

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь