Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 10 лютого 2020 року

 1. Про затвердження кошторисної документації «Поточний ремонт вуличного освітлення Щирецької селищної радив с. Гуменець існуючої ЛЕП-0,22кВ ЩТП -334Л-22».
 2. Про участь у конкурсному відборі проектів в межах реалізації обласної Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки з проектом «Поточний ремонт вуличного освітлення Щирецької селищної радив с. Гуменець існуючої ЛЕП-0,22кВ ЩТП -334Л-22».
 3. Про розгляд листа від 10.02.2020 року №266 КНП «Пустомитівська ЦРЛ» щодо встановлення пільги на податок на нерухоме майно.
 4. Про затвердження технічної документації щодо поділу (об”єднання) земельної ділянки в с.Лани Пустомитівського району Львівської області за межами населеного пункту площею 32,7713 га.
 5. Про передачу в приватну власність земельної ділянки площею 1,1058 га для ведення ОСГ Коцану Б.Г.  в селі Сердиця.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,98 га в постійне користування для обслуговування Щирецької ЗОШ №2.
 7. Про внесення змін та доповнень в рішення Щирецької селищної ради №1301 від 11.02019 року
 8. Про внесення змін та доповнень в рішення Щирецької селищної ради №1302 від 11.07.2019 року.
 9. Про внесення змін та доповнень в рішення Щирецької селищної ради  №1303 від 11.07.2019 року.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1195 га  в с.Сердиця  вул. М. Кураха,34 Маєвському Назару Богдановичу.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1590 га в с.Сердиця вул. М. Кураха,5 Кузь Наталії Юріївні.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Піски вул. Без назви,51Гаврилів Марії Михайлівні.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1455 га  в с.Лани  вул. Шевченка,300 Живіцькому Зеновію Степановичу.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1646 га  в с.Лани  вул. Шевченка,356 Рибак Надії Іванівні.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0971 га  в смт Щирець вул.Ів.Франка ,6 Дідух Любові Володимирівні.
 16. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0800  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Андрушку Олегу Михайловичу.
 17. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею  0,1300 га  в с. Піски Зелінській Олені Миронівні.
 18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,8  га  в с. Дмитре  Кунцю Володимиру Ярославовичу.
 19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,04  га  в смт Щирець Кисельову Олександру Олексійовичу.
 20. Про розгляд заяви жителя смт Щирець вул.Вишнева,2 Кисельова Артура Олександровича.
 21. Про розгляд заяви жителя смт Щирець вул.Острівська,163 Кваснікевича Андрія Миколайовича.
 22. Про розгляд заяви жителя смт Щирець вул.Грушевського,26 Скочиляса Стефана Петровича.
 23. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в смт Щирець в межах вулиць Грушевського - Чорновола Назар Ользі Стефанівні.
 24. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність  площею  0,1224  га  в с.Лани Бобиляку Миколі Федоровичу.
 25. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в межах вулиці Зелена в смт Щирець Данилку Оресту Степановичу.
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,15  га  в смт Щирець вул. Зелена Данилку Оресту Степановичу.
 27. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю) площею 1,56 в умовних кадастрових гектарах на території Пісківського старостинського округу Щирецької селищної ради Романів Ярославі Мирославівні.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,7178 га та сіножатті площею 0,3792 га Бартошевській Людмилі Володимирівні.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території  Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,7528 га та сіножатті площею 0,3651 га Мудрому Юрію Михайловичу.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території  Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва:  сіножатті площею 0,4000 га Мозіль Дарії Степанівні.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території  Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 0,7529 га та сіножатті площею 0,3650 га Шишак Марії Миколаївні.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території  Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,4045 га та сіножатті площею 1,9346 га Якимів Марії Миколаївні.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території  Гуменецького  старостинського округу Щирецької селищної ради щодо  передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва: ріллі площею 1,3989 га та сіножатті площею 1,9344 га Якимів Марії Миколаївні.
 34. Про розгляд листа директора ПП «Фірма СОМГІЗ» О.М.Федус про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  зі зміною цільового призначення, для ведення  товарного сільського господарського призначення, площею 52,0000 га та включення до переліку земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
 35. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення  товарного сільського господарського призначення, площею 25,0000 га в с.Гуменець за межами населеного пункту Пустомитівського району Львівської області  та включення до переліку земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
 36. Про внесення змін до рішення Щирецької селищної ради від 11 липня 2019 року №1295 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік.
 37. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 22.12.2016 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,08 га в смт Щирець вул. О. Клима ,30  Кужель Вірі Петрівні.
 38. Про розгляд заяви жительки м. Львова вул.Стрийська,109 кв.144 Іваницької Наталії Володимирівни.
 39. Про розгляд заяви жителя м. Львова  вул.Стрийська,109 кв.144 Іваницького Віталія Миколайовича.
 40. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення фермерського господарства площею 78,0206 га в с.Дмитре ф/г «Романюк І.І. та ф/г «Мицько В.О.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь