Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

19 лютого   2019  року

 1. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів.
 2. Про внесення змін до бюджету селищної ради.
 3. Про затвердження Акту приймання-передачі будівель та споруд,основних засобів інших необоротних матеріальних активів та товарно-матеріальних цінностей медичних закладів з балансу Щирецької селищної ради на баланс КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Щирецької селищної ради»
 4. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2019 рік.
 5. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Щирецької селищної ради №11 від 24 листопада 2017 року «Про утворення виконавчого комітету Щирецької селищної ради та затвердження заступника Щирецького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.»
 6. Про взяття на баланс Щирецької селищної ради вуличного освітлення в с.Гуменець 04 КВ від ТП-335 протяжністю 0,51 км,балансовою вартістю 136518,85 грн.
 7.  Про взяття на баланс Щирецької селищної ради вуличного освітлення в с.Соколівка  04КВ від КТП-8 протяжністю 1,561 км ,балансовою вартістю 149922 грн.
 8. Про внесення змін до рішення Щирецької селищної ради  №77 від 27 грудня 2017 року "Про утворення тендерного комітету Щирецької селищної ради затвердження Положення про тендерний комітет".
 9. Про розгляд листа начальника відділу освіти виконавчого комітету А.Терещука щодо введення в штатний розпис опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа 1 ставку асистента вчителя з 1.03.2019 року.
 10. Про затвердження Положення нагородження іменною премією «Герої не вмирають» учнівської молоді Щирецької селищної ради.
 11. Про внесення змін в рішення Щирецької селищної ради №432 від 26 квітня 2017 року «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади  багатоквартирного житлового будинку за адресою : вул. Ст.Бандери,будинок 11, смт Щирець, Пустомитівський район, Львівська область.»
 12. Про включення до переліку земельної ділянки для підготовки лотів для продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 18,0003 га за межами населеного пункту села Дмитре (Дмитрівський старостинський округ) Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
 13. Про включення до переліку земельної ділянки для підготовки лотів для продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 31,8446 га за межами населеного пункту села Дмитре (Дмитрівський старостинський округ) Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
 14. Про затвердження технічної документації щодо поділу (об’єднання ) земельної ділянки в селі Гуменець за межами населеного пункту Пустомитівського району Львівської області.
 15. Про розгляд листа начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області М.Копач.
 16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в смт.Щирець по вул. Сагайдачного для обслуговування водозабору.
 17. Про розроблення детального плану території в межах вулиці  М.Кураха,42«а»  в с.Сердиця Пустомитівського району Львівської області Коваліско Ганні Михайлівні.
 18. Про розроблення детального плану території в межах вулиці  Загородки,17 а  в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області Іленьківу Степану Михайловичу.
 19. Про розроблення генерального плану с.Яструбків,Сороки,Льопи.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту с.Піски.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту с.Лани.
 22. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в межах смт Щирець між автодорогою Львів-Пустомити-Меденичі та землекористуванням Львівської залізниці в смт Щирець.
 23. Про надання дозволу селищному голові О.Василишину на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,31 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельної ділянки для зберігання сипучих будівельних матеріалів в межах смт Щирець між автодорогою Львів-Пустомити-Меденичі та землекористуванням Львівської залізниці в смт Щирець. 
 24. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в с.Сердиця в межах вул.Любінської,2 Дідик Іванні Михайлівні.
 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,2000  га  в с.Сердиця  вул.Любінська,2 Дідик Іванні Михайлівні.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га  в смт Щирець  вул.Грушевського,68 Хомин Теодозії  Василівні.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га  в с.Сердиця вул.М.Кураха,102 Врублевському Івану Михайловичу.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0813 га  в смт Щирець вул.О.Куриласа,3 Джумало Оксані Романівні.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0812 га  в смт Щирець вул.Б.Хмельницького,20 Чепак Надії  Михайлівни.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0203 га  в с.Сердиця  вул.Ст.Бандери,11 Коту Степану Богдановичу.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2142 га  в с.Піски  вул.Без назви ,135 Хомину Івану Ярославовичу.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2025  га  в с.Попеляни,100  Дорош Ірині Федорівні.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1441 га  в смт Щирець  вул.Сагайдачного,25 Сокіл Оксані Романівні.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500  га  в смт Щирець  вул.Острівська,48 Гейник Святославі Володимирівні .
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500  га  в смт Щирець  вул.Б.Лепкого,34 Желізняк Олені Богданівні.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2243  га  в с.Сердиця  вул.М.Кураха,84 «а» Петрів Олександрі Ярославівні.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0954  га  в смт Щирець  вул.Стрілецька,36  Юнг-Лещишин Уляні Михайлівні.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0973  га  в с.Лани  вул.Мельники,30 Заганяч Надії Андріївні.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га  в смт Щирець  вул.Грушевського,100 Шкірко Галині Олександрівні.
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1914  га  в с.Лани  вул.Молодіжна,16 Красневич Ірині Юріївні.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1058  га  в смт Щирець  вул.Зелена,40 Шилич Степан Миколайович.
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0773  га  в смт Щирець  вул.Шашкевича,16 Биленю Богдану Михайловичу.
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500  га  в с.Дмитре  вул.Без назви,190 а  Якобше Любові Іванівні.
 44. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га  в постійне користування КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Щирецької селищної ради. 
 45. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0801  га  в смт Щирець вул. О.Куриласа,10 Грабовенському Ігорю Романовичу.
 46. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею  0,0801  га  в смт Щирець вул. Б.Хмельницького,7 Пижик Галині Михайлівні.
 47. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею  0,0813  га  в смт Щирець вул. П.Мирного,7 Пославській Катерині Іванівні.
 48. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею  0,0800  га  в смт Щирець вул. 900-річчя Щирця,51 Кураху Андрію Володимировичу.
 49. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею  0,0800  га  в смт Щирець вул. 900-річчя Щирця,53 Коту Ігорю Богдановичу.
 50. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею  0,0805  га  в смт Щирець вул. Озерна,15 Петричці Володимиру Васильовичу.
 51. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність площею 0,1910  га  в с.Лани вул. Шевченка,196  Заганячу Григорію Івановичу.
 52. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в оренду площею  0,0826  га  в смт Щирець вул.  Г.Мацейка,6 Іваночко Оксані Миколаївні.
 53. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в оренду площею  0,0750  га  в смт Щирець вул.  О.Клима,47, Керод Наталії Зеновіївні.
 54. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0800  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Коржельському Андрію Євгеновичу.
 55. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0808  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Юцю Богдану Володимировичу.
 56. Про надання дозволу на затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність площею  0,0808  га  за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Пецуху Андрію Петровичу.
 57. Про затвердження  детального плану території в межах вулиці Л.Українки кварталу малоповерхової забудови К-5  в смт Щирець Пустомитівського району Львівуської області.
 58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець Пилипцю Богдану Богдановичу.
 59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець Горбачевському Івану Олександровичу.
 60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець Трушу Володимиру Івановичу.
 61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець Кравціву Роману Івановичу.
 62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець  Крупачу Юрію Романовичу.
 63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець Піпці Олегу Миколайовичу.
 64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800 га в смт Щирець Кавалець Оресту Олеговичу.
 65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець Чурку Юрію Андрійовичу.
 66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець Віблому Олегу Романовичу
 67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець Тимцю Миколі Дмитровичу.
 68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець Катруну Павлу Степановичу .
 69. Про розгляд заяви жителя смт Щирець вул.Острівська,106/5 Бориса Михайла Степановича.
 70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею  0,0800  га  в смт Щирець вул.Л.Українки,74 в кварталі забудови К-4 діл.102  Чопику Тарасу Миколайовичу.
 71. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва в межах середньої земельної частки (паю)на території Дмитрівського  старостинського округу Щирецької селищної ради Михайліву Василю Івановичу.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Дмитрівського  старостинського округу Щирецької селищної ради Мицько Іванні Михайлівні.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Кінашу Івану Михайловичу.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Соколівського старостинського округу Щирецької селищної ради Лопушинській Євгенії Федорівні.
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для ведення  товарного сільсьськогосподарського виробництва на території Гуменецького старостинського округу Щирецької селищної ради Зачковській Оксані Петрівні.
 76. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки площею: 1,3879 га  в с.Попеляни  Наводилу Андрію Ярославовичу.
 77. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки площею: 1,3878 га  в с.Попеляни  Барану Івану Миколайовичу.
 78. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки площею: 1,3878 га  в с.Попеляни  Ратушному Роману Степановичу.
 79. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ та передачу у власність земельної ділянки площею: 1,3879 га  в с.Попеляни  Лису Мар’яну Михайловичу
 80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення садівництва   у власність орієнтовною площею  0,0800 га за межами населеного пункту с. Горбачі Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області Піпці Олегу Миколайовичу.
 81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення садівництва  у власність орієнтовною площею  0,1200  га  в с.Попеляни Кузь Марії Іванівні.
 82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,1600  га  в с.Попеляни Кузь Марії Іванівні.
 83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  1,0000  га  в с.Дмитре Рачковичу Василю Леонідовичу.
 84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення ОСГ  у власність орієнтовною площею  0,1483  га  в с.Дмитре Маруняк Ганні Дмитрівні.
 85. Про розгляд звернення депутата районної ради Чабан Ярослави Семенівни та голови ПК ЗДО №1 Кунти Ірини Романівни.
 86. Про розгляд заяви Чабана Сергія щодо погодження  передачі в оренду земельної ділянки за межами населеного пункту с.Соколівка для обслуговування виробного-складських приміщень орієнтовною площею 5,1 га.
 87. Про розгляд листа директора О.В.Міщука ПП  «ВІОЛІКА».
 88. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в с.Никонковичі вул.Соняшна,18 Мозолі Оксані Миколаївні.
 89. Про розгляд заяви Язона Марата Вячеславовича щодо внесення змін в рішення №582 від 15 серпня 2018 року.
 90. Про розгляд заяви жительки с.Лани вул.Миру,1 Томчишин Галини Павлівни.
 91.  Про створення Оргкомітету щодо встановлення пам’ятника Герою Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО в смт Щирець .
 92. Різне.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь