Щирецька громада

Львівська область, Львівський район

Порядок денний 07 жовтня 2020 року

 1. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів  загального фонду.
 2. Про внесення змін до селищного бюджету 2020 року.
 3. Про спрямування нефінансових внесків, благодійних внесків,  грантів, дарунків.
 4. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької селищної ради ОТГ.
 5. Про встановлення обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у нічний час на території Щирецької селищної ради.
 6. Про внесення  змін  і доповнень  в рішення Щирецької селищної ради від 31 січня 2020 року № 1737 «Про затвердження структурних підрозділів виконавчого органу Щирецької селищної ради на 2020 рік».
 7. Про розгляд листа начальника відділу освіти А.Терещука щодо затвердження статуту Сердицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад» Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
 8. Про розгляд листа начальника відділу освіти А.Терещука щодо затвердження статуту Ланівської загальноосвітньої школи І ступеня Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
 9. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надають через віддалені робочі місцях (ВРМ) старостами-адміністраторами відділу Центру надання  адміністративних послуг виконавчого комітету Щирецької селищної ради.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0546 га в смт Щирець вул.О.Кобилянської,10 Кузіву Володимиру Ярославовичу.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Лани вул. Шевченка,55 Рибаку Василю Михайловичу.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Никонковичі Мочурад Ярославі Степанівні.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0688 га в смт Щирець вул. Гайдамацька,49 Шиличу Андрію Васильовичу.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0755 га в смт Щирець вул. Шашкевича,3 Коротьку Назару Івановичу.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,25 га в с.Попеляни,27 Гладкому Богдану Степановичу.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,25 га в с.Лани вул. Шевченка,206 Чопик Ользі Володимирівні.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1626 га в с.Лани вул. Шевченка,2 Сташківу Павлу Богдановичу.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у спільну сумісність власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Лани вул. Шевченка,62 Паснаку Любомиру Ярославовичу та Паснак Галині Федорівні.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1387 га в с.Лани вул. Шевченка,4 Думасу Наталії Романівні.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1980 га в с.Сердиця вул. Ст.Бандери,16 а Ільків Лілії Мирославівні.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1751 га в с.Яструбків вул. Шевченка,48 Марко Галині Мирославівні.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Дмитре Маречко Любові Василівні.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Черкаси вул.Без назви,130 Сасу Михайлові Васильовичу.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в смт Щирець вул.Грушевського,59 Чорнію Андрію Володимировичу.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Черкаси,5 Цуперяк Лесі Богданівні.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сороки вул..Ів.Франка,26 Хомі Михайлу Степановичу.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0818 га в смт Щирець вул.Б.Хмельницького,13 Дейнеці Оксані Іванівні.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Лани вул.Шевченка,292 Захарку Ігорю Івановичу.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1500 га в с.Лани вул.Шевченка,294 Ткачишин Надії Ігорівні.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,1580 га в с.Лани вул.Мельника,122 Паук Ірині Іванівні.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2500 га в с.Сердиця вул.Ст.Бандери,18 Руснак Марії Степанівні.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0970 га в с.Гуменець вул.Без Назви,65 А Король Зіновії Михайлівні.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського  округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: площею 2,2368 га та площею 0,3142 га Шевчуку Василю Федоровичу.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського  округу Щирецької селищної ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва: площею 1,1263 га та площею 0,3628 га Гавришу Ігорю Степановичу.
 35. Про надання дозволу на затвердження  технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки площею 7,2946 га кад. номер 463655500:07:000:0008 на 7 окремих ділянок.
 36. Про надання дозволу на затвердження технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки площею 18,6496 га кад. номер 463655500:07:000:0007 на 5 окремих ділянок.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ площею 2,0 га в смт Щирець за межами населеного пункту Бобиляку Василю Михайловичу.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ площею 2,0 га в смт Щирець за межами населеного пункту Бобиляк  Степанії Василівні.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ площею 2,0 га в смт Щирець за межами населеного пункту Бобиляк Оксані Ігорівні.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ площею 0,05 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця  Гейник Лесі Михайлівні.
 41. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0750га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця,66  Ткачу Олександру Леонідовичу.
 42. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1500 га в с.Сердиця вул.Ст.Бандери Луцишин Надії Нестерівні.
 43. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0900 га в смт Щирець вул.Садова,24 Хмурі Ользі Володимирівні.
 44. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0900 га в смт Щирець вул.Садова,22 Дороті Андрію Петровичу.
 45. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800 га в смт Щирець вул.Л.Українки, 41 Трушу Володимиру Івановичу.
 46. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,1500 га в смт Щирець вул.Зелена, Данилко Оресту Степановичу.
 47. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0800 га в смт Щирець вул.Л.Українки,62  Тиміцькій Оксані Степанівні.
 48. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельну ділянку площею 0,2500 га в с.Сердиця вул.М.Кураха Мочураду Миколі Михайловичу.
 49. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу у власність земельної ділянки площею 0,2326 га в с.Сердиця вул. М.Кураха,56 а  Мочурад Оксані Михайлівні.
 50. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі в оренду земельну ділянку загальною площею 0,0914 га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в смт Щирець вул.Острівська,32 Б  Хомину Оресту Івановичу та Кузичу Олександру Романовичу.
 51. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі в оренду земельну ділянку загальною площею 0,0723 га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в смт Щирець вул.Острівська,32 Г  Хомину Оресту Івановичу, Кузич Ярославі Богданівні та Кротову Дмитру Вікторовичу.
 52. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі в оренду земельну ділянку загальною площею 0,1263 га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в смт Щирець вул.Гайдамацька,19А Кузичу Олександру Романовичу.
 53. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0000 га в с.Лани Козлову Віталію Анатолійовичу.
 54. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0000 га в с.Лани Царю Ігорю Михайловичу.
 55. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0000 га в с.Лани Тибінці Андрію Ігоровичу.
 56. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0000 га в с.Лани Віблому Мирославу Івановичу.
 57. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,2600 га в с.Дмитре Ярецькій Галині Іванівні.
 58. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,0446 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця  Піпці Ігорю Володимировичу.
 59. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,0465 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця  Сех Галині Дмитрівні.
 60. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,0318 га в смт Щирець вул.900-річчя Щирця  Мисакович Людмилі Андріївні.
 61. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,0300 га в смт Щирець Мандзик Тетяні Володимирівні.
 62. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,0452 га в смт Щирець вул.О.Клима  Попик Галині Богданівні.
 63. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,2140 га в с.Дмитре Лазурко Галині Романівні.
 64. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 1,0757 га в с.Гуменець за межами населеного пункту Гельмасу Володимиру Михайловичу.
 65. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність земельну ділянку площею 0,1500 га в с.Сороки Хомі Михайлу Степановичу.
 66. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,5000 га  в с.Горбачі Жеховичу Василю Тимофійовичу.
 67. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,24 га  в с.Лани Павленко Наталії Михайлівні.
 68. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,05 га  в смт Щирець за межами населеного пункту  Кропфу Ігорю Петровичу .
 69. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,80 га  в с.Дмитре  Наводило Ганні Теодорівні.
 70. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,04 га  в смт Щирець вул.900-річчя Щирця Пятночці Наталії Адамівні.
 71. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,25 га  в с.Дмитре Дяков Марії Василівні.
 72. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,0 га  в с.Дмитре Дмитруку Ігорю Мироновичу.
 73. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,0 га  в смт Щирець за межами населеного пункту  Чурку Юрію Андрійовичу.
 74. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,0 га  в смт Щирець за межами населеного пункту  Леху Володимиру Богдановичу.
 75. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,46 га  в с.Сердиця вул.Ст.Бандери  Руснак Марії Степанівні.
 76. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,89 га  в с.Дмитре Тіцькому Богдану Григоровичу.
 77. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 0,35 га  в с.Сороки  Куліш Марії Степанівні.
 78. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,0 га  в межах Щирецької ОТГ Гіряку Роману Степановичу.
 79. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність площею 1,5 га  в с.Піски Горбалю Миколі Богдановичу.
 80. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку,господарських будівель та споруд  у власність площею 0,08 га  в смт Щирець Поповичу Івану Михайловичу.
 81. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку,господарських будівель та споруд  у власність орієнтовною площею 0,10 га  в смт Щирець Гіряку Роману Степановичу.
 82. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу  у власність площею 0,0050 га  в смт Щирець вул.Ст.Бандери,13 ,гараж1 Магльованому Олегу Анатолійовичу.
 83. Про розгляд заяви жителя с.Никонковичі вул.Козацька,11 Гельмаса Сергія Михайловича щодо виділення земельної ділянки для ведення ОСГ орієнтовною площею 2,0 га на території Щирецької селищної ради .
 84. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від  20.07.2018 року та передачу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га в смт Щирець вул.імені Героя України Богдана Ільківа,29 Якобше Вірі Ярославівні.
 85. Про надання дозволу на внесення змін до містобудівної документації «Детальний план території виробничо-комунальної зони по вул..Острівській в смт Щирець Пустомитівського району Львівської області» Боліновському Ігорю Володимировичу.
 86. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вул.Острівська,67 смт Щирець для реконструкції існуючого житлового будинку під магазин продовольчих товарів Гораку Юрію Генриковичу.
 87. Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку,господарських будівель та споруд (Рішення  від 07.06.2016 №266 сесії Щирецької селищної ради) в с.Сердиця Шевчук Оксані Павлівні.
 88. Про надання дозволу на затвердження детального плану території земельної ділянки для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних,спортивних і туристичних цілей в смт Щирець ( в межах населеного пункту)  вул.Острівська.
 89. Про надання дозволу на затвердження детального плану території земельної ділянки для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних,спортивних і туристичних цілей в смт Щирець ( в межах населеного пункту)  вул.Золотогірська.
 90. Про надання дозволу на затвердження детального плану території  в межах вул.Молодіжна та вул.Фізкультурна  в смт Щирець Івасюк Галині Володимирівні.
 91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність,орієнтовною площею 0,05 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Щирець вул.Фізкультурна Івасюк Галині Володимирівні.
 92. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в межах с.Горбачі , вул.Без назви,73 Заганячу Василю Івановичу.
 93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність,орієнтовною площею 0,25 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах с.Горбачі Заганячу Василю Івановичу.
 94. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в межах вул.Проектована 6-7 в с.Никонковичі Гельмас Любові Петрівні.
 95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність,орієнтовною площею 0,23 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Никонковичі вул.Шевченка Гельмас Любові Петрівні.
 96. Про надання дозволу на затвердження детального плану території в межах вул.Острівська,205-209 в смт Щирець .
 97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону орієнтовною площею 0,41 га для будівництва і обслуговування торгово-офісного центру  в смт Щирець вул.Острівська.
 98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону орієнтовною площею 0,18 га для будівництва і обслуговування торгово центру  в смт Щирець вул.Острівська.
 99. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок для ведення ОСГ в с.Піски Білодіду Олегу Петровичу, Буковському В’ячеславу Володимировичу, Козловському Миколі Мирославовичу.
 100. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Дмитрівського старостинського округу для ведення ОСГ Хавалку Ігорю Васильовичу.
 101. Про надання дозволу  Дзендзелюк Ганні Йосипівні та Супрун Пелагії Йосифівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельної ділянки площею 10,9274 га за межами населеного пункту в с. Соколівка Пустомитівського району Львівської області..
 102. Про надання дозволу  Дзендзелюк Ганні Йосипівні та Супрун Пелагії Йосифівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельної ділянки площею 4,6419 га за межами населеного пункту в с. Соколівка Пустомитівського району Львівської області..
 103. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки площею 55,4357 га кад. номер 4623655500:07:000:0022 на 2 окремі ділянки Бобиляку Ігорю Івановичу.
 104. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки площею 78,0206 га Мицьку Ярославу Володимировичу та Романюку Ігорю Івановичу.
 105. Про надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки від 29 січня 2017 року площею 0,0915 га в смт Щирець вул.Адермаха,24 Рибак Оксані Іванівні.
 106. Про надання дозволу в оренду земельну ділянку площею 0.0913 га для обслуговування магазину терміном на 10 років в смт Щирець вул.Адермаха,24 Бойчаку Олександру Анатолійовичу.
 107. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах вул.П.Адермаха-Загородки для реконструкції існуючої громадської будівлі (будівлі магазину) Бойчаку Олександру Анатолійовичу.
 108. Про розгляд заяви жительки с.Никонковичі вул.Шевченка,54 Боднар Галини Євгенівни щодо внесення змін в рішення  від 22.11.2019 року №1619 сесії Щирецької селищної ради.
 109. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жительки с.Піски,206 Кунець Лесі Ільківни.
 110. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жителя с.Попеляни Фітя Богдана Андрійовича.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь