11 Липня, 2022 р., 10:21
> Аналіз бази вакансій Львівського ОЦЗ засвідчив, що найвища винагорода на Львівщині пропонується водію автотранспортних засобів у Пустомитах – 50 тис. грн. Претендент займатиметься міжнародними перевезеннями вантажів автомобілями марки RENO, SCANIA, контролюватиме навантаження/розвантаження, доглядатиме за технічним станом фури. На 5 тис. грн менше, тобто 45 тис. грн, отримуватиме машиніст крана автомобільного в Мостиськах. Йдеться про роботу на ЗІЛ 133Г, вантажопідйомністю 3,8-10 тон. Від кандидата вимагають наявність посвідчення кранівника з відповідними категоріями, військового квитка, готовність до відряджень та ненормованого робочого дня . Заробітну плату у розмірі 40 тис. грн готові платити агроному-досліднику в Радехові за аналіз і обстеження сільгоспугідь господарства, розробку технічної карти посівів, проведення польових і лабораторних досліджень тощо. Обов’язкова вимога – вільне володіння англійською мовою.
11 Липня, 2022 р., 08:09
14 липня 2022 року
09 Липня, 2022 р., 15:35
До відома мешканців Щирецької територіальної громади.
20 Червня, 2022 р., 18:15
16 червня 2022 року на сході України в російсько-українській війні загинув мешканець нашої громади, молодший сержант
15 Червня, 2022 р., 11:13
На початку червня цього року Львівська обласна служба зайнятості оперувала інформацією про наявність 3,5 тис. вільних робочих місць і вакантних посад.
09 Червня, 2022 р., 10:43
02 Червня, 2022 р., 21:30