ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Дата: 19.07.2024 12:36

Сьогодні минає 10 років, як загинув на Сході України наш Герой Олег Клим. У важкий час для України пішов добровольцем на фронт, був оператором протитанкового взводу 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, солдат.

Героїчно загинув у бою під Лисичанськом на Донбасі.  25 липня 2014 року похований на кладовищі смт Щирець Львівського району Львівської області. В Олега залишилися дружина Мирослава та донька Ольга.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (14. 11. 2014 р. - посмертно).

Пам’ятаємо….

Вічна та світла пам'ять...

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!