ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Дата: 22.06.2024 17:09

Сьогодні в останню земну дорогу наша громада у невимовному горі проводжала свого Героя – РОМАНІВА СЕВЕРИНА-ВАДИМА РОМАНОВИЧА, уродженця с.Лани, головного сержанта.

Вірний військовій присязі, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, Воїн загинув поблизу населеного пункту Чугуїв Харківської області.

Уся наша  громада схиляє голови в глибокій скорботі та висловлює щирі співчуття рідним та близьким нашого Героя. Поділяємо ваш безмежний біль…

Жодні співчуття не зменшать біль втрати, жодне слово не втамує тугу в материнському серці. Війна забирає не просто найкращих, вона забирає рідних, друзів, тих, з ким ще вчора разом мріяли про перемогу та будували плани на майбутнє.

Низький уклін нашому Герою!

Низький уклін і шана батькам за виховання сина Героя!