Військово патріотичний вишкіл імені Євгена Коновальця 2024

Дата: 18.06.2024 12:08

14 червня 2024 року відбувся  військово-патріотичний вишкіл ім. Євгена Коновальця де взяли участь молодь Щирецької громади. З нагоди 133 річниці від Дня народження Євгена Коновальця, Управлінням молоді та спорту Львівської ОДА було організовано військово-патріотичний вишкіл.

Учасники заходу мали змогу дізнатись більше про постать Євгена Коновальця, навчалися тактичної медицини, мінно-вибухової безпеки, мали змогу пограти в лазертаг і завершився вишкіл на горі Берекавиця смачним козацьким кулішем.