Регіональний фестиваль української естрадної пісні Червона рута 2024

Дата: 10.06.2024 08:22

09 червня 2024р. на сцені Львівський палац мистецтв   Lviv Art Palace  відбувся гала-концерт фестивалю "Червона Рута" за участі  п’яти територіальних громад Львівщини: Пустомитівської, Щирецької, Зимноводівської, Давидівської та Оброшинської.

Зірковим гостем фестивалю став відомий львівський співак, виконавець, композитор, син першої солістки ансамблю «Смерічка» Марії Ісак - Назар Савко

Кожна мистецька школа підготувала свою програму заходу за репертуаром Володимира Івасюка та провела один концерт у своїй громаді та один – обмінний, у іншій громаді, учасниці фестивалю. Згодом оргкомітет відібрав по три кращих музичних твори мистецьких шкіл для виступу на гала-концерті.

З  квітня по травень у громадах Львівщини відбувся регіональний Фестиваль української естрадної пісні «Червона рута»,  присвячений 75-ій річниці від Дня народження Володимира Івасюка.

Щирецька мистецька школа гідно представила нашу громаду на цьому фестивалі.

Дякуємо усім учасникам та організаторам чудового дійства!