День захисту дітей 2024

Дата: 06.06.2024 10:39

Відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики спільно з відділом освіти на базі Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа проводились заходи до Міжнародного Дня захисту дітей, в яких брали участь школярі закладів освіти нашої громади.

Діти брали участь у змаганнях з мініфутболу, волейболу, веселих стартів, легкоатлетичного пробігу, настільного тенісу, пляжного волейболу. Веселий настрій та дружня спортивна атмосфера супроводжували усіх учасників. Якщо футболісти і волейболісти змагались більш спортивно, то найбільше радощів та зацікавленості дітям принесли різноманітні естафети на дитячому майданчику.

Усіх переможців та призерів  було нагороджено спортивними медалями, а кожен учасник отримав пам’ятний диплом на згадку.