Дата: 24.05.2024 12:09

Відповідно до статей 11, 42,52,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі рішення Пустомитівської міської ради  №2647 від 09.04.2024 «Про ініціювання співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування(утримання) Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Пустомитівської міської ради», рішення Щирецької селищної ради  № 1960 від 21 травня 2024 року «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Пустомитівської міської ради», проводиться громадське обговорення  пропозиції Пустомитівської міської ради щодо співробітництва територіальних громад, а саме між Щирецькою селищною радою та Пустомитівською міською радою у формі  спільного фінансування (утримання)  Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Пустомитівської міської ради».

Відбудуться громадські обговорення пропозиції в період з 24 травня 2024 року по 20 червня 2024 року .

Пропозиції та зауваження  з питань, що виносяться на громадське обговорення від учасників такого обговорення здійснюється в усній та письмовій формі на електронну адресу: shchyrecrada@gmail.com або за адресою: смт Щирець пл.Ринок,8

Громадські слухання щодо пропозиції відбудуться 21 червня 2024 року о 10 год. в приміщенні Народного дому за адресою: Львівська область, Львівський  район, смт.Щирець , вул.П.Адермаха будинок 6.