1 червня — Міжнародний день захисту дітей!

Дата: 31.05.2024 15:44

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і прекрасне свято радості та надії – Міжнародний день захисту дітей.

В умовах повномасштабної війни свято набуває особливого значення, адже зараз, як ніколи, маленькі громадяни потребують ще більшої підтримки та гарного настрою.

Щирецька селищна рада, за сприяння БФ «БО Єзуєтська служба біженців», напередодні свята, 31.05.2024р.  провела на території  Щирецького ліцею ім. Героя України Богдана Ільківа  захід, приурочений святкуванню Міжнародного дня захисту дітей.

День захисту дітей – це не тільки свято, але й певний знак того, наскільки важливим є діти для нашого суспільства.

Для маленьких відвідувачів заходу була підготовлена цікава та насичена програма, у якій дітлахи з радістю брали участь.

Природно, коли дитину оточують любов’ю, увагою й піклуванням, і якщо в дорослому житті ми інколи мріємо повернутися у своє дитинство — значить, воно було щасливим і безтурботним.

У Міжнародний день захисту дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї та безтурботного дитинства.

Нехай у ваших серцях завжди буде мир і спокій, а кожен день приносить нові радощі та відкриття.

Зі святом!