Порядок денний 25 квітня 2024 року

Дата: 23.05.2024 20:10

Порядок денний 25 квітня 2024 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

2. Про хід виконання селищного бюджету Щирецької селищної ради за І квартал 2024року.

3. Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Щирецької територіальної громади на 2025-2027 роки.

4. Про приєднання Щирецької селищної ради до Міжнародної Хартії відкритих даних.

5. Про затвердження Заходів запобігання та протидії масовим пожежам у природних екосистемах, пожежонебезпечних об’єктах та підприємствах агропромислового комплексу на території Щирецької селищної ради на 2024 рік.

6. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Зубрицької Марії Євгенівни.

7. Про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Ковця Володимира Володимировича.

8. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо продовження здійснення соціального супроводу сім’ї Дучак О.С., яка перебуває у складних життєвих обставинах.

9. Про затвердження норм витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу бензопили Народного дому смт Щирець.

10. Про надання дозволу дирекції Щирецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  на проведення благодійного ярмарку «Молись за Укураїну».

11. Про затвердження Акта встановлення факту здійснення догляду.

12. Про присвоєння адреси Горбачівській гімназії (з дошкільним підрозділом) в с. Горбачі.

13. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Данилко М.І. в с. Дмитре.

14. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва реконструйованій існуючій будівлі магазину в смт Щирець по вул. Грушевського.

15. Про надання дозволу Яремко О.М. на зрізку дерев на кладовищі в смт Щирець.

16.  Про надання дозволу Шереметі І.М. на зрізку дерев в смт Щирець по вул. Грушевського.

17. Про розгляд заяви Васьків Н.М., с. Лани, вул. Мельники, 24.

18. Про надання дозволу на встановлення ДФК в житловому будинку за адресою с Лани, вулиця Мельники. 38.