Дата: 17.05.2024 17:02

З метою збалансування об’єднаної електроенергетичної системи та запобіганню застосування обмежень постачання електричної енергії Щирецька селищна рада з 17.05.2024 року ВИМИКАЄ вуличне освітлення в усіх населених пунктах нашої громади.

Фото без опису

Просимо мешканців громади з розумінням віднестися до заходів щодо економії електроенергії та обмежити з 19:00 до 22:00 використання енергоємних електроприладів: кондиціонер, електрочайник, пилосос, бойлер, обігрівач, праску, пральну машину, мікрохвильову піч, електропіч. Також варто вимкнути з розеток усі прилади, якими не користуєтесь, а для освітлення застосовувати енергозберігальні лампи.

Спільно робимо все для того, щоб збалансувати нашу енергосистему та уникнути вимкнень !