Вдячні Героям За Свободу 2024

Дата: 13.05.2024 11:29

З метою гідного вшанування пам’яті Героїв України, Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради запрошує долучитися до проведення патріотичного флешмобу малюнків та читання віршів. 23 травня вся Україна відзначає День Героїв України. Це день пам’яті тих українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманщини, Січових стрільців та вояків армії УНР, УПА, діячів ОУН. Та передусім це вияв шани сучасним лицарям, козакам, борцям за волю — героям Небесної Сотні, воїнам АТО/ООС та війни з росією.

День Героїв України — це символ непоборності української нації, її слави та сили.

У глибокій скорботі та шані ми схиляємо голови перед подвигами чоловіків та жінок, котрі віддали своє життя за волю нашої держави, її майбутнє.

Суть патріотичного флешмобу полягає у тому, що необхідно намалювати малюнок або записати відео із декламуванням віршів, присвячених подіям з визвольної боротьби українського народу.

Обов’язково під публікацією відео або фото малюнка у соціальній мережі Facebook зазначати хештег #Вдячні_Героям_За_Свободу_2024

та позначити сторінку

@Відділ культури, молоді, спорту Щирецької селищної ради

Відео та фото малюнка необхідно опублікувати до 23 травня 2024 року включно.

Долучайся до патріотичного флешмоб!!!

Слава Україні!!! Героям слава!!!