Порядок денний 26 березня 2024 року

Дата: 02.05.2024 09:31

Порядок денний 26 березня 2024 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

2. Про розгляд листа Щирецького СЖКП «Ранкове» про припинення надання послуг з управління багатоквартирними будинками.

3. Про затвердження Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами.

4. Про затвердження у новій редакції штатного розпису КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.

5. Про надання подання про визначення місця проживання неповнолітніх дітей.

6. Про надання Вороновій Кирі Сергіївні, Вороновій Милані Сергіївні та Воронову Мирославу Сергійовичу статусу дітей, які постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

7. Про надання Степаненко Богдані Ігорівні статусу дитини, які постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

8. Про надання дозволу на видачу дубліката на свідоцтво про право власності на жилий будинок в с.Лани по вул. Шевченка.

9. Про надання дозволу на оформлення права спільної часткової власності на житлову квартиру №42 по вул. Ст. Бандери, 7 смт Щирець.

10. Про упорядкування адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку в с. Черкаси.

11. Про упорядкування адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку в смт Щирець.

12. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва житловому будинку в смт Щирець.

13. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва житловому будинку в смт Щирець.

14. Про розгляд заяви мешканців багатоквартирного житлового будинку в смт Щирець, пл. Ринок, 22 щодо надання дозволу на поточний ремонт даху.

15. Про розгляд заяви мешканців вул. Бандери, смт Щирець щодо надання дозволу на благоустрій стадіону.

16. Про розгляд заяви мешканців вул. Стрілецька, 62-70 смт Щирець щодо надання дозволу на копання рову.

17. Про розгляд заяв Саган М.Г., смт Щирець, вул. Стрілецька, 64.

18. Про надання гр. Михалевській Т.В. та гр. Соломі Ю.І. дозволу на укладення та підписання  договору купівлі-продажу квартири право власності якою мають малолітні діти Михалевська Вероніка-Іванна Денисівна, та малолітній Солома Орест Юрійович.

19. Про затвердження плану проведення постійного моніторингу збереження об’єктів культурної спадщини.

20. Про ліквідацію карстового провалу, який утворився в грудні 2023 року в с. Піски Львівського району Львівської області.