Порядок денний 29 лютого 2024 року

Дата: 23.04.2024 08:52

Порядок денний 29 лютого 2024 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

2. Про результати роботи виконавчого комітету Щирецької селищної ради за 2023 рік.

3. Звіт про роботу відділу земельних ресурсів виконавчого комітету за 2023 рік.

4. Звіт про роботу відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету за 2023 рік.

5. Звіт про роботу відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради за 2023рік.

6. Про зміну напряму використання придбаного раніше пального.

7. Звіт про роботу відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики за 2023рік.

8. Звіт КЗ «Центр надання соціальних послуг» про роботу за 2023р.

9. Про надання гр. Вовку Петру Васильовичу дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки , право користування якими мають діти.

10. Про надання висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав.

11. Про розгляд звернення дирекції Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа.

12. Про затвердження Акта встановлення факту здійснення догляду.

13. Про затвердження подання органу опіки та піклування стосовно доцільності призначення опікуна.

14. Про затвердження подання органу опіки та піклування стосовно доцільності призначення опікуна.

15. Про проведення заходів з благоустрою.

16. Про заходи щодо збереження ранньоквітучих рослин на території Щирецької селищної ради.

17. Про затвердження плану заходів щодо пропуску льодоходу, повені та паводків на території Щирецької селищної ради у 2024 році.

18. Про організацію перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб.

19. Про затвердження Положення та визначення Уповноваженої особи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Щирецькій селищній раді