Міжнародний конкурс духової музики VIN VENTI 2024

Дата: 07.04.2024 10:50

28-31 березня у Вінниці відбувся VII Міжнародний конкурс духової музики VIN VENTI.

У конкурсі взяли участь солісти-інструменталісти духових інструментів мистецьких шкіл, мистецьких ліцеїв та спеціалізованих мистецьких навчальних закладів України усіх рівнів акредитації від 9-ти до 23-х років включно. Цьогоріч в конкурсі взяли участь загалом 83 учні з 19 міст України, а саме: Київ, Вінниця, Івано-Франківськ, Львів, Дніпро, Харків, Хмельницький, Житомир, Калуш та ін., серед них учні Щирецької мистецької школи Мельник Павло та Воробець Максим клас викладача Пташника Василя концертмейстер Ольга Гвоздецька.

Наші учні стали лауреатами у своїх групах:

Мельник Павло лауреат ІІ ступеня;

Воробець Максим лауреат ІІІ ступеня.

Конкурс відбувся наживо в два тури з урахуванням усіх безпекових умов.

Для оцінювання професійного рівня молодих виконавців було запрошено журі, до складу якого увійшли провідні педагоги та музиканти з України, Франції  та Молдови.

Конкурсна програма тривала чотири дні, включаючи в себе круглий стіл, майстер-класи, виступи та гала-концерт переможців конкурсу.

Вітаємо з перемогою учнів, викладачів та батьків!!!

Бажаємо нових перемог!!!