Свято духовної пісні 2024

Дата: 30.03.2024 12:23

Свято духовної пісні  «З Господом у серці»  буде проводитися 14 квітня 2024 року о 16.00 год. в Народному домі селища Щирець. Започатковане свято відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради.

Метою і головним завданням свята:

- відродження духовності, зміцнення християнських цінностей, культури та моралі українського народу;

- розвиток духовних традицій вокально-хорового мистецтва;

- збагачення репертуару вокально-хорових колективів творами духовної музики;

- популяризація кращих надбань музичної духовної скарбниці хорового мистецтва;

-  духовне збагачення молодого покоління.

Традиційним стало його проведення напередодні свята Великодня, Христового Воскресіння.

Умови проведення свята:

До участі у святі духовної пісні запрошуються вокальні, хорові колективи народних домів та церковні хори Щирецької територіальної громади.

Програма виступу колективів повинна складатись з 2 (двох) творів на духовну тематику. Тривалість виступу кожного колективу не повинна перевищувати 5-6 хв.

Всі учасники свята будуть нагороджені подяками за участь у святі духовної пісні «З Господом у серці».

Просимо назву колективів, ПІБ керівників, які будуть брати участь у святі та програму виступів (назва творів) надати до 07 квітня 2024р.

Запрошуємо всіх до участі!!!