Порядок денний 15 лютого 2024 року

Дата: 18.03.2024 11:00

Порядок денний 15 лютого 2024 року

1. Звіт про роботу фінансового відділу за 2023 рік.

2. Звіт про роботу юридичного відділу та ведення кадрової роботи за 2023 рік.

3. Звіт про роботу відділу соціального захисту населення за 2023 рік.

4. Про затвердження плану роботи Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми при Щирецькій селищній раді на 2024-2025 роки.

5. Про внесення змін до рішення №40 від 30.03.2023 року «Про порядок складання та видачі Акта встановлення факту здійснення догляду особам для реалізації права виїзду за межі України»

6. Про роботу служби у справах дітей Щирецької селищної ради за 2023 рік.

7. Про надання гр. Дьякун Світлані Іванівні дозволу на укладення договору дарування квартири, право користування якою мають діти.

8. Про надання дозволу на оформлення у приватну власність земельної ділянки на ім’я малолітньої Залуцької Дарини Ярославівни та неповнолітньої Кузьми Анастасії Олегівни.

9. Про надання гр. Залуцькій І.М. дозволу на укладення договору купівлі-продажу будинку з часткою 1/3 неповнолітньої Кузьми Анастасії Олегівни та часткою 1/3 малолітньої Залуцької Дарини Ярославівни.

10. Про призначення гр. Каліман Руслани Володимирівни опікуном над житлом та майном дітей позбавлених батьківського піклування Омеляна Сергія Івановича та Омеляна Віталія Івановича.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №207 від 31 жовтня 2023 року «Про надання гр. Михалевській Т.В. та гр. Соломі Ю.І. дозволу на укладення договору купівлі-продажу квартири право власності якою мають малолітні діти Михалевська Вероніка-Іванна Денисівна та малолітній Солома Орест Юрійович».

12. Про продовження терміну перебування малолітніх Данилка Олега Богдановича та Данилка Назара Богдановича в релігійній організації «Родинний дім «Покрова»».

13. Про стан профілактики та боротьби зі сказом на території Щирецької селищної ради.

14. Про надання дозволу на оформлення права власності на житлову квартиру №8 по вул. Д. Галицького, 9 смт Щирець.

15. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

16. Про надання дозволу Борису В.І. на зрізку дерев в с. Горбачі.

17. Про надання дозволу директору Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа на зрізку дерев в смт Щирець.

18. Про розгортання дільниць оповіщенняі пунктів збору військовозобовязаних на території Щирецької селищної ради.

19. Про виконання Плану основних заходів цивільного захисту Щирецької селищної ради у 2023 році та затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Щирецької  селищної ради на 2024 рік.