Дата: 05.03.2024 08:58

Головне управління державної податкової служби у Львівській області інформує про велику заборгованість на початок 2024 року серед мешканців  Щирецької територіальної  громади зі сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості (код платежу 18010200, 18010300) і земельного податку з фізичних осіб (код 18010700).

Просимо ТЕРМІНОВО переглянути свою заборгованість і оплатити рахунки для уникнення відповідальності у вигляді штрафу та нарахування пені. Дізнатись суми до сплати також можна через Електронний кабінет: https://cabinet.tax.gov.ua/login.

У разі встановлення випадків наявності неправомірності боргу, платникам слід звертатися у контролюючі органи за місцем податкової адреси або місцем знаходження земельної ділянки.

Щодо іншої інформації просимо звертатися в Центр обслуговування платників Пустомитівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області за тел. (230)4-25-85.