Читаємо вірші Шевченка 2024. Літературний флешмоб

Дата: 03.03.2024 10:42

З метою гідного вшанування пам’яті Великого пророка Кобзаря Т.Г. Шевченка відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради пропонує долучитися до проведення літературного флешмобу читання віршів Т.Г. Шевченка «Борітеся – поборете!»

Слово може бути таке ж сильне, як і зброя. Тарас Шевченко довів це своїм життєвим прикладом. Незламність духу й невпинна боротьба за свободу, які сповнюють рядки його творів, знайшли визнання у всьому світі. Тож нехай і сьогодні святе Шевченкове слово об’єднує усіх українців, надає їм віри та сили у боротьбі за щасливе та мирне майбутнє України.

Мета літературного флешмобу: показати світову велич Кобзаря, його значимість для всіх людей на планеті, розкрити неосяжність його таланту, визначити роль великого сина українського народу в літературній спадщині, культурі українського народу, вчити дітей виразно декламувати вірші Т.Г.Шевченка , розвивати творчі здібності ,виховувати почуття національної гідності, гордості за великого патріота України, прививати любов та шану до рідної землі через слова українського Пророка.

Обов’язково під публікацією з відео у соціальній мережі Facebook зазначати хештеги:

#Читаємо_вірші_Шевченка_2024

#Літературний_флешмоб

Вказуємо назву вірша Т.Г. Шевченка

Ім'я та прізвище

Населений пункт або заклад, який представляєте

Позначаємо сторінку:

@Відділ культури, молоді, спорту Щирецької селищної ради.

Відео необхідно опублікувати впродовж березня 2024 року.

Запрошуємо долучитися до літературного флешмобу!

Віддамо шану Великому Кобзарю!