VI Спартакіада Щирецької громади 2024

Дата: 27.02.2024 12:32

В шашках серед жінок першою була Ганна Новак, вчителька Щирецького ліцею, Ірина Курилас була другою, бронза в Єлизавети Фітьо, учениці Щирецького ліцею.

Фото без опису

Серед шашкістів – чоловіків  перше місце виборов Олег Віблий, друге Степан Стельмах, третє Михайло Пароля. Серед осіб з особливими потребами переміг Ігор Герасімов, друге місце в Івана Погорецького, третє в Олексія Паролі.

В спортивному залі ліцею змагались волейболісти. Трійка призерів визначилась так: перше місце у волейболістів Щирець – 1, друге в Щирець – 2,  третє в  «щирецьких ветеранів». Серед дорослих шахістів перемогу святкував Ігор Сиротяк, друге місце в Богдана Коцана з с. Сердиця, третє в Руслана Демія. Серед юних шахістів перемогу отримав Михайло Алієв, переселенець з Донецької області, другим був Назар Кишко, третім – Назарій Сакалюк.

В змаганнях з «народного виду спорту» доміно, першим був тандем Михайла Ільківа з Ваньковичем Андрієм, другими стали Олег Стасюк з Богданом Ільковим, третіми – Ніна Бублик з Вікторем Куриласом.

Усі переможці та призери змагань  нагороджені спортивними медалями та дипломами.