VI Спартакіада Щирецької громади 2024

Дата: 27.02.2024 12:11

24-25 лютого 2024 року відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики на базі Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа була проведена VІ Спартакіада Щирецької селищної ради.

Фото без опису

В перший день на спортивному майданчику з синтетичним покриттям пройшли змагання з міні-футболу. Тут переможцем стала команда «Сокіл» - Лани, другою була команда с. Гуменець, третє місце вибороли щирецькі футболісти.

Багато учасників назбирали змагання з настільного тенісу. Серед ветеранів перше місце  у Ігоря  Ващишина, друге в Аджима Джимаджима, третє в Михайла Ільківа. В «старшій»  віковій групі серед дорослих переможцем став Богдан Ільків, другим був Богдан Мочурад, третім – Олег Пилипець. В «молодшій» групі перемогу здобув учень Щирецького ліцею Лук’ян Шак, срібло в Івана Гуменецького, бронза в Богдана Олексина, обоє учасників з с. Сердиця. Серед осіб з особливими потребами домінував Віктор Курилас.

Серед жінок учасники також були поділені на дві вікові групи.    Переможцем першої стала  Ніна Бублик, другою була Стефанія Толстікова, третє місце в  Анни Голуб. Переможцем молодшої групи стала Оксана Якимів з с. Лани, щирчанка Катерина Кет була другою, третьою була Любов Якимів, молодша сестра Оксани.