Герої не вмирають

Дата: 17.02.2024 17:57

Сьогодні наша громада провела в останню путь ще одного Героя, мужнього воїна  Андрія Наводило (08.12.1992-03.02.2024).

Уродженець с. Дмитре, проживав у Львові.

Кадровий військовий. Служив за контрактом у складі роти снайперів 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади, виконував бойові завдання у зоні проведення АТО. А із початком повномасштабного вторгнення боронив державу спершу у лавах 7-го прикордонного Карпатського загону, а потім – Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса. Нагороджений нагрудним знаком «За мужність в охороні державного кордону» та нагрудним знаком «Відмінний прикордонник».

Захоплювався спортом, активно вивчав іноземні мови, проходив ІТ-курси та читав велику кількість літератури – на завдання завжди брав із собою книжки. У 2021 році вступив до Державної прикордонної служби України.

У Андрія Наводила залишилися батьки, дружина, 6-місячна донька та двоє сестер.

Нехай світла пам'ять про Андрія назавжди залишиться в нашій пам'яті