Щиро просимо усіх підтримати петицію!

Дата: 16.02.2024 12:18

Переходимо за посиланням, авторизуємося та підписуємо петицію!

Разом - ми сила!

Військовослужбовець ЗСУ, солдат 63 ОМБр, 38 дивізіону, 1 батареї Ткачик Іван Тарасович 16. 01. 2000 р.н.

Механік – водій, електрик батареї взводу управління командира І гаубичної самохідно-артилерійської батареї гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону. З перших днів з батьком пішов воювати, мужньо виконувавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність.

23. 02. 2023р. виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту с. Білозірка Херсонської області. Іван був важко поранений та доставлений до Одеської лікарні. Лікарі боролися за його життя та на жаль 08. 03. 2023р. від отриманих поранень не сумісних зі життям Іван помер.

Мужній, сміливий, відважний, завжди всім допомагав. Мав багато планів на життя. В Героя залишились мама, батько та сестра.

Іван віддав своє життя, щоб ми жили у вільній і незалежній Україні.

Вшануймо памʼять Героя, поставивши свій ПІДПИС на петиції до президента України, для присвоєння йому звання Герой України.